Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Meil oli siis selline jant. Lasime mingid Thunder XXL raketti. Hästi tugev oli. No ja siis kui ära läheme. Sõber vaatab ja lausub "Oh Ment!". Ma vaatasin ka, kõik arvasid, et suvaline kaubik oli. Isegi see vend kes ütles seda. Kui lähemale tuli ja ära keeras sinna tänavasse, kus me raketti lasime. Siis vaatasime, et oligi Politsei. Pistsime kõik jooksu :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alles eile, sõbraga käisime siis natuke ranna piiris, läksime läbi ühe hoovi, seal oli mingi kollane telk, sees oli tohhuja alkot, panime tuuri sealt oma ~2 spordikoti täit õlut ja veini, siis jõime paar veini ära, läksime chillima, lasin ratta rotti kuskilt, ning hiljem veel ronisin majadesse ja panin kuskilt läpaka tuuri :D. Hakkasime minupoole minema, joogid värgid ära pakitud ning teepeal ment võttis kinni ratta pärast 6:25 paiku :D.

Täna 16:10 sain arestist lahti, gg.

Enam sellist jama ei juhtu, ei joo ka, ma pole eriti selline :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alles eile, sõbraga käisime siis natuke ranna piiris, läksime läbi ühe hoovi, seal oli mingi kollane telk, sees oli tohhuja alkot, panime tuuri sealt oma ~2 spordikoti täit õlut ja veini, siis jõime paar veini ära, läksime chillima, lasin ratta rotti kuskilt, ning hiljem veel ronisin majadesse ja panin kuskilt läpaka tuuri :D. Hakkasime minupoole minema, joogid värgid ära pakitud ning teepeal ment võttis kinni ratta pärast 6:25 paiku :D.

Täna 16:10 sain arestist lahti, gg.

Enam sellist jama ei juhtu, ei joo ka, ma pole eriti selline :D.

 

Nice story, BRO

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Passisime öösel umbes kell 1 Viljandi folgi ajal, seal tähe pargis. Nsm tõmblesime, täis ei olnud. Ja siis mingi mu*n meie kambast hakkas seal nende pinkidega huiama, lõi pingil lauad küljest ära jalaga. Siis mingi mööduja oli helistanud ja kutsunud mendi meile. Siis kui mendid jõudsid passisime ikka seal aga meie kõrval pink oli suht ära retsitud. Küsitigi, et mis teete siin, kes selle tööga hakkama sai jne... Me sokkisime et ennem mingid suured poisid tegid. Kutsuti meid kaasa siis politsei-auto juurde kõik 5 inimest ja küsiti meie nimed. Me hakkasime sittuma, et vist jäime ikka meie süüdi. Ja siis meie vanemate numbreid et kohapeal neile helistada. Kõik sittusid rämedalt et nüüd mingi jama. Pärast tuli välja et helistasid liiga hilja ilma vanemata väljasviibimise eest, sest suvel peale 12 ei või enam väljas olla alla 16. :D ja siis kui kuulsime mis esimese poisi vanematele räägiti oli lebo :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Alles eile, sõbraga käisime siis natuke ranna piiris, läksime läbi ühe hoovi, seal oli mingi kollane telk, sees oli tohhuja alkot, panime tuuri sealt oma ~2 spordikoti täit õlut ja veini, siis jõime paar veini ära, läksime chillima, lasin ratta rotti kuskilt, ning hiljem veel ronisin majadesse ja panin kuskilt läpaka tuuri :D. Hakkasime minupoole minema, joogid värgid ära pakitud ning teepeal ment võttis kinni ratta pärast 6:25 paiku :D.

Täna 16:10 sain arestist lahti, gg.

Enam sellist jama ei juhtu, ei joo ka, ma pole eriti selline :D.

