Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tähelepanu kes kasutavad Shell.W pakutud galileo voted.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

misterx, kõik klapib. Cvarid, mis sa kätte said, on samad, mis arvasin (sql ligipääs, rcon ligipääs). Igastahes, kes seda backdooriga pluginat veel kasutada soovib, blokeerigu sHelli SteamID, sest see kutsub probleemi esile. PS! Plugin pärineb su originaalpostitusest (vähemalt see , mida kz.ee jagati )


Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
misterx, kõik klapib. Cvarid, mis sa kätte said, on samad, mis arvasin (sql ligipääs, rcon ligipääs). Igastahes, kes seda backdooriga pluginat veel kasutada soovib, blokeerigu sHelli SteamID, sest see kutsub probleemi esile. PS! Plugin pärineb su originaalpostitusest (vähemalt see , mida kz.ee jagati )
1+ Harju Gamingust War3FT eemaldatud Shell.W Galileo kuna enne oli juba teada et backdoor sees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühte ma ei mõista.. kuidas on võimalik veel vastu vaielda nendel Caffe kaitsjatel, teile on ju juba kõik puust ja punaselt ette tehtud. :D

Isegi minu väike peakene mõistab nii natuke koodimist, ilmselgelt on seal backdoor ja kellegi kolmanda süüks on ka natuke imelik ajada enda tehtud manti.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei no yhesõnaga sitt päev, kõik kes te kasutate seda. Aga mina olen 101% kindelt, et see ei olnud Shelli tehtud. Kuigi ma olen aasta õpinud IT ja ma ikka tajun midagi, ei lugenud ma kyll teie koodidest midagi välja

 

EDIT: Sorri natuke liiga palju pitse on hinge all ja lause ei tulnud korralik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oh sa vaeseke ceesti.eu kommuun. Mis te küll saavutada üritate? See, et kui teie ei suuda kõike paroole muuta ning jagate neid nö. "avalikult" igale teisele inimesele, siis ei ole vaja hiljem hakata vinguma selle üle. Lihtsalt mõelge mida te teete ja kuidas te teete oma suure suuga nö. "kommuuni". Muideks oli teie foorumis ka nö. "turvaauke", mida oli võimalik ära kasutada admini konto saamiseks ning võib-olla ka hiljem andmebaasi andmete saamiseks. Ma ütlen teile ainult nii palju, et kui ei oska teha foorumit/serverit, siis ei ole ka mõtet teha. Peaadmin vahetub PMST iga päev ning paroolid jooksevad inimestelt inimestele. Saite vähemalt "jõuludeks tegevust".

 

Shelli galileo.. Tõsiselt, kas te (bewst decompile skillerid 2k13) väidate ka nüüd, et CSF anti-cheat's (CDHack detector) on "kasulik backdoor" sees? Miks te küll seda pluginat siis kasutate, kui te leiate sellest pluginast nö. "backdoori". See, et pluginas on tema STEAMID, see ei tähenda mitte kui midagi. Nagu juba ütles, siis plugina tegi aastal 2009, kui ta ei olnud veel hea programmeerija ning katsetas paljusi asju. Selles pluginas EI OLE mitte ühtegi backdoori sees. Ta ise kasutab ka enda eestikeelset galileo packi ja kui te tõesti arvate, et seal on mingi backdoor, siis minge ja testige oma "wannabe decompile master taset" tema serveri(te) peal. Kukute alusetult süüdistama täiesti süütut inimest, kes ei ole midagi teinud.

 

Ja, Wast, miks küll järra Tonight kirjutab teie nime alt või miks te kirjutate tema teksti? Ma tean Wast, et teil puuduvad igasugused oskused midagi decompileda, rääkida millestki, mida sa abosluutselt ei tunne. Ehk siis, milleks edastad selle isiku teksti? Kas ta ise ei julge siia midagi kokku mäkerdada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänu CSEesti juhtkonnale tuli välja, et sHell.w Galileo versioon sisaldab mitmeid backdoore, tänu millele on võimalik saada tal sinu serveri rcon paroole ja ligipääs SQL failidele ning võtta seeläbi kontroll sinu serveri üle.

