Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tähelepanu kes kasutavad Shell.W pakutud galileo voted.

Soovitatud postitused

Tänu CSEesti juhtkonnale tuli välja, et sHell.w Galileo versioon sisaldab mitmeid backdoore, tänu millele on võimalik saada tal sinu serveri rcon paroole ja ligipääs SQL failidele ning võtta seeläbi kontroll sinu serveri üle.

Lisaks sisaldab plugin mõttetult palju signatuure, mis enamjaolt on küll hästi peidetud ("- Displays the signature of this plugin's author"). Kõige paremini on üritatud peita SteamID'd, mis on jagatud mitme stringi peale.

galile10.png

Sealolev SteamID on sHell.w SteamID

steam11.png

Kahtlust äratab ka asjaolu, et pluginas on mõttetult palju replace jms ridu.

 

 

sHell.w on varemgi tähelepanu äratanud backdooride tegemiste pärast (avaldab ainult .amxx faili)

backdo10.png

 

 

Soovitan koheselt kõigil serveri omanikel sHell.w Galileo versiooni oma serverist eemaldada.


Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

Ammu teada värk, et ära kasuta KZ.EE poolt toodetud saasta.

See esimene punkt.

Teine punkt on see, et ära kunagi kasuta tundmatuid amxx faile, mille koha pealt sa ei ole 100% kindel, et see võiks olla usaldusväärne. Tavaliselt on peetud just venelaste pluginaid sellisteks ebausaldusväärseteks, aga oma isiklikust kogemusest võin julgelt öelda, et olen saanud ülimalt palju häid pluginaid vene saitidelt, mis ei oma "tagajärgi" nagu kurja KZ.EE onu pluginad :D

Igatahes jutu point, vältige just eestlaste poolt tehtud pluginaid, nagu me kõik teame, siis me oleme üpriski kuri rahvas ja soovime alati teistele halba :D (Mitte kõigi puhul ei ole see nii, aga suuremas osas ikka üritab kuidagi teistele ära panna :D )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Autori kommentaari ka ehk? Seal ei ole mingit "backdoori". See cmd on lihtsalt nägemaks, kas minu tehtud plugin on serveris. Kui mina joinin näitab mulle seda automaatselt. SQLi asjus vaadake ehk enda teisi plugine. Minu Galileo plugin on juba aastaid olnud paljudes serverites ja pole keegi kurtnud. Te otsite lihtsalt lihtsamat teed...


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Autori kommentaari ka ehk? Seal ei ole mingit "backdoori". See cmd on lihtsalt nägemaks, kas minu tehtud plugin on serveris. Kui mina joinin näitab mulle seda automaatselt. SQLi asjus vaadake ehk enda teisi plugine. Minu Galileo plugin on juba aastaid olnud paljudes serverites ja pole keegi kurtnud. Te otsite lihtsalt lihtsamat teed...

 

Sulle pole jah keegi kurtnud, ma olen saanud läbi skype samas vähemalt üle 5 kaebuse, kus kasutati sinu Galileod ja pärast "läks kõik "iseeneset" perse".

Sellest tee omad järeldused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See seletab nii mõndagi asja, mis toimus suvel. :D

 

tema tehtud plugin, teeb sellega mis tahab ise olete lollid kui kasutate seda.

Ei

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris hale kui see ongi nii...

 

Kunagi tegin ka oma serveri sõbraga ja panime just selle galileo peale ja millegi pärast päev peale seda oli lihtsalt server piiksu keeratud. Nüüd siis vist on teada, mis on selle taga.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda on mitmed programmeerijad kaasaarvatud kohila kommuuni omanik flawless dekompileerinud ja seal ei ole mitte mingit nö "backdoori". See, kui teie jagate enda serveri andmeid teistele isikutele, nn "peaadminitele", on teie enda viga. Praeguse seisuga kasutab minu pluginat Eestis üle 60 serveri ja kõigil töötab see perfektselt, ka. minu serveritel. See, et te ei suuda muud süüdlast leida, on teie enda nõrkus. Vaevalt ma paneksin sama glitchiga plugina enda serverile.

