Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Aga ma olen enda raha Annetaja embleemi alla pannud ja nüüd ma ei saagi seda tagasi? :O:(

 

Mina küll ei poolda sellist ideed.

 

Logic idee, et mingi veterani stiilis embleem, siis võiks küll. Kui ei tehta, siis mina tahan, et mul jääks annetaja embleem alles. Mingit tunnustust vms.

Muudetud liikme MODDII'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Foorumi omaniku kohapealt saan aru, et tulu tahaks ka teenida.

 

Samas ma ei näe, et see kuidagi pettureid peataks, pigem on tulemus vastupidine. Annetaja embleem muutub haruldasemaks ja 4€ eest saab scammer sellevõrra rohkem "usaldust" osta. Oleks võinud oodata pisut, mitte kohe pärast omaniku vahetust sellise ideega välja tulla. Jätab halva maigu, isegi kui eesmärk on üllas. Inimestele üldiselt ei meeldi kui neilt midagi ära võetakse. Lahenduseks pakuks välja, et praegustele annetaja embleemi omanikele võiks anda mingi veterani stiilis embleemi.

 

Logic vōttis sōnad suust.


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vahvli ülalpidamine, modereerimine ja arendamine võtab nii raha kui töötunde. Kõik tahavad oma aja eest raha saada ja kulud tasa hoida ning uus omanik pole mingi erand.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Aga ma olen enda raha Annetaja embleemi alla pannud ja nüüd ma ei saagi seda tagasi? :O:(

 

Mina küll ei poolda sellist ideed.

 

Logic idee, et mingi veterani stiilis embleem, siis võiks küll. Kui ei tehta, siis mina tahan, et mul jääks annetaja embleem alles. Mingit tunnustust vms.

 

Annetus on ikkagist annetus, kord kui oma käest ära annad, siis tagasi seda enam ei saa. Mis mõte sellel muidu oleks?

 

Minu arust võiks teha eraldi teema või midagi, kuhu lähevad kõikide varasemate annetajate nimed kirja. Oleks hea näha, kes kunagi on annetanud ja piisav tunnustus kõigile panustajatele.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See kirja panemine pole mingi tunnustus minumeelest. On ka parem variant, mida Logic mainis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anda kellegile "Veteran" embleem või analoogne asi, selle eest, et annetanud, ei ole ka kõige õigem tegu.

Lihtsam on nii nagu enne ka mainiti, et varajasemad annetajad pannakse kuskile kirja, et on annetanud foorumi heaks ja kõik.

Kui Sa annetad mõnele isikule mõne euro, siis Sa ei taha, et ta Sind elu aeg tunnustaks, ega ?

 

Alati on lihtsam nutta ja halada, samas paljud kes siin foorumis GP, Rs kasutajate, Orjanduse äri ajavad, saavad raha teenida tänu vahvlile, vms ? Paljudes kohtades pead selle eest % maksma.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun 100% saemehega ja kui me nüüd realistlikult observeerime, et 3,2 või 6,4€ kolme kuu peale siis see teeb 1 euro kuus ja 2 eurot kuus,mõelge, jätate ühe pakki krõpsu või ühe jäätise ostmata kuus ja ongi olemas teie annetaja staatus :) Muidugi, tuleb veelkord ära mainida, et tegu siiski annetusega ja ega see kohustuslik pole vaid annetus on ikka vabatahtlik :) Aga nüüd seda tagasi nõudma hakata kuna Geir tegi muudatuse siis, anna andeks sõber MODDII aga puhas lollus.


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu silmis jääb selline valik imelikuks, aga eks see on juhtkonna asi. Aga kui see on tehtud selleks, et see midagi sisse tooks siis pole see just minu teada kõige parem lahendus. Parem oleks 1 reklaami banner üles teine alla ja saab hoida foorumit püsti küll. Endalgi kodulehel ainult 2 reklaami ja tulu on piisavalt suur, et kodulehte ülal hoida :). Inimesed vajutavad nii või naa kogemata bannerite peale ja ADBlockist sõltumata (vähemalt minul). Eks näis mis sellest saama hakkab siis :D.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"Veteran" embleem hetkel ei olegi ju tegelikult kuskil defineeritued, et kuidas ja miks saab (vähemalt mina ei tuvastanud), selle võiks ka paika panna, et kui vana peab kasutaja olema, ja mingi postituste arv. Vanasti jagas vist selle embleemi juhtkond oma nägemise järgi? RS alafoorumis on RS veteran kriteeriumid kenasti välja toodud.

 

Annetaja embleemist rääkides, siis nagu ka varem mainiti- kellegile ei meeldi, kui neilt midagi ära võetakse. Ise jään erapooletuks, võetakse ära, siis võetakse, kui ma leian, et mul on vaja seda embleemi või ma tahan juhtkonda toetada, siis annetan uuesti.

 

Kindlasti ei poolda seda, et varasemad annetajad saavad Veterani embleemi vms, piisab kuskil tõesti mõnes listist, või mõni märge profiilis.