 

Alaealine, tarbib alkohooli, vargus, sisse murdmine, veel vargust. Poja sa istuksid kinni hetkel või teeksid seda su vanemad. Kindlasti sa ei naeraks selle üle praegu. Mis sa arvad, et inimesed mõtlevad "NII TUUS KUTT, käis vargil"? Naa, rohkem nagu luuser, kes mingi muinasjutu välja mõtles.

 

Sellise asja eest võib saada paar aastat mida on isegi vähe antud. Samas ei tea, kas lastele antakse nooruse lolluse eest leebem karistus. Noored ~16 aastased läheksid kinni päris suure tõenäosusega.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal kokkupuuted politseiga puuduvad, isegi puhuda pole ma saanud. Lugedes nüüd neid postitusi siin tekib mul tunne, et ma olen küll päris korralik ja viisakas. Mõni jutt on lausa muinasjutt millega natukene üle on pingutatud. Kõik kes siin räägivad, et oo lasin ratta või mille veel rotti te mõelge sellele, et sellise jutuga te siin foorumis feimi ei kogu. Pigem hakatakse kahtlase pilguga teie peale vaatama. Milleks on vaja foorumis mingit iba välja ajada, võib ju ausalt ka öelda, et vot näed pole trahvi saanud ja kõik, aga mõni vend mõtleb loo välja kus ta on sigalakku täis ja teab mis vägitegusid veel korda saatnud. Ei saa aru teist tõesti. :RpS_mellow:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Xddddd

Muudetud liikme SupstiT'i poolt

x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2 korda purjuspeaga jäin politseile vahele alaealisena muidugi, ja kui olin olnud 18 kuskil paar kuud juhtusin ka plate peale ehk kainerisse, jube häbi oli ikka sõprade ja sugulaste ees selle plate pärast. Rohkem sinna ei sattuda eitaha ja ei soovita ka kellelegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal kokkupuuted politseiga puuduvad, isegi puhuda pole ma saanud. Lugedes nüüd neid postitusi siin tekib mul tunne, et ma olen küll päris korralik ja viisakas. Mõni jutt on lausa muinasjutt millega natukene üle on pingutatud. Kõik kes siin räägivad, et oo lasin ratta või mille veel rotti te mõelge sellele, et sellise jutuga te siin foorumis feimi ei kogu. Pigem hakatakse kahtlase pilguga teie peale vaatama. Milleks on vaja foorumis mingit iba välja ajada, võib ju ausalt ka öelda, et vot näed pole trahvi saanud ja kõik, aga mõni vend mõtleb loo välja kus ta on sigalakku täis ja teab mis vägitegusid veel korda saatnud. Ei saa aru teist tõesti. :RpS_mellow:

 

Hehe, sa pole ainus kellel pole jamasi, ega trahve olnud.

 

Aga mul on kokkupuuteid ainult nii palju, kui on autoroolis puhuma pandud ja juhilube kontrollitud.

Loodan, et jääb ka nii.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alaealisena jõin avalikus kohas... politsei käskis taara pärast ilusti ära viia :)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Trahve ega asju pole olnud, kuid olen vargust käinud tunnistamas. Proovin olla Normaalne :) aga tõesti mõndasi eelnevalt loetud tekste mõtlen sellepeale, kuidas 11aastane tatt viskab julma teksti foorumisse ja üritab BadAss olla. (Ise ei salli Machosi) ei oska seda "MACHO" kirjutada :) Aga tore oli lugeda ja olen viisakas edasi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise olen 2 korda jäänud vahele valest kohast üle tee minemisega. Need raisad olid erariietes ja meelega passisid bussipeatuses kui me sõpradega jooksime üle tee bussi peale, siis nemad ütlevad. Olen Noorsoopolitseist bla-bla-bla... Mõlemal korral sain kirjalikud hoiatused.

Ühekorra olen politseis pidanud käima, siis kui minu kätte sattus valeraha, mõtlesin, et suva annan politseisse, siis pidin mingit avaldust vms kirjutama :)

Muidu olen korralik poiss :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.