Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer: Imelik, vananimega Jõgevaskillid

Soovitatud postitused

VIP

No kuulge, Jõgevaskillid müüs talle selle acci, nüüd kus on range 99 kohe pmslt, on loogiline, et tal tekkis isu tagasi see acc saada ! :|


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

First of all, Hallooo, rahune maha suht..

 

See tõesti ei pruukinud olla Imelik, kes kasutaja tagasi võttis, kuna ta mainis, et eelnevalt on ka seda kasutajat müüdud vms? (oli või..?)

 

Sa oleks võinud ikkagi ju need andmed ära salvestada kuhugi.. Ja seda ka, et sul pole otseseid tõendeid, et just tema on sellega sees käinud/selle ära võtnud..

 

Imelik : Sul on küll suht hapu seis, kuna sa pead argumendi kas siis ümber lükkama või omaks võtma. Viimast sa arvatavasti ei tee, kuid süü langeb küll suht sinu peale. Põhimõtteliselt sa oled ju müüja ning ostja eesmärk on saada toode(antud juhul kasutaja) ilusti ja turvaliselt kätte..

 

Oleksid pidanud kindlasti ennem rääkima teistega, kes võivad ohustada seda kasutajat..

 

Suht rõve oleks ju müüa, kui pole kindel, kas kasutaja võetakse ära või mitte..

 

Hetkel on Halloool soodsam seis ja Imelik peab jamast välja keerama..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seadusest või tehingust tuleneva teise isiku vara käsutamise või teisele isikule kohustuse võtmise õiguse ebaseadusliku ärakasutamise eest või teise isiku varaliste huvide järgimise kohustuse rikkumise eest, kui sellega on tekitatud suur varaline kahju ja kui puudub käesoleva seaduse §-s 201 sätestatud süüteokoosseis, –

karistatakse rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.

 

St et jõgevaskilled või kes iganes sa oled kui sa müüsid selle acci ja ütlesid, et

annad selle acci kohta kõik infi kaasa jne, kuid pärast siiski võetakse tagasi on see

ka usalduse kuritarvitamine..


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Polly aka omanik ostis elu endale , ta ei tegele rsiga enam .

 

Halooo - Ma ei ütelnud , et mine kallale talle .

Ja kui ema palus , et asi ametlikuks ei läheks siis ütle , et maksu raha ?

 

jõgevaskillid vanad accid ma kahtlustan arvama on Tallinn vms jne need vanad scammerid .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas siis Polly ja Imelik on ainsad, kes teadsid kasutaja andmeid vms.. ?

 

Imelik, kui palju andmeid sa üldse talle kaasa andsid ja kas sul enam endal pole neid ? :O

 

Kui on, siis võiksid tšekkida ju..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nonii ;D

 

Haloo on mulle 250 sees juba suht 4 a aga ta on muutunud ,

Sai töö endale vist ja särki värki .

 

Olin tunnistajaks kui Brav3 - Jõgevaskillid mängis sisi vibunibuga nagu ta ise ka chatis väitis , et tegi lasua 300K peale .

Kasutaja logis sisse ja pandi priva off kui Siim - Haloo oli 100km kaugusel .

 

Siim lubas asja igatahes ära maksta aga suht kaua ootan juba .

Suht soovitan sul jõgevaskillid asi kinni maksta mudu maksad 10x veel .

Sina maskad ära saan mina ka raha , nii et tee heategu (Y)

mis asja sa blaz ajad ? mina käisin ainult houmides niisama korra, sa räägid et olin sees,

kesse brav3 on veel ? wtf


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Neitsi, saad aru, acc on minukäes, aga keegi käib sellega sees .

See on vigane, ise pole eilsest saadik loginud ja ei logi ka, prolly pole enam pw samagi, ei tea ma, ma ei viitsi mängida acciga, mis rändab käest kätte, so, ma võtan asja käsile ja toon enda raha ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aap..

 

Aga noh.. Mine käi korraks kasutajaga sees ja ütle mulle ip, mis ilmub sinna üles..

 

Otsin IP üles ja kui läheb kokku mõnega siit foorumist, siis Ban..

 

..kui viitsid..

 

Aga noh.. Kui Polly'l on elu, siis Imelikul on selgitamist teha... :O

 

Hallooo, ega mõni rõnguss vb su andmeid näinud pole või oled sa jõudnud share'ida ka juba, kui ostsid vms.. ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nuub , sa oledgi Brav3,

 

Sa ise väitsid ka umbkaudu , et oled jõgeva .

Sina k2isid sees sina tegid raha .

midagi sellist ma kyll nyyd ei rääkinud,

 

Aap..

