Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
boom, lõhkusime sugulasega 2 tundi puid, viskas kopa ette küll :D

 

Nuh ja mis nüüd edasi teed ?


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Nuh ja mis nüüd edasi teed ?

 

chillin, homme ööjooksul korraldaja ja siis laupäev pean sünnipäeva tagant järgi ja siis puhkan :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Woop kodus lõpuks :D sai normaalselt orjatud


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii.. Mida Teie arvate selle 320pTaneli "annetamisest" ning "giveaway"'dest?? Minuarust täielik idiootsus.. Ta topib igalepoole oma HD tag'i ning mängib mingi sita set'iga mänge.. Ja nüüd soovib ta Arvutikeskuse kinkekaardi ka veel võita, tema põhjendus oli, et "Ma peaksin selle võitma, sest ma arvan, et ma väärin seda" NAQ WTF MEES?! Sa saad igasugustelt poodidelt ja sponsoritelt asju eksole ja siis tuled veel tatikarjaga konkursit võitma? Täielik idioot.. Samuti võiksite pigem Arvutikeskuses Margo poolt hääletada, kes tõsiselt hoolib vaatajatest ning vajab seda raha, et uus videokaart ja toide osta.. VOTE FOR MARGO!!

 

https://www.facebook.com/arvutikeskus?sk=app_383685915083188&app_data=176700

 

And.. DISLIKE HDTANEL!

 

Täielik idioot on ta ikka.. ffs..


Markza.jpg

Markz aka Elgam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sel Margol ju täiesti default kast ju ... tiba valel konkursil,


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nonii.. Mida Teie arvate selle 320pTaneli "annetamisest" ning "giveaway"'dest?? Minuarust täielik idiootsus.. Ta topib igalepoole oma HD tag'i ning mängib mingi sita set'iga mänge.. Ja nüüd soovib ta Arvutikeskuse kinkekaardi ka veel võita, tema põhjendus oli, et "Ma peaksin selle võitma, sest ma arvan, et ma väärin seda" NAQ WTF MEES?! Sa saad igasugustelt poodidelt ja sponsoritelt asju eksole ja siis tuled veel tatikarjaga konkursit võitma? Täielik idioot.. Samuti võiksite pigem Arvutikeskuses Margo poolt hääletada, kes tõsiselt hoolib vaatajatest ning vajab seda raha, et uus videokaart ja toide osta.. VOTE FOR MARGO!!

 

https://www.facebook.com/arvutikeskus?sk=app_383685915083188&app_data=176700

 

And.. DISLIKE HDTANEL!

 

Täielik idioot on ta ikka.. ffs..

 

Annab mõne tasuta saadud mängu ära fuckyea, bitches be rich!


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sel Margol ju täiesti default kast ju ... tiba valel konkursil,

 

Point, miks ta üldsegi osa lõpuks võttis ongi see, et tal on vaja seda kinkekaarti, et arvuti ära lõpetada.. Võibolla tõesti vale konkurs, kuid ta tõesti vajab seda...


Markza.jpg

Markz aka Elgam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[video=youtube;OOevVQwQ-LM]

 

Räigelt sobib tänase kauni õhtuga kokku, kuulake :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida te vingute selle Taneli kallal??? Olete vihased, et ta nagu viitsib sellise asjaga tegeleda??


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nonii.. Mida Teie arvate selle 320pTaneli "annetamisest" ning "giveaway"'dest?? Minuarust täielik idiootsus.. Ta topib igalepoole oma HD tag'i ning mängib mingi sita set'iga mänge.. Ja nüüd soovib ta Arvutikeskuse kinkekaardi ka veel võita, tema põhjendus oli, et "Ma peaksin selle võitma, sest ma arvan, et ma väärin seda" NAQ WTF MEES?! Sa saad igasugustelt poodidelt ja sponsoritelt asju eksole ja siis tuled veel tatikarjaga konkursit võitma? Täielik idioot.. Samuti võiksite pigem Arvutikeskuses Margo poolt hääletada, kes tõsiselt hoolib vaatajatest ning vajab seda raha, et uus videokaart ja toide osta.. VOTE FOR MARGO!!

 

https://www.facebook.com/arvutikeskus?sk=app_383685915083188&app_data=176700

 

And.. DISLIKE HDTANEL!

 

Täielik idioot on ta ikka.. ffs..

kas keegi on kade veidi


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei ole kade, lihtsalt see idioot on täielik pettur.. Samal ajal teeb striimi ning tegeleb ÜLE EESTILISE gameplayde jms asjade levitamisega Margo, keda EI TOETA mitte keegi, kellele EI ANNA mitte keegi mänge ning ÕNNEKS ei fänna teda ka niipaljud väiksed lapsed, sest ta ei tee niipalju giveawaysid. Alati on tore jälgida ta streami and stuff.. Margo üritab kõigest väest raha kokku saada, et arvuti korda saada ning taas striimima ja Videokommuuniga tegelema hakata, kuid mingi 320pTanel arvab, et ta on kõvem vend oma kaablite sliiivimisega ning tahab taaskord kogu au ja kuulsuse endale rabada, koos rahaga mida ta nkn saab sponsoritelt sitta kanti..


Markza.jpg

Markz aka Elgam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ok..


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida te vingute selle Taneli kallal??? Olete vihased, et ta nagu viitsib sellise asjaga tegeleda??

 

wtf dude.. kas sa tegelikult ka yltesid seda just? tanel m2ngib igap2ev mingeid arvutim2nge ja filmib seda, p2rast monteerib neid. asi ei ole viitsimises, see on ta hobi. ta teeb seda funni p2rast (nyyd kahjuks raha p2rast). asi ei ole viitsimises.


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vaatan pilte :D

542690_371657879589341_314119309_n.jpg


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei ole kade, lihtsalt see idioot on täielik pettur.. Samal ajal teeb striimi ning tegeleb ÜLE EESTILISE gameplayde jms asjade levitamisega Margo, keda EI TOETA mitte keegi, kellele EI ANNA mitte keegi mänge ning ÕNNEKS ei fänna teda ka niipaljud väiksed lapsed, sest ta ei tee niipalju giveawaysid. Alati on tore jälgida ta streami and stuff.. Margo üritab kõigest väest raha kokku saada, et arvuti korda saada ning taas striimima ja Videokommuuniga tegelema hakata, kuid mingi 320pTanel arvab, et ta on kõvem vend oma kaablite sliiivimisega ning tahab taaskord kogu au ja kuulsuse endale rabada, koos rahaga mida ta nkn saab sponsoritelt sitta kanti..

 

Tere tulemast reaalsusesse. Täpselt selline see eluke ongi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

ma võiks ka ennast video logi teha, kui ma selle eest korralikult plekki saaks, nii et toidaks ära end ja siis veel pealegi :D

 

why not...


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme mata eksam.. :cursing:


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.