Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

Ma olen ka ainult kanepit teinud ja korra. See ongi vist kartuse teema, et tõmbad üle siis fucked.

Aga no tookord oli päris lõbus, aga enam ei taha. Kui täis ja keegi pakub siis vb küll, aga samas ei tea ka.

 

 

ära just siis tee, kui sa joonud oled .. lööb mähisesse ära ja oledki üle :D

 

olen ise teinud: õisi,juppe,mdma'd,erinevaid partypille( eestis kui ka välismaal ),seeni, sünteetilist mdma'd(vms. see jama ka ei olnud- lamp igatahes).

 

Pakutud on kokat,näffi,shangaid - keeldusin kõigist, ei ole minujaoks.

Õied on kõige paremad, päris mitu aastat juba igapäeva suitsetamis staasi.

MDMA/jupid - korralik küte, kui lähed rave'le.. niisama ei ole mõtet väga trippida minuarust. Alkoholiga tekitavad mõnusat mäluauku muidugi :D

Seeni võib teha suvel, tegin hiljuti siin talvel ja ei olnud midagi sellist, mida saab suvise ilmaga võrrelda..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ära just siis tee, kui sa joonud oled .. lööb mähisesse ära ja oledki üle :D

 

olen ise teinud: õisi,juppe,mdma'd,erinevaid partypille( eestis kui ka välismaal ),seeni, sünteetilist mdma'd(vms. see jama ka ei olnud- lamp igatahes).

 

Pakutud on kokat,näffi,shangaid - keeldusin kõigist, ei ole minujaoks.

Õied on kõige paremad, päris mitu aastat juba igapäeva suitsetamis staasi.

MDMA/jupid - korralik küte, kui lähed rave'le.. niisama ei ole mõtet väga trippida minuarust. Alkoholiga tekitavad mõnusat mäluauku muidugi :D

Seeni võib teha suvel, tegin hiljuti siin talvel ja ei olnud midagi sellist, mida saab suvise ilmaga võrrelda..

See neah poolt mainitud jutt, et seeni võib teha suvel on väga õige jutt btw :D.

 

Ise olen rohkem rohelise tõmbaja, aga vahest seltskonnas olen teinud ka seeni.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

I don't do drugs, I just smoke weed.

 

Ainult naturaalset.. vahest ikka, ~kahenädala peale poolekas v g näkku läheb ära, vahest ei tee üldse.. Ei ole sellist tõmmet kah aka sõltuvust.

 

Tubakat ei suitseta..

(kanget)Alkoholi väga ei joo..

 

Midagi kangemat tegema ei hakka küll, endal sellised piirid ette seatud juba ;) Seeni vb veel aga ma neid vist ei saa eriti ega tunne neid kahm, kahtlane.

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Cocaine,mushrooms,ecstasy,ghb,marijhuana.

 

Täiesti tavaline eestlase combo. Mittu küll korraga, aga väga levind shit. Ise ei tarbi midagi enam.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hommikul enne kooli panime sõbraga mahvi kergelt. Lõunaks lendasid mendid platsi ja kuseproov paljudele, esmaspäeval saan vastused teada. suht sitt keiss

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hommikul enne kooli panime sõbraga mahvi kergelt. Lõunaks lendasid mendid platsi ja kuseproov paljudele, esmaspäeval saan vastused teada. suht sitt keiss

 

 

Lambine reid või ise jäite vahele? Kui ise jäite, siis sorry, aga hahaha.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lambine reid või ise jäite vahele? Kui ise jäite, siis sorry, aga hahaha.

 

lambine reid

 

 

mis muidu need trahvid on kui pole politseiga jamasi olnud ja esimest korda selline asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lambine reid

 

 

mis muidu need trahvid on kui pole politseiga jamasi olnud ja esimest korda selline asi.

 

Noo siis on jah gg. Me läksime kooli, midagi tarvitanud enne ei olnud. Mingi reid oli, just nädal tagasi vms veel ja siis otsiti meid läbi. Midagi ei leitud, aga kontrolli mõttes saadeti üks sõber ikka Wismarisse narkotesti, sest meil silmad särasid ja kiirteste oli neil ainult üks alles. Kuigi see kiirtest andis negatiivse tulemuse, viisid raiped ikka testi. Sõber oli eelmine päev teinud ka nii, et Wismar tuvastab ära ikka GG. Ma sain just 580€ eksperiidis kulude arve. Mult leiti lampi 6 grippi ja saadeti ekspertiisi, tulemus oli positiviine ja ma pidin ühe analüüsi eest, ehk gripi eest maksma 80+ eur vms. FUCK U mendid. Kõige lahedam on see, et trahv tuleb ka veel peale.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.