Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida arvad jalgpallist?

Soovitatud postitused

VIP

Tahaks siis teada mida arvavad inimesed üldse jalkpallist?

 

Enda arust ilgelt jura asi, need kes seda vaatamas käivad on veel lollimad. No nendest jalkpalluritest saan ma seal aru. Ma lihtsalt ei suuda vaadata, ühe värava nägemiseks kulub tavaliselt tund või üle selle. Ja rahvas on hull selle järele? Ma ei saa lihtsalt aru! :D Oleks siis igal maal oma jalkpalli tiim omalt maalt aga valgel maal pooled neegrid jne.

 

Ise mängida on küll 5+ :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jalgpallist*, väga meeldib. vabal ajal õues pelame :)


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Jalgpall on minu lemmik spordiala. Laupäeval, 7. juunil hakkab ETV peal Jalgpalli EM, soovitan.

 

Raadios just hommikul öeldi, et jalkpalli vaatamine mõjutab väga suurel määral insuldi teket. Niiet jah... ära eriti erutu vms kui keegi värava saab :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tapke ära, aga üksi ma ei suuda jalkat mitte mingi hinna eest vaadata (või noh, kui mõni üksik finaali mäng vms).

Aga peab tõdema, põnevamat elamust, kui Live-is staadionil vaadata jalkat ( õlu käes ja karjudes kõri ära ), pole olemas.

Teisele kohale jääb see, kui sa oled kellegi pool või pubis, vaatad jalkad ala 42" ekraani pealt kristalse pildiga, suure seltskonnaga ja õlu käes. Ei noh, see on lihtsalt väärt asi.

 

Iseenesest endale meeldib ka mängida, pigem on probleem selles, et kuna kõik on nii "pro" mängijad, siis mind lükatakse kohe kaitsesse... ja kui mina olen 1+väravaht vs 5 venda, noh kõik on ju nii prod ja lähevad ründesse... kaitsja jääb ikka süüdi ju.

Tegelt 90 minti joosta on ikka suht jõhker.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea miks, aga jalgpalli on lihtsalt põnev jälgida, mina ei saa aru nendest kes fännavad hullult kossu(usas, ameerika jalgpall/pesapall) jne. Minumeelest on need eriti masendavad asjad. Kossus pmst iga rünne on korv ja nendest teistest ei saa ma üldse aru(äkki see ongi minu probleem?). Jalgpall lihtsalt köidab mind rohkem kui teised spordialad (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jalgpall on ylek6ige:D Aga keegi eilset Eesti - Fääri saarte m2ngu vaatas?? Ilus m2ng oli minu arust eestlaste poolt, kuni nag 3 - 0 ette l2xid ja siis nagu alla andsid, et v6it on k2es, aga suur aplaus neile, et suutsid ikkagi v6idu meile tuua.


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jalgpall on ylek6ige:D Aga keegi eilset Eesti - Fääri saarte m2ngu vaatas?? Ilus m2ng oli minu arust eestlaste poolt, kuni nag 3 - 0 ette l2xid ja siis nagu alla andsid, et v6it on k2es, aga suur aplaus neile, et suutsid ikkagi v6idu meile tuua.

 

Ma küll ei ütleks, et see ilus mäng oli. Kuidas on see võimalik et nad juhivad 3:0 ja siis lasevad omale 7 minutiga lüüa 3 väravat? Tüüpiline eesti koondis-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen päri alexi jutuga!

 

Mäletan, kui olime mingi 50-70 poisi ja tüdrukuga ühes ruumis ja vaatasime suure teleka taga jalgpalli! See oli vist mõni aasta tagasi, kui Kreeka (oli vist..) võitis Euroopa võistlused! Kui ikka värav löödi, siis oli selline power seal ruumis. Väärt tunne..

 

Ise küll mängin, tavaliselt ikka koolis, harva maja taga (väike väljak on..), kui rahvast on ning pall ka, siis ikka mängitakse. Tegelt kahe klassivennaga oleme sellised, kes vabadest tundidest lähme ikka jalkat mängima ning peale tunde ka nipet-näpet ühte puudet ja suurema rahva korral mängu!

 

Oskusi pean suht normaalseteks. Tegelt ei ole mingi pro ega trenni tüüp. Vasakul poolel mängin! My left footie ftw! :P

 

Teleka taga ikka vahest mõnus ka mängu vaadata!

 

Staadionil olen ikka enamalt jaolt( loe = koguaeg ) võrkpalli platsi peal! (L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ca 4a käinud trennis [JK Kalev]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jalgpall sitaks kõva ju :)

ise mingi 7-8 a jalkas käind aga maeitea ma kah ei suuda mingeid mõtetuid kasvõi eesti liiga mänge telekast vaadata :S kohapeal vaadates on ikka julmalt kõva elamus (A)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga lahe mäng minuarust :k:

Endal meeldib telekast vaadata ning mängida ka .


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.