Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Rimis varastamine: 7820.-

Lubadeta ja alaealisena sõit (Olin siis 10 ja lasin linnapeal ringi sõbra isa autoga :D.): 1700.-

Rekkaga lubadeta sõit alaealisena linnas: 2500.-

Tahtsin et ment mulle suitsu ostaks: Hoiatus :D.

Säästukas mingi ratta rottimine: Sain hoiatuse :P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rimis varastamine: 7820.-

Lubadeta ja alaealisena sõit (Olin siis 10 ja lasin linnapeal ringi sõbra isa autoga :D.): 1700.-

Rekkaga lubadeta sõit alaealisena linnas: 2500.-

Tahtsin et ment mulle suitsu ostaks: Hoiatus :D.

Säästukas mingi ratta rottimine: Sain hoiatuse :P.

 

Valetamine teeb sind lahedaks? Hui sa küsidki mendilt, et ta suitsu ostaks sulle.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitu protot oled saanud?liiga palju et mäletada

Millega vahele jäid?alaealisena Joomine,alaealisena suitsetamine,alaealisena avaliku korra rikkumine,...(ikka veel alaealine. :D)

Kui trahvi said siis palju?Sitax


SUHT SÕLTUVUSES VAHVLIST

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kaks korda hoiatuse suitsetamise pärast.Mõlemad korrad kooli territooriumil(jäin kooli direktorile busti)(kuigi ma ie varjanudki ennast ;) )

siis hoiatus varguse eest(mingi kommipakk..korra juhtus :P kahetsen ja suht piinlik on, et varastada üritasin, aga vot polnud cash'i sel hetkel )

hetkel sain avalduse kakluse eest O.o


Untitled-2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuritarvitasime TTÜ kõrval metsas sõbraga marihuaanat, politsei juhtus peale. Jooksime pisut eest ära, ümber mingisuguse nurga ja hüppasime põõsastesse varjule. Korravalvurid jooksid ca 30m kauguselt mööda ning läksime kogemata läbi saja metsa ja tihniku kodu poole tagasi.

 

Lisaks sellele kunagi paar trahvi öörahu rikkumise ja kooli territooriumil suitsetamise eest kui politsei oma igavahetunnist reidi tuli tegema alaealiste seas ja ma otsustasin mitte joosta, sest olin 18 täis. Kahjuks jäi avalikust territooriumist 2 meetrit puudu ja 6 trahviühikut ehk 360EEK. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Peksime paar parmu koplis surnuks, siis mingi käisime kaupsis chillimas ja varastasime mingi paarisaja kilo eest juveele, mingi 20x auto ärandamisi, narko kaubaga smuugeldamine, vägistamised, metsapõlengud.

 

A RSK HEA ON SEE ET VAHELE EI OLE JÄÄNUD (A)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paar korda täis peaga kinni peetud linnapeal, aga suitsetamise eest polegi saanud , sest ei suitseta. ;) Paar korda kakluse pärast politseiga tegemist olnud, aga ise pole süüdi jäänud. Niiet suht puhas poiss.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Trahvi ja asju olen saanud .. aga parim kokkupuude oli siis , kui Pärnus peo ajal läks asi karmiks .. tuli kutsuda politsei ja kiirabi .. kuna mul oli klaasikillud jalas .. ja kui politsei läks sisse asja uurima , mõtlesin mina , et kuseks nende bussi peale , tehtud mis tehtud .. väänati ära ja kainekasse viidi .

 

Btw see nali läks mulle 5000.- maksma (KR)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üks ülimasendav kogemus 3 aastat tagasi, pidin 15 tundi kaineris olema ilma, et ma oleksin midagi teinud ning joovegi ei olnud eriti suur. Aga viha politsei vastu ei pea enam ning ise seadusi ka ei riku.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.