 

Aga noh.. Mine käi korraks kasutajaga sees ja ütle mulle ip, mis ilmub sinna üles..

 

Otsin IP üles ja kui läheb kokku mõnega siit foorumist, siis Ban..

 

..kui viitsid..

 

Aga noh.. Kui Polly'l on elu, siis Imelikul on selgitamist teha... :O

 

Hallooo, ega müni rõnguss vb su andmeid näinud pole või oled sa jõudnud share'ida ka juba, kui ostsid vms.. ?

kui mul ema rääkis viimast korda Siimuga Aka hallooga, siis mina kuulsin et Siimu sõnad olid, mul on acc'st savi, ma tahan raha!

Ja seda ka kui ma pean acc Siimu jaoks tagasi võtma siis ma teen seda viimast korda ja ma annan talle ka andmed juba kolmandat korda,

aga sisse mina ei logi,

seda teeb Siim ja tema teeb pildi IP'st,

ja seda juttu me rääkisime ka talle telefoni teel, et võtab tagasi ja vaatab iP'd, Siis saadab eole kirja , ip'ga ja saab teada kes on tegelt scämmer, .

Da ni lihtne see ongi,

 

To Blaz : kui sa paned otsingusse , et brav3 siis sa leiad yhe acc siit foorumis, See on tõestuseks et mina pole brav3 ,

ja niipalju kui ma houmid foorumis olen käinud on mul nimed olnud : Eminemreix [ 1 kord ] ja ylejäänud korrad on olnud jõgevaskillid aa, ja yhe korra on olund imelik kh , see oli eile

 

nohjh, mul oli kunagi foorumis kasutaja braw3, see sai banni kuna topelt kasutaja, rsis on ka olnud mul acc b r a w3

aga see ei tähenda et ,ma olen brav3


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oh sina oledki see jõgevaskillid.

Pm Neitsi, mina olin eile vibuga sees. Passi pakkusin pohkalt. lihtsalt tuunisin suvalisi asju.

Point sellest, keegi ei usu :D aga noh suva see.

Pain aka Hallo siis rääkis täna ,et müüb irl m8 acci maha, andis vist isegi passid ja värgid ära, pidi raha hiljem saama. Aga jah , vaielge edasi. Nii te ei jõua vist kuskile siin :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidagi peab õigluse keegi õigluse jalule seadma:S Scammi saada on saast jh, ise sain kh 2800kr scammy seoses djwiceman-iga( aga see on teine teema), igatahes ma olin loll ja ei võtnud asja käsile, ei saanudki seda raha tagasi:S

Sa peaks kohe kindlasti ta juurest läbi käima/asja ametlikuks tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hallool on õigus saada see raha tagasi..Õigus ja Reeglite järgi TULEB IMELIK BANNIDA!

 

Nahhuy mina vanasti scammisin..Olid nihukesed tõendid..Pistu sitemad ja sain kohe ban..SEE SITAKOTT EI SAA?Tema minust parem ei ole..Seda võin ma koheselt öelda..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga see pole juba minu probleem kui sa ei salvesta acc andmeid, mina pole siis ju millesgi syydi,

 

Kui Hallo annab asja politseisse , siis pole Politsei mure ka kui sul tuleb Alaealiste Komisjon . Sealt saad vast hoiatuse , oleneb.

Su registrisse tuleb +1 kuritegu & Raha pead nagunii siis tagasi maksma ...


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ÕIGUS PEAB JALULE SEADMA!MILLE JAOKS ON ÕIGUSED TEHTUD JA REEGLID, KUI ISEGI MODERAATORID RAIBED EI HOOLI NENDEST?? Imeliku vanemad on kah nagu idiootsed 15 aastased lapsed..****agi ei oska/ei tea..Su isa on suht jobu, kui tahab kohtusse asja viia..Te maksate seal kohtus ****akanti sead raha Hallolle:DMina oleksin sellega nõus:DSaaksin topeltsumma, kuna mul on tõendeid..(PS: Rääkisin praegu nagu oleksin Hallooo)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga hea, kui scammeri isa asja kriminaalseks keeraks.

 

Kui mina sinu vastu avalduse tegin, siis lükati see tagasi, sest summa oli väike, kriminaalasja puhul saaksin ka mina oma tahtmist:)

 

Seega Imelik/Jõgevaskillid, võta minuga pm'i teel ühendust, aitan sul sellele vennale palka teenida.

 

Siim Hallimäel on ka varasemad jamad politseiga, seega võite arvata, kelle poole kohtukauss kukub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.