Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer: Imelik, vananimega Jõgevaskillid

Soovitatud postitused

VIP

Kui Imeliku isa annaks asja kohtusse , siis teie Perekond kukuks arvatavasti Pankroti äärele , Kohtutäiturid & mõllud värgid + Kui tuleb foorumist veel tõendeid scammi kohta , siis oled vabsjee miinustes .

Ja siis ma usun et su Isa peksaks su väikse tagumiku nii lillaks et sa terve nädal ei saaks istuda .


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui Imeliku isa annaks asja kohtusse , siis teie Perekond kukuks arvatavasti Pankroti äärele , Kohtutäiturid & mõllud värgid + Kui tuleb foorumist veel tõendeid scammi kohta , siis oled vabsjee miinustes .

Ja siis ma usun et su Isa peksaks su väikse tagumiku nii lillaks et sa terve nädal ei saaks istuda .

 

Vot see oli väärt sõna..Aga ban võiks ikka saada jahm..Las arutavad MSN..Mitte siin:k:

 

 

EDIT///// Btw Oxygen..Ma arvan, et tal pole midagi tõsist..Ikkagi Imelik saaks..Kuna Siimul on need juba vanad asjad..Need ei võeta enam arvesse..Nad võivad tõsta teema üles aga ega Siim siis mdiagi ei saa vaid Imelik saab koos oma vanematega u. 100K ?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loogika järgi - on Imelik (JõgevaSkillid) see pettur siin.

Faktide järgi - kurat teab kes?

 

Ise isiklikult pooldan tavaliselt loogikat..

..lisaks lasi JõgevaSkillid minult hiljuti ühe teise kasutaja tuuri, kuid see on suva, kuna nüüd mu enda kasutaja parem juba(tõestused olid tol hetkel olemas kuid moderaatoreid eriti ei huvitanud see asi).

 

Hallooo, kui klohmima lähed löö minu eest kaa paar matsu ! :mad:

 

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loogika järgi - on Imelik (JõgevaSkillid) see pettur siin.

Faktide järgi - kurat teab kes?

 

Ise isiklikult pooldan tavaliselt loogikat..

..lisaks lasi JõgevaSkillid minult hiljuti ühe teise kasutaja tuuri, kuid see on suva, kuna nüüd mu enda kasutaja parem juba(tõestused olid tol hetkel olemas kuid moderaatoreid eriti ei huvitanud see asi).

 

Hallooo, kui klohmima lähed löö minu eest kaa paar matsu ! :mad:

 

:D

intc, kloppima ei saa ta tulla, kuna talle tehti selegeks et kui mulle midagi tehakse läheb asi menti, ma kõik ei tea mida Siim on mu vanematega rääkinud kuna ma eile ise oli tartus Kalevi ja rocki mängul,

aga pmst on nii ,

runescape kasutajaid ei tohi osta ega myya, :D aga me teeme seda ikkagi,

Kunagi oli mul yhel sõbral sama ****, Läks menti ja mendist õeldi et me ei tegele selliste asjadega, ja oligi kõik, jäi rahast ilma ja ei julgend enam kasutajaga mängida, kuna kartis et võetakse tagasi,


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga hea, kui scammeri isa asja kriminaalseks keeraks.

 

Kui mina sinu vastu avalduse tegin, siis lükati see tagasi, sest summa oli väike, kriminaalasja puhul saaksin ka mina oma tahtmist:)

 

Seega Imelik/Jõgevaskillid, võta minuga pm'i teel ühendust, aitan sul sellele vennale palka teenida.

 

Siim Hallimäel on ka varasemad jamad politseiga, seega võite arvata, kelle poole kohtukauss kukub.

 

 

Esiteks, ma küsin sult, kes sa oled selline ?

 

Teiseks, minu jamad pole sinuasi, + need ei mõjuta midagi, kui on olemas tõendid, ffs!

 

intc, kloppima ei saa ta tulla, kuna talle tehti selegeks et kui mulle midagi tehakse läheb asi menti, ma kõik ei tea mida Siim on mu vanematega rääkinud kuna ma eile ise oli tartus Kalevi ja rocki mängul,

aga pmst on nii ,

runescape kasutajaid ei tohi osta ega myya, :D aga me teeme seda ikkagi,

Kunagi oli mul yhel sõbral sama ****, Läks menti ja mendist õeldi et me ei tegele selliste asjadega, ja oligi kõik, jäi rahast ilma ja ei julgend enam kasutajaga mängida, kuna kartis et võetakse tagasi,

 

 

Niisiis, selle postitusega sa võtad süü omaks pmst, aga siiski, ma ütlen sulle, et sa eksid kahjuks, võta foorumist kasutaja cemtey, lisa ta msn-i, ja uuri ta käest.

 

Sa poiss maksad selle raha mulle tagasi , kell 9 olen ma juba politsei majas, siis kommenteerin edasi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pmst, õige, aga

see , on yks viis kuidas saaksid kasutajat kasutada nii et seda ei saa keegi tagasi v6tta kui sul on yks asi yles kirjutatud,

selleks sa peaksid tegema panga ylekandega p2p, Mul ema oli nõus sellega, aga mul isa oli vastu, kuna sa olid ise sellist juttu ajanud, et ma ei võta tagasi seda kasutajat ja ma ei hakka mängima ka, no ma ei tea :/


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bannida IMELIK!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Müüja peab tagama Ostjale 100% ulatuses, et kasutajat ei võeta hiljem tagasi.

