Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

trahve olen ikka väga palju saanud kunagi ammu ,viimasel ajal enam mitte yhtegi.aga 2 korda isegi kohtus k2ind ja yle 20k trsahvi saanud nii,et päris paha poisss kunagi ammu olnud:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi 13~19 korda suitsetamine alaealisena. Saavutus 5 trahvi päeva jooksul . ( 14 olin siis ja pole õnnelik selle üle nüüd )

6 korda joomist 5 korda kaineris istunud ~ max 2 ja pool tundi , kuna lastakse välja et ema on Kiirabi töötaja.

Hmmm , varguses süüdistatud olin 17 jäin puhtaks , kuna oli tõendeid et olin tollel hetkel kodus.

Süüdistatud peksmises , oli siis pidu ja oli teema seal ühe kutiga kellel oli jultumust solvata surnut , ta sai üle tahi läks koju tuli tagasi oma isa ja sõbraga.

Asi lõppes nii , et isal löödi 12 hammast välja ja 2 õmblust näos ( sai tugitooliga näkku ) pojal 7 õmblust peas + nägu üles taotud tema sõber leidis peaga peegli , kukkus kokku aeti kiilakaks , kutsuti talle takso peksti ta teel veel läbi. Ei teinud midagi hullu ise , ainult paar lööki 1vs1 seisul siis jätsin asja sinna paika ja teised tegid üle jäänud pasa. Oskasin luuletada piisavalt hästi. ( Ema tuli sinna väljakutsele )

Hmmm , klubis lubatud ment kutsuda kakeldes ( Ei meeldi klubid )

Asju tehtud palju aga õnnelik pole ühegi teo eest mis noorena tehtud sai .

Nüüd siis 18.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ise ka usud :D ?

 

---------- Post added 17-03-11 at 15:44 ----------

 

üks kord lubadeta sõit , teine vines peaga koju minek alaeralisena ...

 

lubadeta sõit sain 420 eek ja vines peaga kojumineku eest 180 eek

 

nüüd olen 18.

 

Lubadeta sõidu eest ei saa sa kunagi nii vähe.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mingi 13~19 korda suitsetamine alaealisena. Saavutus 5 trahvi päeva jooksul . ( 14 olin siis ja pole õnnelik selle üle nüüd )

6 korda joomist 5 korda kaineris istunud ~ max 2 ja pool tundi , kuna lastakse välja et ema on Kiirabi töötaja.

Hmmm , varguses süüdistatud olin 17 jäin puhtaks , kuna oli tõendeid et olin tollel hetkel kodus.

Süüdistatud peksmises , oli siis pidu ja oli teema seal ühe kutiga kellel oli jultumust solvata surnut , ta sai üle tahi läks koju tuli tagasi oma isa ja sõbraga.

Asi lõppes nii , et isal löödi 12 hammast välja ja 2 õmblust näos ( sai tugitooliga näkku ) pojal 7 õmblust peas + nägu üles taotud tema sõber leidis peaga peegli , kukkus kokku aeti kiilakaks , kutsuti talle takso peksti ta teel veel läbi. Ei teinud midagi hullu ise , ainult paar lööki 1vs1 seisul siis jätsin asja sinna paika ja teised tegid üle jäänud pasa. Oskasin luuletada piisavalt hästi. ( Ema tuli sinna väljakutsele )

Hmmm , klubis lubatud ment kutsuda kakeldes ( Ei meeldi klubid )

Asju tehtud palju aga õnnelik pole ühegi teo eest mis noorena tehtud sai .

Nüüd siis 18.

 

Oled lahe nüüd, et valetad kui köva mees "kunagi" olid?

 

geez


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
omg , kui sa ei tea millest sa räägid siis ära räägi ültse parem ...

 

Tahad teen pilti protokollist ?

Oleks tore. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2x jänest tallinnas trollis / Kuna elan idas , trahvile järgi ei läinud ja 2x700eek kohtutäitur

2x joomine , 2x180eek

1x Joobes seisundis ilma lubadetta auto juhtimine , kindlustus sai ka just läbi ja praktiliselt parkisin auto ära , jäi valesti , sõitsin korra teele , ( 1m ) ja ment sõidab ette , täna sain trahvi teada , 600+12 eurot , ehk siis 9500 eek.

1x ilma helkuritta kõndimine , takso sõit 7km kodu läks maksma 180eek

2x hoiatus , 1 ) kaasreisal polnud kiivrit, 2 ) rolleril polnud esituld , ( mitte midagi polnud , aga jhm )

 

Hetkel 17 , kohe 18 , ja autorooli enam ei istu, ennem sõitsin v2ikseid juppe , siis hakkasin aktiivselt sõitma , siis joobes seisundis , ehk ma peaks õnnelik olema , et midagi muud ei juhtunud.

 

" Loll õpib enda vigadest , tark teiste "


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jup, autoroolis olen ka mina ulmet teinud :D

Ühesõnaga omanud piima lube , nagu ikka 16 aastane poiss arvab endast liiga palju :D siis teinud ikka ulme joppamisi ....

ja ka purjuspeaga olen sõitnud liiga palju ... pole vahele jäänud ... ENAM EI SÕIDA ÜLDSE HETKEL AUTOGA KUNI EKSAMID ARKIS tehtud pole ja lube käes pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sobib äkki ainult "Sõiduki juhtimiselt kõrvaldamise otsus"

v väärteoprotokollist ka , see suht segane (venelase poolt kirjutatud ) aga eks saaks lugemisiega vast isegi hakkama

 

Esialgu oli jutt ainult trahvist. Sõidukeeld + trahv on vähe loogilisem jep.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eiei , ma ei saanud sõidukeeldu ... lihtsalt 420 krooni ... Lihtsalt lubadeta sõidu protokollile lisandub dokument "Sõiduki juhtmise kõrvaldamise otsus" kus on kirjas miks kõrvaldati , kellelt kõrvaldati jms ...

 

Aga tõesti, trahv oli 420 krooni. ning see oli 2009 aastal , kui ma olin 16 aastane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eiei , ma ei saanud sõidukeeldu ... lihtsalt 420 krooni ... Lihtsalt lubadeta sõidu protokollile lisandub dokument "Sõiduki juhtmise kõrvaldamise otsus" kus on kirjas miks kõrvaldati , kellelt kõrvaldati jms ...

 

Aga tõesti, trahv oli 420 krooni. ning see oli 2009 aastal , kui ma olin 16 aastane.

 

Mmm okeii...

 

Endal pole erilisi kokkupuuteid olnud, kõigest tunnistama kutsutud jne. Puhunud olen ka, kui mendil viskas kopa ette, et me ta korraldusi ei täitnud. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3 korda! 2x lubateda sõitmise eest, 1x joomise eest..

olin alles 13 sel ajal ja trahvi ei saanud:D


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. Liiga kaua väljas olemise eest mingi kell 1 - 2 ? Ema tuli järgi (: Olin väheke joond sõbraga aga ment ei avastanud seda. 2. Natuke aega tagasi mendi eest põgenesime öösel. 3. 125ccse krossikaga tänaval sõitmise eest. Trahv oli 600+ midagi.. niiet väga puhas ei ole aga eks kõik sellised.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain joomise eest 180 kr trahvi, jooksime sõbraga pinnalt metsa sokkides ja t-särkide väel (talvel), ning mõne aja pärast hakkas meid väga külm, niiet läksime ise tagasi sinna:D kuna järgmine soe koht oli üle 1km kaugusel.


0902edec960c5bd.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ükskord liputasin juua täis peaga palja tilliga tänaval, pollarid korjasid üles ja laksasid trahvi kohe.

 

ulme:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.