Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Selle annetuse tegi mingi naftasheigi poeg, kelle papal on plekki rohkem kui solgiaugus sitta.

Sa tood tõesti selle võrdluseks HDTaneli annetustele?

 

Ja siis tehakse mingeid reaalseid hälvikposte, et Eestis ei ole elu hea, asjad maksavad palju etc. aga 20€ minema kinkida selleks et skypes juttu kellegiga rääkida ei ole kallis...

Naiivsed inimesed koos..


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta kasutab oma staatust HDTanelina ära ja on haige $whore?

No loe ise seda teksti mis ta sinna arvutikeskuse konkursisse kirjutas, "Tere olen HDTanel" siis oli veel mingi tekstilõik kus mainis, et ta väärib seda võitu.

 

Mis HDTaneli staatust? Ta nimi on HDTanel, samamoodi kasutab see Margo oma nime staatust ära ju? Ja tema ehitatud arvutit on raske võrrelda sellega, mida margo on teinud. Tanel on seda väga hästi teinud.

Lihtsalt loll jutt, mis eestlaste suust tuleb. "Varastab lastelt raha" . Kasvatagu oma lapsed korralikult ülesse ja siis äkki pole nad nii idioodid, kedagi ei sunnita mitte midagi tegema, seega pole mõtet kedagi milleski süüdistada.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Äkki räägiks milleski muust?


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selle annetuse tegi mingi naftasheigi poeg, kelle papal on plekki rohkem kui solgiaugus sitta.

Sa tood tõesti selle võrdluseks HDTaneli annetustele?

 

Ja siis tehakse mingeid reaalseid hälvikposte, et Eestis ei ole elu hea, asjad maksavad palju etc. aga 20€ minema kinkida selleks et skypes juttu kellegiga rääkida ei ole kallis...

Naiivsed inimesed koos..

 

Tule skype :)

 

HDTanelile on jah tehtud vabatahtest annetused, Siim Aarma on teinud kõige rohkem, see oli vist 50€


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina sellest HDTaneli jamast nüüd aru ei saa, võttis kasutusele annetus süsteemi nagu PALJUDEL VÄLISMAISTEL striimeritel juba tavaline asi on ning enamus eestlasi hakkas teda sellepärast nüüd heitima, et ta saab raha lastelt kes annetavad talle(samamoodi ka välismaa striimerid saavad palju annetusi just lastelt)

Eestis esimene kes nii raha on teinud, tahaks näha neid kutte kes teevad selliseid videoid & streamivad ning annavad enda asju ära ilma mitte midagi küsimata rofl, andke andeks, aga see on puhas lollus

ok mingid vennad annetavad 20 euri, et rääkida temaga nagu wtf, see tõesti idiootsus, et keegi üldse annetaks nii palju, ET RÄÄKIDA SKYPES TANELIGA, ära hellitatud tatikad kes saadavad selliseid summasid mingile streamerile lol


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Finnish, ära tule väitma, et sa ei kasutaks omakasuks oma tuhandeid subscribereid ära(kui sul need oleks muidugi). Ilmselgelt on 250eur ka temajaoks suur summa.

Mina ei näe selles midagi imelikku, et ta oma ''toetajaid'' nii ära kasutab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enam ei annetata talle, mitte muna ka. Sai selle nädala jooksul 1€, finnish mine osta endale nüüd küll pakk sihvkasi. See vend on teinud ikka ränka tööd, et sellist kuulsust saavutada, samuti ka raha alla pannud. Tra sa oled täis taun, ükski asi sul siin maamunal enam ei sobi, sa lihtsalt ei suuda leppida, et keegi, keegi teine, kes pole sina saab teha seda mida tahab, ei sa pead nussima teiste ELUSI, sa pead teisi lambist vihkama, Pohhui et sul isegi irl tutvust temaga pole. Saaks aru, et ta on su naist rapeinud kuskilt kasarmus metsas ja nüüd oled pulliviha täis hater, aga türa sa seda siin internetis jagad, mine ütle näkku, putsi kas endal elu pole? Tee siis ise ära võida see kuradi AK konkurs ma jään ootama, sa ei tee seda ära kuna sa oled lihtsalt üks kõva petiste tagaajaja , kes ise samasugune.

Homme parandan need kuradi kirjavead ka ära, ja nahhui ,eriti tore on tulla koju ja lihtsalt lugeda sellist debiilsust, inimene on näinud VAEVA selle nimel, sina seda asja vist ei tea!?!?!?!?!

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enam ei annetata talle, mitte muna ka. Sai selle nädala jooksul 1€, finnish mine osta endale nüüd küll pakk sihvkasi. See vend on teinud ikka ränka tööd, et sellist kuulsust saavutada, samuti ka raha alla pannud. Tra sa oled täis taun, ükski asi sul siin maamunal enam ei sobi, sa lihtsalt ei suuda leppida, et keegi, keegi teine, kes pole sina saab teha seda mida tahab, ei sa pead nussima teiste ELUSI, sa pead teisi lambist vihkama, Pohhui et sul isegi irl tutvust temaga pole. Saaks aru, et ta on su naist rapeinud kuskilt kasarmus metsas ja nüüd oled pulliviha täis hater, aga türa sa seda siin internetis jagad, mine ütle näkku, putsi kas endal elu pole? TEe siis ise ära võida see kuradi AK konkurs ma jäöän oootama, sa ei tee seda ära kuna sa oled lihtsalt üks kõva petiste tagaajaja , kes ise samasugune.

Homme parandan need kuradi kirjavead ka ära, ja nahhui ,eriti tore on tulla okuju ja lihtsalt lugeda sellist debiilsust, inimene on näinud VAEVA selle jimel, sina seda sja vist ei tea!?!?!?!?!

 

lol :D


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

jou jou, ööjooksul korraldajana oldud ja käidud, päris vägev oli ikka 9000 inimesega seal möllata :D

 

IMAG0260.jpg

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jou jou, ööjooksul korraldajana oldud ja käidud, päris vägev oli ikka 9000 inimesega seal möllata :D

 

 

Tean ka mõnda venda Rakverest, kes seal käisid jooksmas või aitasid midagi teha. Oli olnud kõva üritus. Kõik tahtsid kindlasti ka järgmine aasta osaleda. Hästi korraldatud siis vast!


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Tean ka mõnda venda Rakverest, kes seal käisid jooksmas või aitasid midagi teha. Oli olnud kõva üritus. Kõik tahtsid kindlasti ka järgmine aasta osaleda. Hästi korraldatud siis vast!

 

iga aastaga on rohkem osalejaid ka olnud, paljud kes ei osalenud ütlesid, et nad kahetsevad et ei osalenud :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Genius ,sul on nissan almera (sinine) ? :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei, ma küsisin seda sellepärast, sest ma tegelikult tahaks teada kuidas ta moderaatoriks sai? Ta liitus 2011 dets ning postitusi ka natuke üle 200. Henry IRL tuttav vms?

 

postituste ja liitumise kuupäeva järgi pole kunagi moderaatoreid valitud


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hommik kiimakotid

Tänks. :ohmy:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.