Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

VIP
Ma jätan enda naise enne maha, kui narkootikumid!

My momma didnt raise up no quitters!

 

u got that right ;)


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis asi see kanep veel on ?:)

Uimastava toimega taim, mis tekitab juba esimesel proovimisel sõltuvust. Lisaks on ta nn. hüppelaua efekti esimene lüli, sealt edasi läheb süsta peale üle.

Allikas: narko.ee

 

Dear mother of god, kui sa seda jubedust tarbid!1111111

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järgmine kuu on 420 ju, JIPPPIJEIIIII !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kunagi peab proovima, aga probleem selles et proovimisel ja tarvitamisel 2 vahet, ühega oled sõltuvuses ja teisega lihtsalt proovid

 

Ega's tarvitamine kohe sõltlast tee.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega's tarvitamine kohe sõltlast tee.

 

Julgen vastu vaielda.

Nimelt on teadlaste poolt selgeks tehtud, et kanepi suitsetamine tekitab kohest sõötuvust ja nagu ennist on mainitud- see on hüppelaua narkootikum. Mina alustasin ka kanepi suitsetamisega, kuid nüüd süstin ma endale sudafedi ja süütevedeliku segu varvaste vahele, et enda doos kätte saada:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Julgen vastu vaielda.

Nimelt on teadlaste poolt selgeks tehtud, et kanepi suitsetamine tekitab kohest sõötuvust ja nagu ennist on mainitud- see on hüppelaua narkootikum. Mina alustasin ka kanepi suitsetamisega, kuid nüüd süstin ma endale sudafedi ja süütevedeliku segu varvaste vahele, et enda doos kätte saada:/

 

HAHAHAHAH mis sul viga on :D

// Sunparty tahtsin lisada veel et see sõltub inimese vaimsest jamast ka et kas suudad nii et ei jää seda külge, või siis jääd sõltuvusse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Julgen vastu vaielda.

Nimelt on teadlaste poolt selgeks tehtud, et kanepi suitsetamine tekitab kohest sõötuvust ja nagu ennist on mainitud- see on hüppelaua narkootikum. Mina alustasin ka kanepi suitsetamisega, kuid nüüd süstin ma endale sudafedi ja süütevedeliku segu varvaste vahele, et enda doos kätte saada:/

 

For real ?:O

Ise puhas . Vist :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
For real ?:O

Ise puhas . Vist :D

 

Sarkasm ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.