Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul sõber joomisega 9-10 korda vahele jäänud & tal maximum trahv olnud 240.- :D

tra nagu eriti irw , tal töötab peretuttav seal politseis sellepärast :P

 

Irw väga hull lasin eile tallinn - tartu maanteel full mhr mossega 250 mendile spidosse sain aind 600 krooni sest ma 14 aastane :D

 

Selle pärast , et mul töötab peretuttav politseis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw väga hull lasin eile tallinn - tartu maanteel full mhr mossega 250 mendile spidosse sain aind 600 krooni sest ma 14 aastane :D

 

Selle pärast , et mul töötab peretuttav politseis.

 

Suu suitseb nii, et vähe ei ole.

Endal nagu jamasid olnud pole.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw väga hull lasin eile tallinn - tartu maanteel full mhr mossega 250 mendile spidosse sain aind 600 krooni sest ma 14 aastane :D

 

Selle pärast , et mul töötab peretuttav politseis.

 

Mida vittu sa ajad?

Mosse läheb sul täiesti maksimum 150km/h ainult edasi? kust sa selle 250 sisse said? sõitsid suusahüppetornist alla ja lendasid mööda sellest radarist, mine magama ära, põnn.

Ise käisin eile mendis ohvitsere tapmas, päris lahe oli, GTA on hea mäng minumeelest...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida vittu sa ajad?

Mosse läheb sul täiesti maksimum 150km/h ainult edasi? kust sa selle 250 sisse said? sõitsid suusahüppetornist alla ja lendasid mööda sellest radarist, mine magama ära, põnn.

Ise käisin eile mendis ohvitsere tapmas, päris lahe oli, GTA on hea mäng minumeelest...

 

tglt huumorisoon on sul p2ris hea ;)

 

Ega jah mossega 250, mida iganes :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma oleks eluhäppi kui saaks mossega 250 sisse...

 

ise sain hiljuti jälle suitsetamise ja joomise eest 1200.-


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on siis kokku puuted viimane nt. tartus club tallinna juures ... tahtsin sisse minna aga turva ei lasnud ma olin siis suht täis kah. Läksin siis turva juurde vahemaa oli 1m jõutsin öelda, et miks... ja käis pauk kümpi hakkasin vastu sõbsid tulid vahele läksime minema 1 nädala pärast tuli kohtu kutse et ma olin rünnanud turvat wtf nojah käisin kohtus ära... sain 1,5 a ting . aga muidu olen saanud 6 suitsu eest ja 3 joomise eest + avaliku korra rikkumine... eesti riik saab minu pealt rikkaks aga nüüd proovin olle see 1,5 a korralik...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul on siis kokku puuted viimane nt. tartus club tallinna juures ... tahtsin sisse minna aga turva ei lasnud ma olin siis suht täis kah. Läksin siis turva juurde vahemaa oli 1m jõutsin öelda, et miks... ja käis pauk kümpi hakkasin vastu sõbsid tulid vahele läksime minema 1 nädala pärast tuli kohtu kutse et ma olin rünnanud turvat wtf nojah käisin kohtus ära... sain 1,5 a ting . aga muidu olen saanud 6 suitsu eest ja 3 joomise eest + avaliku korra rikkumine... eesti riik saab minu pealt rikkaks aga nüüd proovin olle see 1,5 a korralik...

 

jajah...ma sain 5 aastat tingimist sellep2rast, et astusin koerale sabapeale


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jajah...ma sain 5 aastat tingimist sellep2rast, et astusin koerale sabapeale

 

Hea rax :D

 

Ma ajan kaa siis sihukese jutu kokku nagu k6ik muud.

 

S6itsin BMXiga tartus riiam2elt alla 80 oli sees. Suitsetasin ka samal ajal. Ment pidas kinni, siis tuli v2lja et olin kokaiini ka teind. Ment ytles et sa l2hed 5a-ks vanglasse, siis ema tuli sinna tegi mendiga v2ikse "tiku taku" ja k6ik oli korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Irw väga hull lasin eile tallinn - tartu maanteel full mhr mossega 250 mendile spidosse sain aind 600 krooni sest ma 14 aastane :D

 

Selle pärast , et mul töötab peretuttav politseis.

 

Ohhoo!

 

Lubateta sõit, +160km/h kiiruseületamine ja ehk ka onupojapoliitika? :?

 

Mootorsõiduki või trammi juhtimise eest vastava kategooria mootorsõiduki või trammi juhtimise õiguseta isiku poolt - karistatakse rahatrahviga kuni 100 trahviühikut või arestiga

Mootorsõiduki juhi poolt lubatud suurima sõidukiiruse ületamise eest üle 40 kilomeetri tunnis - karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut või arestiga

 

Trahviühik = 60 krooni.

 

Huvitav on veel, kuidas sa 1.5L(oli vist selline) mootoriga 250km/h välja punnitasid, see mosse pakub siis tippkiiruses konurentsi igasugu paugupillidele, nt. SAAB 9-3 Turbo X 2.8L V6 280hj

 

 

Anyways, endal on ikka ja õnneks ainult 180.- trahv. Tõenäoliselt lisandub trahve küllaga, neljapäeval lähen lubadele järgi :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
asi ongi mendis ära nuta lohh

 

Oi pl22 kus nyyd lits ytles :/

 

Endal suht h2sti l2ind trahvidega :P

 

2 korda bussiga j2nest s6ites vahele j22nd aga kordagi ple trahvi saand :P

 

12a hakkasin s6itma rolleriga siiamaani ple trahvi saand :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

endal praegu mingi 4-5joogi oma need makstud,siis 1suitsuoma maksutd kokku need mingi 3k vast,praegu ootan ühte suitsu trahvi prott käes ja siis on üks suurem sitt ootan ka tolle trahvi ja tolle maksimum summa on kuni 18k aga saan vast umbes 2-3k.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Enamus kirjutavad siia Sellist paska kokku mida ise ka ei usu.

Te ei Suurenda oma peenist sellega, kui kirjutate et teil on 20 protokolli jms.

 

0 RIKKUMIST:!:D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul üks rikkumine, raketi värgendusega paar aastat tagasi :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.