Lisaks sisaldab plugin mõttetult palju signatuure, mis enamjaolt on küll hästi peidetud ("- Displays the signature of this plugin's author"). Kõige paremini on üritatud peita SteamID'd, mis on jagatud mitme stringi peale.

galile10.png

Sealolev SteamID on sHell.w SteamID

steam11.png

Kahtlust äratab ka asjaolu, et pluginas on mõttetult palju replace jms ridu.

 

 

sHell.w on varemgi tähelepanu äratanud backdooride tegemiste pärast (avaldab ainult .amxx faili)

backdo10.png

 

 

Soovitan koheselt kõigil serveri omanikel sHell.w Galileo versiooni oma serverist eemaldada.

 

 

Lihtsalt ole vait.Ma arvan , et sinu teadmised on nii väiksed , et sa ei tohiks midagi üldse korraldama hakata.

Kui on kartus , et pluginas on nn "backdoor". Lihtsalt ära kasuta.Kirjuta ise oma kood. Mitte ära ole mingi leecher või scriptkiddie.

Pawni kirjutamine pole raketiteadus. Ma pakun , et see on päris kerge keel võrreldes mõndade teiste keeltega.

Ja nüüd mine decompile mõni amxadmins amxx file ära ja tee uus teema kuidas seal on kuskil rcon_password.

Muudetud liikme sYCH3L'i poolt

/join #0,0

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Lihtsalt ole vait.Ma arvan , et sinu teadmised on nii väiksed , et sa ei tohiks midagi üldse korraldama hakata.

Kui on kartus , et pluginas on nn "backdoor". Lihtsalt ära kasuta.Kirjuta ise oma kood. Mitte ära ole mingi leecher või scriptkiddie.

Pawni kirjutamine pole raketiteadus. Ma pakun , et see on päris kerge keel võrreldes mõndade teiste keeltega.

Ja nüüd mine decompile mõni amxadmins amxx file ära ja tee uus teema kuidas seal on kuskil rcon_password.

Mille alusel sa väidad, et seal backdoori ei ole. Foorumis, mida Shell.w haldab, on tema kasutaja alt postitatud link failile, mis asub tema hallataval lehel ja sisaldab backdoori, mis iga kord, kui keegi tema steami kasutajaga ühendab serverisse, kus antud plugin jookseb, kirjutab tolle inimese ekraanile serveri rcon parooli ja andmebaasi andmed.

 

Oh sa vaeseke ceesti.eu kommuun. Mis te küll saavutada üritate? See, et kui teie ei suuda kõike paroole muuta ning jagate neid nö. "avalikult" igale teisele inimesele, siis ei ole vaja hiljem hakata vinguma selle üle. Lihtsalt mõelge mida te teete ja kuidas te teete oma suure suuga nö. "kommuuni". Muideks oli teie foorumis ka nö. "turvaauke", mida oli võimalik ära kasutada admini konto saamiseks ning võib-olla ka hiljem andmebaasi andmete saamiseks. Ma ütlen teile ainult nii palju, et kui ei oska teha foorumit/serverit, siis ei ole ka mõtet teha. Peaadmin vahetub PMST iga päev ning paroolid jooksevad inimestelt inimestele. Saite vähemalt "jõuludeks tegevust".

 

Shelli galileo.. Tõsiselt, kas te (bewst decompile skillerid 2k13) väidate ka nüüd, et CSF anti-cheat's (CDHack detector) on "kasulik backdoor" sees? Miks te küll seda pluginat siis kasutate, kui te leiate sellest pluginast nö. "backdoori". See, et pluginas on tema STEAMID, see ei tähenda mitte kui midagi. Nagu juba ütles, siis plugina tegi aastal 2009, kui ta ei olnud veel hea programmeerija ning katsetas paljusi asju. Selles pluginas EI OLE mitte ühtegi backdoori sees. Ta ise kasutab ka enda eestikeelset galileo packi ja kui te tõesti arvate, et seal on mingi backdoor, siis minge ja testige oma "wannabe decompile master taset" tema serveri(te) peal. Kukute alusetult süüdistama täiesti süütut inimest, kes ei ole midagi teinud.

