Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millal Jooma Hakkasite Või Kas Ültse Joote!

Soovitatud postitused

VIP

Blond Ice.. nämma raisk .. eriti külmana .. väga hea õlu on :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täis pole kunagi täiesti olnud, aga ema-isa ikka ostavad vahest Coolerit vms.. umbes 15-aastaselt esimesena.

Õlut proovisin vist mingi 5-aastasena, ei meeldinud, ei meeldi praegugi õlut/siidrit juua ja loodan, et ei hakka ka meeldima.. väga vastik maitse/lõhn minu arvates.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mingi 11 aastaselt olin vist täis esimest korda.

Vahest tuleb ikka juua :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olen 12 ja olen korra täis kh joonud panin kaks 1,5l Gin nahka ja siis muidu kui ostetakse alkot ja ema isa pole siis ikka saab võtta ja essat korda olin täis siis kui oli 1klassi suvevaheaeg

klassivend öösel tahtis mingit jooki juua võttis kogematta viski pudeli ja kaanis ennast täis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen 12 ja olen korra täis kh joonud panin kaks 1,5l Gin nahka ja siis muidu kui ostetakse alkot ja ema isa pole siis ikka saab võtta ja essat korda olin täis siis kui oli 1klassi suvevaheaeg

klassivend öösel tahtis mingit jooki juua võttis kogematta viski pudeli ja kaanis ennast täis

You are totally cool now. :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
12 olin, lasin esimest kroda elus poolese lauaka üksi, polnud tore

 

Sedatrikki tegin mina 10-sena

 

nõustun polnud tore, ei soovi korrata


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ausõna, ei mäleta.. *mitte egotsevalt, vaid see oli ammu.*

 

Aga eks ikka on joodud küll ja juuakse edasi!

 

Ütleme, et igal võimalusel..

 

Eile sai lastud seda Shuffle'i ja mingi koduõlut.. :D

 

Noh, vaikne joomine on pidevalt! Ütleks, et nädalas mingi 4-6 korda..

 

Vaikne jook on minu jaoks siis 1-3 õlut ja/või mingi väike kangem(~15 prom.) juures..

 

Suuremaid joomisi on ikka nii, kuidas joppab..

 

Enamalt jaolt ikka siis, kui rahvast on.. Muidu ei tasu juua.. :)

 

Aga jah, ei meeldi enam eriti joomine..

 

Ma ei tea, pole kunagi midagi kasu toonud tbh..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun esimese lausega..

 

Isa ütles, et kui ma väiksena haige olin, siis ikka andis viina jne.. Noh, kõri jaoks jne..

 

Et jutt käib esimesest lonksust või ikka joomisest? Nagu võõrutusteema rohkem või? :D

 

Kui nii, siis ma ei ütleks, et olen alkohoolik..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vahel ikka saab sõpradega võetud, aga väga tihti ei joo . esimest korda jäin 13 aastaselt täis ja siis jõin ka 4 päeva järjest . praegu olen 14 ja vahel sõpradega ikka joon aga suht vähe . sellel aastal 2 korda täis olnud . suitsetamisega on halvad lood . eelmine aasta tõmbasin suvel 1 paki , sellel aastal läheb suvel juba kolmas pakk ja pidevalt on suitsunälg :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tubli!

 

Jeap. :P

 

Parem ikka noorelt ära proovida ja kähku otsustada, kas maha jätta või mitte.

Mina otsustasin minna korralikumale teele. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kindlasti mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no m6ned siin ajavad et 12 viin 1.5kane ? kas sa laps oled lolliks l2ind ? pits viina v6ib 90 prossa 12 aastase 2ra tappa .. o.O ja huinjaa sind meiser usub .. lol tahtis vett v6ttis lauaka kaanis k6ik korraga sisse ? eino jah tal siis keel ei meki .. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

m6nikord toob ema seda maasika fizi onju .. joon pool pudelit 2ra syydistab isa :D suht pull on vaadata isa suht wdf ? siis oli 1 juhtum kui akkasin seda gin longi jooma ema tuleb koju vaatab mul pudel k2es ma m6tlen et oi shit nuud on perses . p2rast seda ei taha kunagi alkohooli n2ppida .. aint siis kui olen 100 prossa kindel et k6ik aknatel kardinad ees ja uks kindlalt lukus o.o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

alustasin kuskil 13 or something... kuni 15 oli suht selline aeg kui sai seda tarbida :D siis kuskil 2 aastat or something ainult siis kui oli sünnipäev kellegil ja siis 1 aasta täesti ilma kuni sain 18:D nüüd iga õhtu 4 pakk:D ja nv suuremad kogused:D kui kool algab siis alguses kindlasti korralik pidu maha ja siis enam ei tarbi natuke:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kooliajal nädalavahetustel

eelmine kooli aasta oli vist kained nädalavahetusti umbes nii 3-6 ?


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.