Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida arvad jalgpallist?

Soovitatud postitused

alustasin jalgpalliga mingi 8-10 aastaselt, klubis nimega TVMK.

peale seda läksin JK SAUE-se(vist oli siuke nimi:D)

olen üleüldse tegelenud jalgpalliga umbes 4-5 aastat,

ja nüüd vahepeal staadionil mängime sõpradega:D

 

freestylega tegelen kah=D

 

meeldib!


pats.png

 

counter-strike

 

zyndee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

halvem kui sex aga normaalne :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kirjutan siis mida mina arvan jalgpallist, kui mängust . Jalgpall, kui mäng on võistkonna mäng ning nagu Alex kirjutas esimesel lehel, et alati jääb kaitsja süüdi, tavaliselt nii on jah ja hakatakse süüdistama, kuid tegelikuses asi nii ei ole, see on terve meeskonna mäng ning kui tuleb värav on meeskond selles süüdi, mitte üks isik , ühest isikust võib alguse see saada aga miks peavad siis teised alla andma, kui üks annab ? Tuleb edasi võidelda ning olukord lõppuni mängida :)

Jalgpalli vaadata on ka hea elamus , kui sa ise tegeled veel jalgpalliga siis kindlasti veel parem elamus , sest vaadates sa saad mingeid kogemusi , sul hakkab pea tööle , hakkad mõtlema mida ta tegi valesti , mida ta oleks pidanud teisiti tegema jne .

Ise tegelen jalgpalliga ning mulle see meeldib, vahepeal viskab üle , siis teen väikse pausi sisse aga lähen alati tagasi , sest tuleb igatsus peale .

Jalgpall on üks emotsiooni rikkaim pallimäng minuarust ! :)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.