Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

jeeess, sain töökoha endale #gg 17.06 võib alata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
malev?

 

ei, sõbra kaudu saan, üli korralik ots.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Varsti juba kuu tööl olnud. Täpsemalt praktikal siis, kuid peale seda lasen ikka sügiseni välja ning kui kannatab kooli kõrvalt midagi edasi arendada, siis muidugi jätkan sama radapidi.

 

ei' date=' sõbra kaudu saan, üli korralik ots.[/quote']

 

Räägi siis millega tegeled, et kohe ülikorralik ots.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ise l2hen isa firmasse, 4e/h, suht sweet :D

 

Ei ütleks et see 4e/h nii sweet on :D

Ise olen 3 päeva teinud basic asju ehk muru niitmine, trimmer... ja olen kokku saanud 250€

Varsti isa juurde tööle kus saan 10e/h, teen 7 tunniseid päeva + pühapäev kui saab palgast 100%. niiet jh :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
4e on super sweet. ma olen 14, ning 4 euri tasku pista iga tund on ikka sweet kyll. l2heks isegi t66le, kus saaks 1e tund.

 

Tglt vb eestis on see normaalne palk.

Aga soomes suvetöölisel on miinimum palk mis maksta tohib on 5e/h (või oli 7) ja alla 15 aastane tohib teha 6 tunniseid tööpäevi, mitte rohkem.

 

Ise järgmisest nädalast lähen keevitama ja puurima mingisi lennuki osasi ja seal saan 10e/h.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tglt vb eestis on see normaalne palk.

Aga soomes suvetöölisel on miinimum palk mis maksta tohib on 5e/h (või oli 7) ja alla 15 aastane tohib teha 6 tunniseid tööpäevi, mitte rohkem.

 

Ise järgmisest nädalast lähen keevitama ja puurima mingisi lennuki osasi ja seal saan 10e/h.

 

Eelmine aasta sõber tegid suvel tööd ja sai mingi üle 600euro kätte.Võiks ka minna sinna tööle aga pole kuskil olla seal.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ütleks et see 4e/h nii sweet on :D

Ise olen 3 päeva teinud basic asju ehk muru niitmine, trimmer... ja olen kokku saanud 250€

Varsti isa juurde tööle kus saan 10e/h, teen 7 tunniseid päeva + pühapäev kui saab palgast 100%. niiet jh :)

 

10 h tund muruniiduki peal istuda/seda lükata on ikka küll liig, mis liig.. Mõni on meil ikka suht ära hellitatud.. Tulevikus on sul 2-5€/h mökk mökk ja oledki tööst ilma..


Markza.jpg

Markz aka Elgam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ütleks et see 4e/h nii sweet on :D

Ise olen 3 päeva teinud basic asju ehk muru niitmine, trimmer... ja olen kokku saanud 250€

Varsti isa juurde tööle kus saan 10e/h, teen 7 tunniseid päeva + pühapäev kui saab palgast 100%. niiet jh :)

Nagu ma aru olen saanud, siis elad Soomes. Ehitajad üldiselt saavad seal 12-15 eurot. paberitega vanad rohkem. Hooajal võivad summad muidugi suuremad olla, kuid see 10€ tunnis saada muru niitmise eest on minu arvates ulme. See 4 euri 14 aastase kohta on ikka äärmiselt hea minu arvates.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eelmine aasta sõber tegid suvel tööd ja sai mingi üle 600euro kätte.Võiks ka minna sinna tööle aga pole kuskil olla seal.

 

Sõper mul koristab 1.5 kuud ja saab 1200€. teeb 7 tunniseid päevi.

 

10 h tund muruniiduki peal istuda/seda lükata on ikka küll liig, mis liig.. Mõni on meil ikka suht ära hellitatud.. Tulevikus on sul 2-5€/h mökk mökk ja oledki tööst ilma..

 

Nagu ma aru olen saanud, siis elad Soomes. Ehitajad üldiselt saavad seal 12-15 eurot. paberitega vanad rohkem. Hooajal võivad summad muidugi suuremad olla, kuid see 10€ tunnis saada muru niitmise eest on minu arvates ulme. See 4 euri 14 aastase kohta on ikka äärmiselt hea minu arvates.

 

Sa said vist natsa valesti aru. 10e/h on see palk mis hakkab olema järgmine nädal.

See muru niitmise eest ma ei saanud tunni palkka vaid sain selle mis kokku leppisim, vahet pole kas teed seda tööd 10 tundi või tunni.

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sõper mul koristab 1.5 kuud ja saab 1200€. teeb 7 tunniseid päevi.

 

 

 

 

 

Sa said natsa valesti aru. 10e/h on see palk mis hakkab olema järgmine nädal.

See muru niitmise eest ma ei saanud tunni palkka vaid sain selle mis kokku leppisim, vahet pole kas teed seda tööd 10 tundi või tunni.

Ise mõtlesin just sama, et kaua sa seda muru ikka niidad. N-ö objektitasu on mõistlik, ise töötan samal põhimõttel, kuid ehitusvaldkonnas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sai tüdrukuga päeva veedetud ja nüüd tasapisi hakkan kerra tõmbama, homme mata eksam, pean 9 punkti saama, et saada 2'te muidu 1, wtf?...


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei ole kade, lihtsalt see idioot on täielik pettur.. Samal ajal teeb striimi ning tegeleb ÜLE EESTILISE gameplayde jms asjade levitamisega Margo, keda EI TOETA mitte keegi, kellele EI ANNA mitte keegi mänge ning ÕNNEKS ei fänna teda ka niipaljud väiksed lapsed, sest ta ei tee niipalju giveawaysid. Alati on tore jälgida ta streami and stuff.. Margo üritab kõigest väest raha kokku saada, et arvuti korda saada ning taas striimima ja Videokommuuniga tegelema hakata, kuid mingi 320pTanel arvab, et ta on kõvem vend oma kaablite sliiivimisega ning tahab taaskord kogu au ja kuulsuse endale rabada, koos rahaga mida ta nkn saab sponsoritelt sitta kanti..

Sama hästi võivad siis kõik letsplayerid oma asjad kokku panna kuna keegi Margo ei suuda omale uut arvutit osta, damn :(

See, et mingi Margo teeb 50 vaataja videosi ei loe eriti, oma viga, et ei oska enda channelit nn. "vaadatumaks" teha rofl


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HDTaneli videod on ikka kordades kvaliteetsemad ja huvitavamad vaadata, kui teiste eesti youtuberite videod, kes oma häälemurdejärgse monotoonse häälega vaikselt 5-eurisesse mikrisse pomisevad.

Muudetud liikme sauland'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
HDTaneli videod on ikka kordades kvaliteetsemad ja huvitavamad vaadata, kui teiste eesti youtuberite videod, kes oma häälemurdejärgse monotoonse häälega vaikselt 5-eurisesse mikrisse pomisevad.

 

Nah, viimati ta toodab vaid mingit jama ning nurub fännidelt vaid hääli võistluses, kus peaks võitma kõige ilusama tuuninguga kast, mitte kast, kus on ainult voolikud lisatud.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas sellel margol on siis ilus tuuning või? :DDDD

loomulikult nendel like-nurumise võistlustel ei võida keegi ausalt, vaid võidavad need, kellel kõige enam sõpru/fänne nagu Tanelil. Ma ei näe väga mõtet üldse sellistel "võistlustel", nende jaoks peaks erapooletu žürii olema, kes valib kõige ilusamad arvutid välja ning alles nende seast hakkavad inimesed parimat valima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.