Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida arvad jalgpallist?

Soovitatud postitused

Jalgpall on lihtsalt niimõnus ju . Ise olen 7 aastat tegelenud. Kõik suvevaheajad lähevad ju puhtalt jalgpalli mängimise peale. ükskõik kuhu sa ka ei lähe mängitakse seal jalgpalli. On ikkagi suht kunn värk kui oskad mängida. Vaadata meeldib samapalju kui mängida. Kõik mängud vaatan ära mis tulevad. MMil isegi Saudi Araabia ja Lõuna-Korea mäng sai suurima huviga vaadatud.


:)Ilove Football :uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängida ei viitsi (kui on suur väljak) aga muidu niisama "persekaid" võib mängida või midagi muud.

Telekast vaatan ka hea meelega.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahaks siis teada mida arvavad inimesed üldse jalkpallist?

 

Enda arust ilgelt jura asi, need kes seda vaatamas käivad on veel lollimad. No nendest jalkpalluritest saan ma seal aru. Ma lihtsalt ei suuda vaadata, ühe värava nägemiseks kulub tavaliselt tund või üle selle. Ja rahvas on hull selle järele? Ma ei saa lihtsalt aru! :D Oleks siis igal maal oma jalkpalli tiim omalt maalt aga valgel maal pooled neegrid jne.

 

Ise mängida on küll 5+ :)

 

 

 

mine tee uus teema, tont.

ja muidul jalgpall on eerm, koerte teema, migni palli taga ajamine my azz pls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mine tee uus teema, tont.

ja muidul jalgpall on eerm, koerte teema, migni palli taga ajamine my azz pls.

 

Meie ajame palli taga, heal juhul saame südamerabanduse, sina istud, joonistad ja saad selle ajaga lamatised perse alla, how about that?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine tao oma klaviatuuri edasi.

Sport ei olegi sinusuguste itimeeste jaoks.

 

poja, ära üle erutu,

see, et sulle meeldib migni aegaraisata palle taga ajades ..

issand , no mul pole sõnu, ma häbeneks sinuasemel ö.

ja miks sulle mu klaver ei meeldi ?

vaata .. klaverit on palju lahedam peksta, see ei põrka eest :A:A

eipea teda taga ajama, ega muud paska tegema :)

ja nõmedaid sokke ei pea ka kandma ^_^

 

Meie ajame palli taga, heal juhul saame südamerabanduse, sina istud, joonistad ja saad selle ajaga lamatised perse alla, how about that?

 

sina taod palli .. sa teed trenni vb minust rohkem, sa treenid sellega oma kopsu / maksa / neeru / südant, sa elad minust 10 aastat kauem, mina istun , tegelen asjadega mis toovad materjaalset kasu, jään tervislikkuse poolest sulle alla, saan 10 aastat varem nahuj siitilmast, selajal, kui sina jääd veel kepikesega tudisema ja jalgpallimängides luuüdi valusi ravida

...

irooniline, eks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Phreakk, kasuta žiletti kui elu sinuarust jube igav on..

 

Jalgpall... (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igav ju, tõesti mingi 1 mängu peale healjuhul 2 väravat on ja 1 mäng mingi 90 minti.

Saalis vahest koolis on norm mängida aga muidu on siuke sitt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saa oma kompleksidest üle.

 

//Ja mis õigusega sa kutsud mind pojaks?

 

defineeri mulle sõna kompleks, kui sa sellega hakkama saad, ei ütle ma sulle never ever ühtegi sõna.

 

sind pojaks ?,

ilmselgelt ei pea olema mul sinu luba / nõusolekut selleks, kelleks ma sind kutsun, võin vabalt poja asemel kutsu ka öelda :)

 

blame me.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jään ka ikka selle juurde, et jalgpalli vaadates näit. telekast on suhteliselt igav oodata seda väravat.. Olgu, ma saan aru et live's on hoopis teine hõng, aga misasi see sind talvel õue jalkat vaatama ajab?? Kossus on terve hooaeg sees...seepärast vist kossul rohkem fänne ka, sest oleme ausad suur osa Ameerikast armastab korvpalli ja NBA-d. Jalgpall on rohkem selliste nõmedate inglaste mäng.

See on minu arvamus ja mitte keegi ei saa selle üle otsustada;)

EDIT// Eestis jääb kindlasti koss peale sest eestlased on ikka suutnud ennast balti tippu murda:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

sina taod palli .. sa teed trenni vb minust rohkem, sa treenid sellega oma kopsu / maksa / neeru / südant, sa elad minust 10 aastat kauem, mina istun , tegelen asjadega mis toovad materjaalset kasu, jään tervislikkuse poolest sulle alla, saan 10 aastat varem nahuj siitilmast, selajal, kui sina jääd veel kepikesega tudisema ja jalgpallimängides luuüdi valusi ravida

...

irooniline, eks ?

 

Misasja, kui sul on elust nii räige siiber juba ees, lahenda oma mured täna, Türisalu pank annab selleks väga hea võimaluse!

Mina käin ja tudsisen oma kepikesega, sina, sa ei näe oma lapselapsigi :) Nii et have fun.

 

Jään ka ikka selle juurde, et jalgpalli vaadates näit. telekast on suhteliselt igav oodata seda väravat.. Olgu, ma saan aru et live's on hoopis teine hõng, aga misasi see sind talvel õue jalkat vaatama ajab?? Kossus on terve hooaeg sees...seepärast vist kossul rohkem fänne ka, sest oleme ausad suur osa Ameerikast armastab korvpalli ja NBA-d. Jalgpall on rohkem selliste nõmedate inglaste mäng.

See on minu arvamus ja mitte keegi ei saa selle üle otsustada;)

EDIT// Eestis jääb kindlasti koss peale sest eestlased on ikka suutnud ennast balti tippu murda:P

 

Kus otsast, pmst peaaegu iga teine Leedu meeskond lüpsab Cramo ja Rock'i ära. pfff..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
defineeri mulle sõna kompleks, kui sa sellega hakkama saad, ei ütle ma sulle never ever ühtegi sõna.

 

sind pojaks ?,

ilmselgelt ei pea olema mul sinu luba / nõusolekut selleks, kelleks ma sind kutsun, võin vabalt poja asemel kutsu ka öelda :)

 

blame me.

 

Khm. Kompleks. Vaimne või hingeline häire (trauma), mis on saadud nt. lapsepõlves ja sellest areneb välja mingi spetsiaalse asja vastasus või kartus.

(esimene definitsioon, mis pähe juhtus)

 

Sul tundub olevat jõle kompleks, et kui sa mängid jalgpalli, siis seisneb see ainult palli tagaajamises nagu mingi koer.

 

Sa lihtsalt ei mõista jalgpalli ja see on juba sinu enda mure.

 

Kuigi ma vihkan seda ütlust, lausun ma selle siiski: Maitse üle ei vaielda.

 

Kui sina võtad voli mind pojaks kutsuda võimisiganes, siis minu jaoks oled sa kilplane.

 

ei ütle ma sulle never ever ühtegi sõna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus otsast, pmst peaaegu iga teine Leedu meeskond lüpsab Cramo ja Rock'i ära. pfff..

 

oled sa üldse balti liiga edetabelit vaadanud?

Rockist ei räägi aga cramo on 2.-3...... ma pole Eesti jalkasaavutustest küll midagi kuulnud niiet kui ei tea kossust midagi siis pole mõtet siin jutustada eks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen jalgpalli mängind sellest ajast kui olin 9 :)

 

Praegu ei käi.Muidu väga meeldib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.