Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Seletamatud nähtused!

Soovitatud postitused

VIP

ma ei tea,kuidas täpselt tehtud kuid VAADAKE SEE KINDLAsTI LÕPUNI!

 

 

 

EDIT:Selles videos peate vaatama 4 täppi ja kui tuleb valge pilt siis pilgutama ja näete Jeesust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatake seda

 

 

Ei tea kas on midagi väärt kuigi mina sain effecti teada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mai vaata halvad kogemused alati kui olen mingi ghosti teema video ära vaatand siis hakkan liiga palju selle peale mõtlema ja selle tagajäriel tekivad mul igast hirmud ja ettekujutused nt: ma elan maal ja seal on mul kooli tee peal 1 vana maja. ja alati kui ma talvel pimedas kooli kõnnin siis tundub nagu seisaks keegi selle maja kõrval elektriposti eest... igastahes on see jube :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Täpselt nii. Ootaks ikkagi esimeses postituses mainitud linkidele kommentaare!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vaadake silma

 

Te ütlesite,et ei saa aru sellest videost...Vaatake see lõpuni välja Full-Screen ja ainult vaatake silmi.Kes viitsis kõrvalt lugeda siis sai teada mis juhtub.Aga kes ei viitsinud siis näe siin on vastu:

 

abandon, and deserted ,it's been said if you look at her eyes long enough, it will appear in your dreams, this picture been engineered with the most advance merge-rendering software.and it should reside in your subconscious mind, until you encounter severe trauma situation. Activating the effect of this picture ,this image will make things change in your life . So be careful if you decided to watch. I'm not responsible for the outcome.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaatake seda

 

 

Ei tea kas on midagi väärt kuigi mina sain effecti teada

 

Tra sitax hea:D mingi kõik lainetab:D mul kesits see 5 min

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palun palun palun vaadake seda videot see on maailma koge lahedam ilusioon...

Te ei pettu selles... ;D

 

Sa oled nii läbinähtav.

E:/// Ärge kutsuge mind "dogrex"iks, ma olen LAMMAS :)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See video kus olid mingid ghostid, demoni jms, oli kõik suht seletatav ma arvan. neid vaimud olid vb edited ja igast liikuvatele mööblitükkidele olid lihtsalt niidid külge pandud.

 

xD

 

Sa oled nii läbinähtav.

E:/// Ärge kutsuge mind "dogrex"iks, ma olen LAMMAS :)

 

Kasutajanime peaks olema võimalik vbulletinis vahetada. küsi rapidloadilt?


auto enda noku suuremaks , ja sis tule rsi rikkuma, lontrus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See video kus olid mingid ghostid, demoni jms, oli kõik suht seletatav ma arvan. neid vaimud olid vb edited ja igast liikuvatele mööblitükkidele olid lihtsalt niidid külge pandud.

 

xD

 

 

 

Kasutajanime peaks olema võimalik vbulletinis vahetada. küsi rapidloadilt?

 

Kohe kindlasti on Rapidil ka muud paremat teha, kui minu nime vahetada :)

Ma ise ei tahaks eriti neid kummitusi, asju/elukaid või kes nad ka poleks uskuda, kuid faktid räägivad vastupidist..


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kohe kindlasti on Rapidil ka muud paremat teha, kui minu nime vahetada :)

 

oleneb kuidas sa teda palud , ühe õlle eest teeb ära. aga jah hetkel tal kiired ajad täna, homme, ülehomme on ta "ringreisil" eestimaa pubides.

 

// anyway kokkupuuteid pole olnud, aga huvitav on siiski :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Haha. Karl rallib mööda Tartu kõrtse homme , alustab kuusteist kannuga ja siis kotka keldri jne ;)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommikul vaatan, võib õhtul kummitama hakkata xD (ei meeldi õhtul mingi rõvedaid facesi, kummitusi ja muud ****a vaadata ..)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina olengi seletamatu nähtus :)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nonii..