 

Ja, Wast, miks küll järra Tonight kirjutab teie nime alt või miks te kirjutate tema teksti? Ma tean Wast, et teil puuduvad igasugused oskused midagi decompileda, rääkida millestki, mida sa abosluutselt ei tunne. Ehk siis, milleks edastad selle isiku teksti? Kas ta ise ei julge siia midagi kokku mäkerdada?

Eks sa dekompilleeri see siis ise, ja tõesta meile, et seal ei ole mingisugust backdoori. See, kui sitasti üks või teine kommuuni teeb, ei ole üldse asjaga seotud.

 

EDIT: Kui te väidate, et sHell ei ole oma pluginasse backdoori pannud, siis tooge mõni argument, mitte ärge kaitske kedagi pimesi. Teete ainult ennast lolliks.

Muudetud liikme misterx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Oh sa vaeseke ceesti.eu kommuun. Mis te küll saavutada üritate? See, et kui teie ei suuda kõike paroole muuta ning jagate neid nö. "avalikult" igale teisele inimesele, siis ei ole vaja hiljem hakata vinguma selle üle. Lihtsalt mõelge mida te teete ja kuidas te teete oma suure suuga nö. "kommuuni". Muideks oli teie foorumis ka nö. "turvaauke", mida oli võimalik ära kasutada admini konto saamiseks ning võib-olla ka hiljem andmebaasi andmete saamiseks. Ma ütlen teile ainult nii palju, et kui ei oska teha foorumit/serverit, siis ei ole ka mõtet teha. Peaadmin vahetub PMST iga päev ning paroolid jooksevad inimestelt inimestele. Saite vähemalt "jõuludeks tegevust".

 

Shelli galileo.. Tõsiselt, kas te (bewst decompile skillerid 2k13) väidate ka nüüd, et CSF anti-cheat's (CDHack detector) on "kasulik backdoor" sees? Miks te küll seda pluginat siis kasutate, kui te leiate sellest pluginast nö. "backdoori". See, et pluginas on tema STEAMID, see ei tähenda mitte kui midagi. Nagu juba ütles, siis plugina tegi aastal 2009, kui ta ei olnud veel hea programmeerija ning katsetas paljusi asju. Selles pluginas EI OLE mitte ühtegi backdoori sees. Ta ise kasutab ka enda eestikeelset galileo packi ja kui te tõesti arvate, et seal on mingi backdoor, siis minge ja testige oma "wannabe decompile master taset" tema serveri(te) peal. Kukute alusetult süüdistama täiesti süütut inimest, kes ei ole midagi teinud.

 

Ja, Wast, miks küll järra Tonight kirjutab teie nime alt või miks te kirjutate tema teksti? Ma tean Wast, et teil puuduvad igasugused oskused midagi decompileda, rääkida millestki, mida sa abosluutselt ei tunne. Ehk siis, milleks edastad selle isiku teksti? Kas ta ise ei julge siia midagi kokku mäkerdada?

 

Sorry Sky, aga selline tekst sobib ainult ühte kohta ja sa tead küll, mida ma silmas pean.

Pean nõustuma täielikult MisterXiga, te lihtsalt lahmite mingit teksti tema argumentide vastu.

Ütlen otse ära, et suur vahe on sees argumenteerimisel ja vaidlemisel, öeldakse ikka seda, et võidab see, kes suudab oma argumendi küllaltki hästi ära tõestada. Minu silmis ja väga paljude inimeste silmis (Kes mõtlevad pigem subjektiivselt, kui objektiivselt, ehk ei ole siin Shellile toeks sõbra poolest/maine poolest, või mis iganes asja poolest, vaid on siin teemas selleks, et välja selgitada reaalne tõde) on MisterX küllaltki hästi selle "Backdoori" koha ära argumenteerinud.

Olgem ausad, ma olen suhteliselt kindel, et pooled nendest "Shelli" kaitsjatest pole isegi MisterXi poolt välja toodud sulaselget tõestust lugenudki, rääkimata ülejäänud teemast, vaid inimesed on siia tulnud kokku Shelli nime puhastama. (See on täielikult minu arvamus, arvate vastupidist, siis väitke mulle vastu.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mille alusel sa väidad, et seal backdoori ei ole. Foorumis, mida Shell.w haldab, on tema kasutaja alt postitatud link failile, mis asub tema hallataval lehel ja sisaldab backdoori, mis iga kord, kui keegi tema steami kasutajaga ühendab serverisse, kus antud plugin jookseb, kirjutab tolle inimese ekraanile serveri rcon parooli ja andmebaasi andmed.

