Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kunagi 3. klassis sai tehtud see nali:

No kunagi sai ühel majal klaas sealt ukse küljest katki visatud sõbraga,läksime sõbraga majast mööda mingi inimene läks sisse,sõber tahtis vastu ust visata aga jh läks aknasse,seal ka päästsid jalad ainult.

Lõpus tuli mingi ment küsima,kui olime majast suht kaugel,et kas kedagi seal maja juures ei näinud,ütlesime ei ja panime kodu poole jooksu:D

Järgmine päev kõndis koolis mingi ment ringi,olime sõbraga suht hirmul,aga to ment oli ühe tüübi isa ja tuli talle järgi.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kunagi 3. klassis sai tehtud see nali:

No kunagi sai ühel majal klaas sealt ukse küljest katki visatud sõbraga,läksime sõbraga majast mööda mingi inimene läks sisse,sõber tahtis vastu ust visata aga jh läks aknasse,seal ka päästsid jalad ainult.

Lõpus tuli mingi ment küsima,kui olime majast suht kaugel,et kas kedagi seal maja juures ei näinud,ütlesime ei ja panime kodu poole jooksu:D

Järgmine päev kõndis koolis mingi ment ringi,olime sõbraga suht hirmul,aga to ment oli ühe tüübi isa ja tuli talle järgi.

 

lmfao.

 

Ise ainult 1 kord kokku puutnud. Jäin tobaccot tegemas kukele vahele. Õnneks anti hoiatus ja pakk võeti ära.

Ment oli mingi pere tuttav mul. Ju siis sellepärast ei saanudki trahvi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no te siin kurdate.. mul oli vabsee teema ja istusin soomes kinni kh selle eest.. asi oli selline et olin tööl soomes ja öösel töökaaslane helistab et davai tule järgi. .et me oleme (espos) siin.. no läksin.. võtsin peale.. ja nii kui hakkasin minema sõitma.. mingi 4 mendiautot piirasid ümber.. löödi käed raudu.. ma ise ei saanud kohe arugi et mis värk on.. no siis tuli uurimine jne.. ja tuli välja et need töökaaslased olid enne minu tulekut mingi 10000 eurose paadimootori ära varastanud.. ja mina olin sellest hetkest kuriteo kaasosaline.. kuna mina transportisin vargad minema.. ja saingi 5 kuud vangimaja elu tunda:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

MA olen 1he korra jooksnud tartus politsei eest , Olime sõbraga nurgataga ja tegime suitsu ning kuuleme mingi auto tuleb ja siis vaatame ja näeme Mendi buss ,

Panime jooksu kusagile turu peale õnneks mendid ei leidnud meid .


94bd70a6fa80424caec38befad88f71a.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seisin kooli kõrval ja politsei sõitis mööda.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sain eile trahvi , sõitsin tõukerattaga ilma kiivrita 180.-

ja muidu juhtunud , et põhjustasin tõukerattaga liiklusohtliku olukorda , tulin m2est alla ja all on autotee , tõuks lendas autoteele :D:D sain 600.-

uurimise käigus tuli välja , et mu tõukerattal polnud pidurit , sellepärast ka kopsakas summa , tõukeratas võeti ära kuna sellega ei tohtinud sõita.

ja siis sain hoiatuse kui tõukerattaga 50 km/h mendile radarisse sõitsin.

ükskord juhtus ka nii , et ma ei pannud tõukerattale parkimiskella ja sain trahvi :S


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
MA olen 1he korra jooksnud tartus politsei eest , Olime sõbraga nurgataga ja tegime suitsu ning kuuleme mingi auto tuleb ja siis vaatame ja näeme Mendi buss ,

Panime jooksu kusagile turu peale õnneks mendid ei leidnud meid .

 

Sa ikka seda tead, et kui oled alakas, ment sõidab vastu ja kui sa ülbelt suitsu edasi kimud + isegi politseile silma vaatad ei tee nad sinust väljagi, kuna nende mõttemaailmas on : " oleks ta alakas, siis ta jookseks praegu ... " brain ;)


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa ikka seda tead, et kui oled alakas, ment sõidab vastu ja kui sa ülbelt suitsu edasi kimud + isegi politseile silma vaatad ei tee nad sinust väljagi, kuna nende mõttemaailmas on : " oleks ta alakas, siis ta jookseks praegu ... " brain ;)

 

Äkki ta 10 :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki ta 10 :D

 

anojah, see kah pole välistatud .

 

igastahes ise 15 - 17 tegin täpselt nii ja voala, suitsetamise eest pole aisatki trahvi :)

aga see on jama, et joogise peaga see ei toiminud :D


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Turvavöö eest sain...


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ikka seda tead, et kui oled alakas, ment sõidab vastu ja kui sa ülbelt suitsu edasi kimud + isegi politseile silma vaatad ei tee nad sinust väljagi, kuna nende mõttemaailmas on : " oleks ta alakas, siis ta jookseks praegu ... " brain ;)

NO sellele nüüd küll loota ei saa. Mõnest vennast on kohe aru saada, et on alakas.

 

Koolis sai nalja mendi suhtes. Pärnu kutsekas. Suht üle silla suitsukohas(seal koolis käijad teavad) tegime rahulikult mingi hullu rahvaga suitsu. Järsku sõitis mendibuss silla ette. Hull rahvas pani jooksu ja ment karjus läbi autoruupori "Kiiremini", siis sai räigelt naerda ikka. Õnneks ment midagi ei teinud, ei tulnud autost välja ega midagi. Oli seal veits aega ning veidi hiljem sõitis parklasse ning siis minema. See on olukord, mis mulle eluks ajaks meelde jääb. :)

Paar korda olen tunnistamas käinud. Rohkem pole kokkupuuteid olnud. Puhas leht. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühelt peolt viidi menti ära, puhusin 0.32 (korruta kahega, ehk siis 0.64 promilli). Kirjalik hoiatus.... loodame et ei situ ära mingit varianti uude kooli saada vms...

 

Kusjuures, kui ment viidi, siis mul oli kott täis taarat ja alkot koguaeg kaasas... Aga ei otsitud läbi.

 

Ja huvitav neanss oli veel see et enne viidi peolt menti ja siis pandi puhuma, 2 jorpi said veel 0'ga minema. Lamp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ühelt peolt viidi menti ära, puhusin 0.32 (korruta kahega, ehk siis 0.64 promilli). Kirjalik hoiatus.... loodame et ei situ ära mingit varianti uude kooli saada vms...

 

Kusjuures, kui ment viidi, siis mul oli kott täis taarat ja alkot koguaeg kaasas... Aga ei otsitud läbi.

 

Ja huvitav neanss oli veel see et enne viidi peolt menti ja siis pandi puhuma, 2 jorpi said veel 0'ga minema. Lamp.

 

 

Lol, koolid ei näegi sellist infot, et sul oleks politseiga nihukesi väiksemaid kokkupuuteid üldse . Mul polnud sittagi vähemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lähen ka mingi 1kuu pärast alaealiste komisoni , sest et loopisime autosi kastanitega :D

(mingi rolleriga vend sai pihta) :D

 

kooliväline ju?

 

endal pole nagu probleeme olnud

paarkorda puhkuma pandud õigel ajal ja peaga jooksmise ajal pikki kivi plaati kukutud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
In estonia it does

 

No.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.