 

Edit: Meil on ju tore plugin, millega saab teemale Poll lisada, demokraatia pooldajana võiks ju juhtkond arvamuste kuulamisel kasutada pidevalt, näiteks selle teema puhul, lisada mõned vastusevariandid ja siis uurida puurida, mis rahvas arvab? Uute embleemidega soeses (ja kes need saavad), uuendustega, arvamustega jne u get the point. Tore on muidugi näha, et viimasel paaril päeval käib tragi arutelu erinevatel teemadel ja Geir pingutab. Elame näeme!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Veteran" embleem hetkel ei olegi ju tegelikult kuskil defineeritued, et kuidas ja miks saab (vähemalt mina ei tuvastanud), selle võiks ka paika panna, et kui vana peab kasutaja olema, ja mingi postituste arv. Vanasti jagas vist selle embleemi juhtkond oma nägemise järgi? RS alafoorumis on RS veteran kriteeriumid kenasti välja toodud.

veteran on endistele juhtkonna liikmetele mõeldud kasutajagrupp, mis võimaldab osa võtta juhtkonna arutlustest, anda juhtkonnale oma hinnangut ja vahest ka modereerida.

 

ise arvan, et sellise muudatuse juures tuleks arvestada siiski ka foorumlaste huve. annetus liigitub hetkel maksumuse järgi kaheks, seega väiksema annetusega mille maksumus oleks nt 3.2/5€ ja kestvus 3 kuud kaasneks VIP embleem + väiksemad privileegid. suurema annetusega 6.4/10€ kaasneks Annetaja embleem + privileegid. praegused annetajad kaotaksid küll privileegid ja sh nimevärvi kuid neile jääb annetaja embleem alles, mis näitab nende panust vahvel.net foorumile vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Veteran embleem antakse enamasti kunagistele moderaatoritele/adminitele.

 

Selge, nii see võikski jääda!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nõustun Logic jutuga.

See oleks sama, et ostad omale uue auto esindusest aga aasta pärast vahetub omanik ära kuna ostis selle firma ära ja tänu sellele võetakse auto ära või pead lihtsalt uuesti hakkama maksma, see on juu ebareaalne ?!

Teine asi mis silma hakkas oli see, et miks väiksel annetajal kui ka suurel nimevärv on sama ? Võiks olla ikka erinev või nagu praegu.

Minumeelest kellel on ikka annetus tehtud juba siis neile võiks jääda see embleem, olgu kasvõi teistvärvi või teistsugune embleem nagu logic ütles.

Hetkel olen mina küll selle vastu, et ära võetakse


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Veteran võiks jah jääda ikka foorumisse oma kohaleolekuga panustanud inimestele.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nõustun Logic jutuga.

See oleks sama, et ostad omale uue auto esindusest aga aasta pärast vahetub omanik ära kuna ostis selle firma ära ja tänu sellele võetakse auto ära või pead lihtsalt uuesti hakkama maksma, see on juu ebareaalne ?!

Teine asi mis silma hakkas oli see, et miks väiksel annetajal kui ka suurel nimevärv on sama ? Võiks olla ikka erinev või nagu praegu.

Minumeelest kellel on ikka annetus tehtud juba siis neile võiks jääda see embleem, olgu kasvõi teistvärvi või teistsugune embleem nagu logic ütles.

Hetkel olen mina küll selle vastu, et ära võetakse

 

Autot ostes sa ei anneta ju. Auto ostad endale tarbeesemeks. Annetus on oma loomult heategevus millega ei loodeta isikliku heaolu. Aga saan ka murest aru. Annetust tehes olid tingimused teised. Keeruline värk.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Autot ostes sa ei anneta ju. Auto ostad endale tarbeesemeks. Annetus on oma loomult heategevus millega ei loodeta isikliku heaolu. Aga saan ka murest aru. Annetust tehes olid tingimused teised. Keeruline värk.

 

Keeruline värk jah, mina näiteks annetasin omal ajal peamiselt selle pärast, et nime vahetada, see, et isikliku heaolu ei loodeta on ka (enamasti) vale (Vahvli puhul).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ma õigesti mäletan, siis oli varasemalt annetamise alla kirjutatud, et see on ühekordne ja keegi sellega kaasnevaid privileege ei eemalda.

Ehk siis, see mida juhtkond praegu teha plaanib on ebaõiglane ja väiksemat viisi pettus.

Nagu eelnevalt öeldi, saab tulu ka reklaamidega sisse tuua. Üks reklaam lehe ülal, teine all - see ei võta ju kelleltki tükki küljest?


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ma õigesti mäletan, siis oli varasemalt annetamise alla kirjutatud, et see on ühekordne ja keegi sellega kaasnevaid privileege ei eemalda.

Ehk siis, see mida juhtkond praegu teha plaanib on ebaõiglane ja väiksemat viisi pettus.

Nagu eelnevalt öeldi, saab tulu ka reklaamidega sisse tuua. Üks reklaam lehe ülal, teine all - see ei võta ju kelleltki tükki küljest?

 

Sulaselge pettus. Miks peab seda kõike ümber tegema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Need kellel juba annetaja on, nendel jäägu alles. Need kes tahavad annetajaks hakata, neil kehtigu see uus hinnakiri. Oleks palju mõistlikum.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Need kellel juba annetaja on' date=' nendel jäägu alles. Need kes tahavad annetajaks hakata, neil kehtigu see uus hinnakiri. Oleks palju mõistlikum.[/quote']

 

See oleks mõistlikum jah, kuid kui aus olla, siis suurem osa ongi juba annetajad. :D On mis on, muudatusi on vaja, kõigile ei sobigi, kuid tuleb harjuda. Et foorumit üleval hoida, on vaja ka kuskilt toetusi, see on arusaadav.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.