 

 

Eks sa dekompilleeri see siis ise, ja tõesta meile, et seal ei ole mingisugust backdoori. See, kui sitasti üks või teine kommuuni teeb, ei ole üldse asjaga seotud.

 

EDIT: Kui te väidate, et sHell ei ole oma pluginasse backdoori pannud, siis tooge mõni argument, mitte ärge kaitske kedagi pimesi. Teete ainult ennast lolliks.

 

Anna source file link, viskan pilgu peale.Ma väga ei usu , et seal backdoor on.


/join #0,0

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Oh sa vaeseke ceesti.eu kommuun. Mis te küll saavutada üritate? See, et kui teie ei suuda kõike paroole muuta ning jagate neid nö. "avalikult" igale teisele inimesele, siis ei ole vaja hiljem hakata vinguma selle üle. Lihtsalt mõelge mida te teete ja kuidas te teete oma suure suuga nö. "kommuuni". Muideks oli teie foorumis ka nö. "turvaauke", mida oli võimalik ära kasutada admini konto saamiseks ning võib-olla ka hiljem andmebaasi andmete saamiseks. Ma ütlen teile ainult nii palju, et kui ei oska teha foorumit/serverit, siis ei ole ka mõtet teha. Peaadmin vahetub PMST iga päev ning paroolid jooksevad inimestelt inimestele. Saite vähemalt "jõuludeks tegevust".

 

Shelli galileo.. Tõsiselt, kas te (bewst decompile skillerid 2k13) väidate ka nüüd, et CSF anti-cheat's (CDHack detector) on "kasulik backdoor" sees? Miks te küll seda pluginat siis kasutate, kui te leiate sellest pluginast nö. "backdoori". See, et pluginas on tema STEAMID, see ei tähenda mitte kui midagi. Nagu juba ütles, siis plugina tegi aastal 2009, kui ta ei olnud veel hea programmeerija ning katsetas paljusi asju. Selles pluginas EI OLE mitte ühtegi backdoori sees. Ta ise kasutab ka enda eestikeelset galileo packi ja kui te tõesti arvate, et seal on mingi backdoor, siis minge ja testige oma "wannabe decompile master taset" tema serveri(te) peal. Kukute alusetult süüdistama täiesti süütut inimest, kes ei ole midagi teinud.

 

Ja, Wast, miks küll järra Tonight kirjutab teie nime alt või miks te kirjutate tema teksti? Ma tean Wast, et teil puuduvad igasugused oskused midagi decompileda, rääkida millestki, mida sa abosluutselt ei tunne. Ehk siis, milleks edastad selle isiku teksti? Kas ta ise ei julge siia midagi kokku mäkerdada?

Pole vaja nüüd shelli kaitsa, kui migid tõestust kaitsmiseks pole. Välja toodud juba piisavalt tõestust, et seal backdoor sees.

Pole vaja rääkida, et mina ei oska midagi decompileda, alguses mina decompilesin selle plugina ning leidsin seal backdoori, ning kohe palusin mitmeid isikuid seda decompileda ( kaasarvates tonight ) , et minu väide kinnitada.

Muudetud liikme Wast.'i poolt

Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

jep ta on muutnud nüüd seda.

pakk.PNG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sky^ tunnistas juba üles.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sHell.w, äkki muudaksid oma galileo pluginat nii, et kustutaksid backdoori sealt seest ära ning muud asjad, mida plugin ei kasuta? Kui sa just seda juba teinud pole?

Ning siis annaksid inimestele faili, et nad saaksid kontrollida kas seal on backdoor ikka sees või ei ning kui ei ole, siis saavad inimesed rahus seda edasi kasutada, kes tahavad.

Kõigest soovitus, muud midagi.


