Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sõitsin jalgrattaga 80-ega 30-ne alas, siis ment pidas kinni. Ütles 1000 krooni trahv, ma ütlesin käi vittu mutant lits selline ja võtsin talt kumminuia ja pistsin perse talle ja lasin talle pisargaasi peenisepea peale !!

 

hahahaahahahha, thats fkin´ epic!

 

Endal muidu selliseid suuremaid kokkupuuteid pole. Vahest ikka pandakse puhkuma võinii, aga enamasti kõik korras.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lasin linnapeal ühte valget bemmi rotti kutsuti ment hakkas kinni võtma mind panin laksu pikki lõusta talle tõmbas nuia välja tagus veits tõmbasin käest ära panin pikki pead , siis võtsin ta käerauad panin ta viruka ees postikülge kinni ja maksin ühele prükkarile 100eeku et ta talle peppu keeraks.


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lasin linnapeal ühte valget bemmi rotti kutsuti ment hakkas kinni võtma mind panin laksu pikki lõusta talle tõmbas nuia välja tagus veits tõmbasin käest ära panin pikki pead , siis võtsin ta käerauad panin ta viruka ees postikülge kinni ja maksin ühele prükkarile 100eeku et ta talle peppu keeraks.

 

*facepalm*


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks kohtuasi seoses autovarguse ja sissemurdmisega, 1 eelnev kohtujama 150h ÜKT, lugematu arv trahve seoses alkohooli ja tubaka tarbimisega. Nüüd nädalaega tagasi sõitsin auto sodiks tekitades kahju riigile ja sain veel lubadeta sõidu eest hea kopsaka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tobiga jäin mendile vahele, ment ütles saad suulise hoiatuse kui suitsuära viskad ja paki ära annad jne. Tobi oli suht otsas ja tõmbasin viimase mahvi ja oligi otsas :D pakis oli veel 1 tobi =) ment sai faili :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

enamusejaolt olen jäänud purjuspeaga vahele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kolm kuud enne 18 saamist jäin politseile täis peaga vahele. Tegelikult politsei tuli juurde selle pärast, et helkurit polnud, olime just linna piiri ületanud ja no talvel peab asulavälisel teel helkur olema. Küsisid, et kas me alkoholi ka tarbinud oleme ja no polnud mõtet vist politseile näkku valetada, ütlesime jah ja pandi puhkuma. Trahvi ei saanud, ainult hoiatus, mis ka poole aasta pärast ära kustus. Tasuta helkurid saime küll. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaoskonnas olen käinud trahvil järgi.

Turvavöö eest, 240eek :)

Ainuke trahv hetkeseisus.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise laupäeva õhtul jäin siis täis peaga vahele :D 1,3 promilli :D

Täna käisin jaoskonnas,pean kuu ajapärast otsusele järgi minema.

 

Võin saada kuni 6000.- kuna tekitasin liiklusohtliku olukorra (Hääletasin keset teed)

Toimus Viru Peatuse juures :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EI usu, esimene kord ega nad pmst midagi ei tee.

Endal pmst midagi ei ole olnud kui siis, et Viimsis ringil olles suitsu omamise eest pidin kõik suitsud katki murdma (Marbs oli).


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kunagi lasteaias, üks politseitädi rääkis politseitööst


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.