Kui ta ei suuda seda tagada, siis kasutajaid ei tohiks üldse müüja.

 

Hoian teema lahti et näha mis saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
intc, kloppima ei saa ta tulla, kuna talle tehti selegeks et kui mulle midagi tehakse läheb asi menti, ma kõik ei tea mida Siim on mu vanematega rääkinud kuna ma eile ise oli tartus Kalevi ja rocki mängul,

aga pmst on nii ,

runescape kasutajaid ei tohi osta ega myya, :D aga me teeme seda ikkagi,

Kunagi oli mul yhel sõbral sama ****, Läks menti ja mendist õeldi et me ei tegele selliste asjadega, ja oligi kõik, jäi rahast ilma ja ei julgend enam kasutajaga mängida, kuna kartis et võetakse tagasi,

 

Tahad punase tekstiga vihjata ,et scammisid ära ja öelgu rahale bye bye?

Kahtlane vend , lihtsam poleks tagasi maksta see raha w?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

hetkel otsustasin, et ei aja asja ametlikuks, Siimule aka Eo Rebornile : Hoia teema lahti, kui acc uuesti kaob, siis ma enam ei oota, mul on tõendid, mul on kõik, et asi keerata 100% enda kasuks, aga kuna ta ema tõesti rääkis muga normaalselt, siis ma teen nii, et mängin acciga seni, kuni tekivad uued probleemid , kuigi ma pole präägult kindel, et ma tean acci pw-d, panen peale küsimused, küsin Imelikult uuesti andmed.

 

Senini, otsin veel inimesi, kes on saanud üle kasutajalt Imelik, ehk Jõgevaskillid, ehk siis

Sander Lehtme , võin sebida ise veel infot juurde ta vanematelt jne.

 

Ei ole minujaoks probleem, ja Ailar, sa saad valesti aru, ma olen 16, ma pole täisealine, aga see selleks..

 

 

 

Eniveis, No spam siin enam, vaatame mis saab asjast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hetkel otsustasin, et ei aja asja ametlikuks, Siimule aka Eo Rebornile : Hoia teema lahti, kui acc uuesti kaob, siis ma enam ei oota, mul on tõendid, mul on kõik, et asi keerata 100% enda kasuks, aga kuna ta ema tõesti rääkis muga normaalselt, siis ma teen nii, et mängin acciga seni, kuni tekivad uued probleemid , kuigi ma pole präägult kindel, et ma tean acci pw-d, panen peale küsimused, küsin Imelikult uuesti andmed.

 

Senini, otsin veel inimesi, kes on saanud üle kasutajalt Imelik, ehk Jõgevaskillid, ehk siis

Sander Lehtme , võin sebida ise veel infot juurde ta vanematelt jne.

 

Ei ole minujaoks probleem, ja Ailar, sa saad valesti aru, ma olen 16, ma pole täisealine, aga see selleks..

 

 

 

Eniveis, No spam siin enam, vaatame mis saab asjast.

 

kk.

aga käitud nagu 18+;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga hea, kui scammeri isa asja kriminaalseks keeraks.

 

Kui mina sinu vastu avalduse tegin, siis lükati see tagasi, sest summa oli väike, kriminaalasja puhul saaksin ka mina oma tahtmist:)

 

Seega Imelik/Jõgevaskillid, võta minuga pm'i teel ühendust, aitan sul sellele vennale palka teenida.

 

Siim Hallimäel on ka varasemad jamad politseiga, seega võite arvata, kelle poole kohtukauss kukub.

 

:D:D:D:D:D

KOHTUKAUSS? :)

Sellise summa eest kohtusse minna?:P

Kas sul on aimu kui palju kaotaksid mõlemad pooled?

Ma arvan, Siim ak Halloo soovib pigem oma raha/kasutajat, kui

seda "Au" mis läheks KORDI rohkem maksma :h:

Kui "inimese" isa tahab asja Kohtusse anda siis ta pole ka vist

päris kõigega kursus :)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no tra, kui närvi ajab, kui mingid väikemehed enda arust jubedalt targad on ja teiste isasid maha teevad.

 

Muudkui ihhihii ja ahahaa nii palju läheb kohus maksma jne.

 

Tunneks te vähekenegi põhiseadust, siis teaksite, et põhisätete alusel on igal inimesel õigus tasuta õigusabile. Menetluskuludega seotud maksed (1100 eek riigilõiv, kuna selline asi ei lähe istungile) on võimalik tasuda riigi poolt saadava kompensatsiooniga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alaealiste komisjon ja asi korras kui veel scammib.


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hallooo poolt sest esiteks tõendid on head:)

ja ta on täiskasvanud mitte mingi 13 aastane tatt:D

üle 18 aastaseid on ikka väga vähe kes scammivad...

irw, missa pidasid mind silmas selel 13 aastase all ?

Ise oled sama vana kui mina

irw


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.