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Ma küsin igaks juhuks üle, kas ma sain õigesti aru. Skyl oli ligipääs kz.ee veebiserveris olevatele failidele, sinu kasutajale samal lehel olevas foorumis, Vahvli kasutajale ja Steami kasutajale ning sina ei ole oma steami kasutajaga mitte ühtegi korda käinud üheski serveris, kus kõnealune plugin peal on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Temal oli ligipääs minu arvutile, kus on kõik paroolid salvestatud ja mis on 24/7 lahti.. see oli täpselt ajal, kui veel polnud eraldi elama kolinud. Sa saad suhteliselt valesti aru. Ainus, mis tema tegi oli plugina muutmine ja asendamine minu FTP serveris juba olemasolevaga. Foorumi kontodele ei saa kuidagi ligi, sest mul no programmide avamisel parool.

Muudetud liikme Caffe'i poolt

pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Temal oli ligipääs minu arvutile, kus on kõik paroolid salvestatud ja mis on 24/7 lahti.. see oli täpselt ajal, kui veel polnud eraldi elama kolinud. Sa saad suhteliselt valesti aru. Ainus, mis tema tegi oli plugina muutmine ja asendamine minu FTP serveris juba olemasolevaga. Foorumi kontodele ei saa kuidagi ligi, sest mul no programmide avamisel parool.

Too postitus Vahvlis, kus sa ütlesid, et seal on backdoor sees, oli siis kelle tehtud? Ja kas sa ei käinud mitte üheksi serveris, kus antud plugin peal oli?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Too postitus Vahvlis, kus sa ütlesid, et seal on backdoor sees, oli siis kelle tehtud? Ja kas sa ei käinud mitte üheksi serveris, kus antud plugin peal oli?

 

See postitus, millest on tehtud pilt teema alguses, on pea 3 aastat vana ja üldse ühest teisest asjast jutt? ;) CSi ei ole 2 kuud mänginud, LoL-ile üle läinud. Ma ei näe mõtet üldse seda teemat siin edasi arutada, milleks? Kõik on öeldud, kui mõni kardab seda kasutada, siis ärgu kasutagu ja vsjo.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See postitus, millest on tehtud pilt teema alguses, on pea 3 aastat vana ja üldse ühest teisest asjast jutt? ;) CSi ei ole 2 kuud mänginud, LoL-ile üle läinud. Ma ei näe mõtet üldse seda teemat siin edasi arutada, milleks? Kõik on öeldud, kui mõni kardab seda kasutada, siis ärgu kasutagu ja vsjo.

 

Ära pläma, see plugin on juba nii vana, et jube. Sa oled tohhuja vahepeal CSi mänginud ja tahad öelda, et kui läksid serveritesse mängima ei pannud kordagi tähele, et su ekraanile ilmuvad rconid jms muud möllud? :D


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et oleksin midagi ette võtnud, kui olekski midagi ilmunud. Sky sõnul oli ta minu SteamID lihtsalt decoyks pannud.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Huvitav küll, mina lugesin koodist välja, et kogu see kama kuvatakse ekraanile siis, kui keegi ühendab sinu steamid-ga. Tohib paluda, et Sky teeks ise postituse, kus tunnistab kõik üles, sest sinu sõna ma väga uskuda ei taha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huvitav küll, mina lugesin koodist välja, et kogu see kama kuvatakse ekraanile siis, kui keegi ühendab sinu steamid-ga. Tohib paluda, et Sky teeks ise postituse, kus tunnistab kõik üles, sest sinu sõna ma väga uskuda ei taha.
Ükskord, kui shelli kodus ei olnud, siis võtsin tema arvutist SMA faili mälupulgale ning kirjutasin sinna backdoori juurde enda teadmiste alusel. Hiljem laadisin selle taaskord tema arvutist üles FTP-sse vana plugina asemele. Shelli STEAMID oli ainult decoyks, tegelikult on selle STEAMID jaoks üks klausel veel, seega ei olegi oluline tema STEAMID. Tema ise ei teadnud sellest mitte midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ükskord, kui shelli kodus ei olnud, siis võtsin tema arvutist SMA faili mälupulgale ning kirjutasin sinna backdoori juurde enda teadmiste alusel. Hiljem laadisin selle taaskord tema arvutist üles FTP-sse vana plugina asemele. Shelli STEAMID oli ainult decoyks, tegelikult on selle STEAMID jaoks üks klausel veel, seega ei olegi oluline tema STEAMID. Tema ise ei teadnud sellest mitte midagi.

 

Sorry aga.. miks peaks keegi seda uskuma?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.