Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tähelepanu kes kasutavad Shell.W pakutud galileo voted.

Soovitatud postitused

Ära pläma, see plugin on juba nii vana, et jube. Sa oled tohhuja vahepeal CSi mänginud ja tahad öelda, et kui läksid serveritesse mängima ei pannud kordagi tähele, et su ekraanile ilmuvad rconid jms muud möllud? :D

 

Tead kellegi teise eest rääkida palju ta kuskil mängus istub?

Enamus ajast kui ta mängus sees on ja olen vaadanud kus serveris siis ta polegi kusagil serveris, idleb mängus ja kogub tunde.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tead kellegi teise eest rääkida palju ta kuskil mängus istub?

Enamus ajast kui ta mängus sees on ja olen vaadanud kus serveris siis ta polegi kusagil serveris, idleb mängus ja kogub tunde.

 

Tean kindlasti rohkem kui sina, olen kunagi isegi temaga koos mänginud ja see mida Sky ajab on puhas jura, aga no sügavalt pohhui sellest teemast, teada on, et tema/nemad koos selle backdoori sinna kirjutasid ja vsjo. Pole vaja süütukest mängida ja mingi 'decoy' taha peituda.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tean kindlasti rohkem kui sina, olen kunagi isegi temaga koos mänginud ja see mida Sky ajab on puhas jura, aga no sügavalt pohhui sellest teemast, teada on, et tema/nemad koos selle backdoori sinna kirjutasid ja vsjo. Pole vaja süütukest mängida ja mingi 'decoy' taha peituda.

 

Käid akna taga piilumas, et tead rääkida "koos kirjutasid ja vsjo"?

Lõpeta oma nonsense pasa tootmine, aitäh.

 

Muide, oled koos mänginud :')

U so funny, nagu ta lebaks mul niisama sõbralistis, ei ma pole temaga üldse koos mänginud :fp:

Pange see teema siis nüüd äkki kinni?

 

Sky ütles, et tema tegi siis mida siin veel vaja arutada on?


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käid akna taga piilumas, et tead rääkida "koos kirjutasid ja vsjo"?

Lõpeta oma nonsense pasa tootmine, aitäh.

 

Muide, oled koos mänginud :')

U so funny, nagu ta lebaks mul niisama sõbralistis, ei ma pole temaga üldse koos mänginud :fp:

Pange see teema siis nüüd äkki kinni?

 

Sky ütles, et tema tegi siis mida siin veel vaja arutada on?

 

Paljugi mis ta ütles, nii sa kaugele ei jõua, kui usud kõike mis keegi ütleb. Kaitse palju tahad, faktidele vastu ei saa. Kõike head sulle tinkivinki.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paljugi mis ta ütles, nii sa kaugele ei jõua, kui usud kõike mis keegi ütleb. Kaitse palju tahad, faktidele vastu ei saa. Kõike head sulle tinkivinki.
See on ausalt öeldes juba sinu mure, et sa seda ei usu. Mina kirjutasin sinna backdoori sisse ja nii, et shell ei teaks sellest mitte midagi. Mida siin enam arutada on? Kes kasutab seda, see kasutab. Mingit .sma faili jagamisele küll ei lähe, sellest võid vaid und näha. : )

 

E//

Ära pläma, see plugin on juba nii vana, et jube. Sa oled tohhuja vahepeal CSi mänginud ja tahad öelda, et kui läksid serveritesse mängima ei pannud kordagi tähele, et su ekraanile ilmuvad rconid jms muud möllud? :D

Kahjuks pean sulle veelkord mainima, et STEAMID ei mängi üldse mingisugust rolli, see oli lihtsalt decoyks, seega ei tekkinud tema ekraanile mitte ühtegi "backdooriga" seotud teksti.

Muudetud liikme Sky^'i poolt
random retard0

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.