 

Minu kord rääkida jälle....

 

Eile õhtul magama jäädes oli jälle midagi kummalist..

 

Pm, kass tuli teki peale magama. (noh, see on suht ebaoluline) ja siis hakkasin magama jääma.. pm olin nagu külili voodis ja tundsin jällegi, kuidas keegi (seekord ei puutunud) kõigutab voodit.. nagu rütmis noh, et voodi kõigub edasi, tagasi.. Mõtlesin, et jälle mingi bs, keerasin teise külja, aga ikkagi oli selline tunne... Mõtlesin, et äkki on midagi viga ja siis üritasin paigal olla, et ega mu värin vms ei tee... noh, pm kui keegi on vahel pinge seisundis või mingi x asendis, siis hakkavad mingi kondid värisema vms... need kes teavad, saavad aru..

 

Eniveis, siis peale seda teist kõigutamist oli peaaegu välistatud, et ma kujutan endale midagi ette ning siis oli eriti freeky see, et peale teist ''kõigutamist'' läks kass väga kiiresti mu voodi pealt minema. Ma nüüd ei tea, kas see oli kokkusattumus vms... Tegin silmad lahti, kuid kõik oli vaikne ja kedagi ei olnud..

 

Btw, umbes 20 sekundit ennem seda läksid tänavatuled kustu... (see pole raudselt seotud sellega..) ja siis nihutasin ennast selili magama ning need kõikumised jäid järgi... Vahetult ennem kõikumiste lõppemist kuulsin, kuidas mu vend ütles nii : ''mhm''

 

Btw, ta magas juba mingi tund aega ennem seda...

 

Wonder, kas see oli sonimine ? Ma ei usu, kuna sonitakse ikka pikemalt või midagi muud.

 

 

Aga see juhtus minuga tegelikult ka. Kui ei usu, pole vaja..

 

Ma ei tea, mis värk on..

 

Miks ma tundsin kõikumisi ? Kas ma pole ikka neid peast välja saanud ? Miks lahkus kass minule kujutletavate kõikumiste ajal ? Miks jäid kõikumised järgi peale seda, kui mu vend sonis ''mhm'' ?

 

Need on küsimused, millele tahaks küll vastust saada...

 

Pm, loodaks, et see jama lõpeb ära, kuna ei tahaks hulluks minna lõpus selliste asjade peale, nagu enamikega juhtub, kes on selliseid hullemaid situatsioone läbi elanud..

 

Peace out!

 

//Edit : Teistele seda, et ärge postitage neid ehmatus videosid !!!

 

Võtan modedega ühendust ning kes postitab, saab warn'i! Seletamatutesse nähtustesse ei kuulu ehmatusvideod!

 

Seda ka, et mulle meeldib, kui keeratakase õudne asi naljaks.. (kuid ärge viige off-topicusse ning spammi peale asja) Aitab mõnel hirmust üle saada(ma ei räägi endast), aga ma lugesin siin, et siin on nii mõndagi mõnega juhtunud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Njah, vaatasin eile päris palju neid igast videoklippe, ja loomulikult, õhtul kui kõik magasid, olid ainukesene üleval ja arvutis, kuulsin igasuguseid hääli, väga ebanormaalne nagu, ja need häälad olid samas ka jumala selged, n. kuulsin täpselt, kuidas keegi tegi koridori ukse lahti, ja tuli edasi... siis kuulsin veel vahepeal, et see " häältetegija " oli minust 1m tagapool... Väga jube oli olla, aga noh jäin lõpuks magama :P

Muideks neid NN. hääli kuulen ma suht tihti, ennem kui magama jään, aga eile olid need ikka pääris kõvasti kuulda, isegi mu ema küsis, et kas ma panin ikka väliukse kinni. -.-

Btw, Neitsi, kusjuures mõtlesin minagi selle " hulluks minemse " peale .. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.