Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer: Imelik, vananimega Jõgevaskillid

Soovitatud postitused

VIP
Ei ole ja vist..

Annad andmed mingile vennale ennem , ja siis on acc läinud !

Ei ole jah sinu süü ;)

aga äkki korraldasi kõik ise ? oli õelnud et acc maksab nyyd 3 korda rohkem... mille pealt ? ytle 5 asja!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oi muidugi , sa käid ju tööl jutu järgi , mix siis Blazile võlgu oled ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
aga äkki korraldasi kõik ise ? oli õelnud et acc maksab nyyd 3 korda rohkem... mille pealt ? ytle 5 asja!

 

 

Ei maksa ? member, + ranged 99 KOHE

 

 

Ffs

Ma ei taha sult kolmekordset summat, sul pole vaja lolli mängida, tavai, ma tulen jõgevale, vaatame siis edasi !

 

ja minu raha pole sinu asi ma leian, su ema ütles hästi: Lapsed ei tohiks raha asju üksi ajada.

 

SINUKOHTA ^^.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kulla mees, sa oled 17, sul peaks olema vist midagi vägagi viga et mind taguma tulla, ma ei ytle seda sellepärast et ma mingi kardan , aga asi on põhimõttes,

sina ei kasuta andmed, ei säilita neid!, kuidas siis saa saad mind syydistada selles ,

see on sama et , ma ostan auto, netis, lähen kohale, ja tegelt on mingi käigukast kõik jumala läbi aga jutu järgi on kõik korras,

5+


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See ei ole sama hea, ma leppisin suga kokku, et kui on probleemid, siis ma ütlen.

Miks ma peaks sind taguma tulema ?

JA MA POLE 17 !

 

kulla mees, sa oled 17, sul peaks olema vist midagi vägagi viga et mind taguma tulla, ma ei ytle seda sellepärast et ma mingi kardan , aga asi on põhimõttes,

sina ei kasuta andmed, ei säilita neid!, kuidas siis saa saad mind syydistada selles ,

see on sama et , ma ostan auto, netis, lähen kohale, ja tegelt on mingi käigukast kõik jumala läbi aga jutu järgi on kõik korras,

5+

 

Rõhk sõnal, MUL EI TOHIKS NEID VAJAGI OLLA, KUI SINUSUGUSEID VAR***D EI OLEKS, ja kellel on mulle midagi öelda, siis pm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ei tea, mul ema ytles et sa oled 17,


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks JõgevaSkillid ültse banni maha sai?Ja miks bannitud pole?Miks moderaatorid ei TEGELE?Bannige siis koheselt nagu te teisi bannite..Ja bannige nüüd siis kah lõplikult..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sul ema ei tea ka midagi, ma olen 16, aga see selleks, sa tead, mida ma sult tahan,

 

Mul pole andmeid, et acci tagasi võtta, võta acc tagasi ja müü ära, saad enda sitased kopikad ( mille sa pead mulle andma )

 

Lahe.

 

Räägi veel 13 aastasega, ta ema rääkis normaalset juttu, peale selle: Tasuta lõunaid ei ole olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii ;D

 

Haloo on mulle 250 sees juba suht 4 a aga ta on muutunud ,

Sai töö endale vist ja särki värki .

 

Olin tunnistajaks kui Brav3 - Jõgevaskillid mängis sisi vibunibuga nagu ta ise ka chatis väitis , et tegi lasua 300K peale .

Kasutaja logis sisse ja pandi priva off kui Siim - Haloo oli 100km kaugusel .

 

Siim lubas asja igatahes ära maksta aga suht kaua ootan juba .

Suht soovitan sul jõgevaskillid asi kinni maksta mudu maksad 10x veel .

Sina maskad ära saan mina ka raha , nii et tee heategu (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Blaz, ma ei saa teda peksta ( kahjuks ) , ta isa tahab asja kriminaalseks keerata, kuigi ise on nii sinisilmne, ja ei saa aru, et poeg petab.

 

Oota ta isa tahab selle antud asja ametlikuks teha?:m: :D


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jõgevaskillid Aka. Imelik On mullegi 35.- Võlgu veel.

Ega See Suur summa pole aga ikka .

No Kui vend pole nõus mulle saatma, siis küsin emal-t Kus ta elab Jms.

Ema töötab SEB Pangas, seal peaks tema asukoht ka olema.

 

Kellel ta number siis Pm-ige mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hallooo, Ära jama, tõsiselt, mine kohale jõgevasse, seal rääkige näost näkku ja saadki probleemi lahendatud.

 

Imelik, sorri kuid mulle tunduvad su vanemad natuke napakad, "Tasuta lõunaid pole olemas" , isa tahab asja ametlikuks teha, las ta tuleb siia foorumi ja siin on palju tõestajaid et acc oli eile sees ..


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ma teda veel ähvardan, jamasid ma ei taha, ma tahan enda raha .

 

Imelik, see raha ei tulnud lihtsalt, sp ma ajangi seda taga, kuni käes on.

 

Ära teda siis telefoniteel ähvarda :)

 

 

Tapmisega, tervisekahjustuse tekitamisega või olulises ulatuses vara rikkumise või hävitamisega ähvardamise eest, kui on olnud alust karta ähvarduse täideviimist, - karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.

 

Millega sa teda siis ähvardasid?

Kas sellega, et annad asja ametlikuks või sellega, et näitad talle kes on tugevam?:)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Blaz, ma ei saa teda peksta ( kahjuks ) , ta isa tahab asja kriminaalseks keerata, kuigi ise on nii sinisilmne, ja ei saa aru, et poeg petab.

 

tra ausõna õppige lugema hallooo ütles ,et ta ei saa peksta muidu isa ajab selle kriminaalseks


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.