http://www.gametracker.com/search/?search_by=server_variable&search_by2=gal_version2&query=&sort=c_numplayers&order=DESC

 

Wast, see et sa hacked said, oli puhtalt sinu usalduse küsimus, ise andsid 13 aastasele enda serverile ligipääsu? ;)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Seda on mitmed programmeerijad kaasaarvatud kohila kommuuni omanik flawless dekompileerinud ja seal ei ole mitte mingit nö "backdoori". See, kui teie jagate enda serveri andmeid teistele isikutele, nn "peaadminitele", on teie enda viga. Praeguse seisuga kasutab minu pluginat Eestis üle 60 serveri ja kõigil töötab see perfektselt, ka. minu serveritel. See, et te ei suuda muud süüdlast leida, on teie enda nõrkus. Vaevalt ma paneksin sama glitchiga plugina enda serverile.

http://www.gametracker.com/search/?search_by=server_variable&search_by2=gal_version2&query=&sort=c_numplayers&order=DESC

 

Wast, see et sa hacked said, oli puhtalt sinu usalduse küsimus, ise andsid 13 aastasele enda serverile ligipääsu? ;)

 

Decompillereid on erinevaid.

Olen küsinud mitmeid isikuid, ning nemad ka leidnud seal backdoore. Pole vaja nüüd tagasi rääkida, et seal pole midagi, ning miks mitte pana enda serverile see? Sinu server, ega sa enda serverid hackima ei hakka ju. Mul küsimus, mis moel edasi paroole saadetakse teada kui kõik on puhtalt reinstallitud? Vastus on kerge, sinu plugin. Nagu sa varemgi kirjutanud:

Teatud viisil saab ükskõik kes su serveris vaadata mis on su rcon parool ja sql.cfg andmed. (sorry for ot, pidin vastama)

 

Jah ma saan aru, raske tunnistada, et kasutad backdoori kuna tõmbab su serveri maine maha.

Siinkohal tasuks rõhutada, et sql'le ligipääs on vaid siis, kui sa seda ISE SOOVID. Järelikult pole ülejäänud ~50 serverit sinule probleeme valmistanud. Hädas on mitmed serverid turvaaukudega olnud ning millegipärast on neil kõigil just see plugin peal olnud.

Muudetud liikme Wast.'i poolt

Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Sama hästi siis tuleb AmxBan kah maha lasta seal on kah looja backdoorid, et saaks automaatselt serveris admin kes tema loodud tööd kasutab.

Tema http://steamcommunity.com/id/sho0ter/ saab kõigi serverites free admin olla kui polegi keegi AmxBan muutnud ja seda te ei leia aga kui eestlane teeb midagi siis häda lahti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sama hästi siis tuleb AmxBan kah maha lasta seal on kah looja backdoorid, et saaks automaatselt serveris admin kes tema loodud tööd kasutab.

Tema http://steamcommunity.com/id/sho0ter/ saab kõigi serverites free admin olla kui polegi keegi AmxBan muutnud ja seda te ei leia aga kui eestlane teeb midagi siis häda lahti.

Siis ei tasu tema amxbansi kasutada lihtsalt? Ning vahvlis tema kohta sama moodi teema olemas http://vahvel.net/showthread.php?143814-AMXBans-GM-1-6-%C3%BCllatus-D


Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Mul amxbans gamehosti poolt, ning seal pole midagi taolist.

Arvad, et naad on kõik AmxBans koodi läbi vaadanud ? Ning egas nemad pole seda loodud, nemad annavad kah selle tüübi oma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Arvad, et naad on kõik AmxBans koodi läbi vaadanud ? Ning egas nemad pole seda loodud, nemad annavad kah selle tüübi oma.

Siiski sellega pole mingit probleemi olnud ning see teema pole praegu amxbansi kohta. Tahad seda arutada, võid teha too teemas.


Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Siiski sellega pole mingit probleemi olnud ning see teema pole praegu amxbansi kohta. Tahad seda arutada, võid teha too teemas.

aga jah suht alatu süüdistus hetkel sul sHell.W ehk Caffe vastu. Sa lihtsalt üritad talle praegu käkki keerata lihtsalt. Otsid meelega asju millega talle mainet alla viia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
aga jah suht alatu süüdistus hetkel sul sHell.W ehk Caffe vastu. Sa lihtsalt üritad talle praegu käkki keerata lihtsalt. Otsid meelega asju millega talle mainet alla viia.

See teema pole kahjuks tehtud, et talle käkki keerata või mainet maha tõmmata.

AmxBans ja selle plugina vahel on suur erinevus. Mis õigusega kirjutab ta backdoori pluginasse, kus ta on põhimõtteliselt ainult backdoori juurde lisanud?

Põhjus ka miks mõned pole seda leidnud decompillimise ajal:

SteamID on esitatud array kujul (tavaliselt kasutatakse string), seetõttu ei tuvasta seda mõned decompilerid ning võib kooditundjatele märkamatuks jääda.


Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellegi poolest, mitte, et su mured mind külmaks jätaks, aga mulle ei meeldi, et sa avalikult mind lihtsalt niiviisi maha teed. Minu üllitis on täiesti aus kraam.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris hale kui see ongi nii...

 

Kunagi tegin ka oma serveri sõbraga ja panime just selle galileo peale ja millegi pärast päev peale seda oli lihtsalt server piiksu keeratud. Nüüd siis vist on teada, mis on selle taga.

 

Jah? :fp:

 

Tänu CSEesti juhtkonnale tuli välja, et sHell.w Galileo versioon sisaldab mitmeid backdoore, tänu millele on võimalik saada tal sinu serveri rcon

.......

.......

Soovitan koheselt kõigil serveri omanikel sHell.w Galileo versiooni oma serverist eemaldada.

 

Stringid kus on mainitud steamid on ikka jubedalt ju kasu backdoorimisel(sarkasm), näita eelnevaid ja järgnevaid ridasid ka siis palun, ainult steamid stringid pole mingid backdoorimise võimalused, mõtle natuke.

 

Sulle pole jah keegi kurtnud, ma olen saanud läbi skype samas vähemalt üle 5 kaebuse, kus kasutati sinu Galileod ja pärast "läks kõik "iseeneset" perse".

Sellest tee omad järeldused.

 

Interneti kuldreegel, pilti või pole juhtunud.

Ma võin ka öelda, et mul on akna all hetkel 10 eite rivis ja laulavad serenaadi mulle.

 

Decompillereid on erinevaid.

Olen küsinud mitmeid isikuid, ning nemad ka leidnud seal backdoore. Pole vaja nüüd tagasi rääkida, et seal pole midagi, ning miks mitte pana enda serverile see? Sinu server, ega sa enda serverid hackima ei hakka ju. Mul küsimus, mis moel edasi paroole saadetakse teada kui kõik on puhtalt reinstallitud? Vastus on kerge, sinu plugin. Nagu sa varemgi kirjutanud:

 

 

Jah ma saan aru, raske tunnistada, et kasutad backdoori kuna tõmbab su serveri maine maha.

Siinkohal tasuks rõhutada, et sql'le ligipääs on vaid siis, kui sa seda ISE SOOVID. Järelikult pole ülejäänud ~50 serverit sinule probleeme valmistanud. Hädas on mitmed serverid turvaaukudega olnud ning millegipärast on neil kõigil just see plugin peal olnud.

 

Korra veel, pilti või pole juhtunud.

Või ehk jagad täpsemalt siis nimesid ka kellelt sa küsinud oled.

 

Cs Eestis on nagu ta on, kõi tunnevad kõiki, alati saab üle küsida.

 

Hetkel oled lihtsalt vihane kuna sa jagasid paroole 13 aastasele nagu juba öeldud ja otsid lambiseid põhjuseid kuidas tagasi teha.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Jah? :fp:

 

 

 

Stringid kus on mainitud steamid on ikka jubedalt ju kasu backdoorimisel(sarkasm), näita eelnevaid ja järgnevaid ridasid ka siis palun, ainult steamid stringid pole mingid backdoorimise võimalused, mõtle natuke.

 

 

 

Interneti kuldreegel, pilti või pole juhtunud.

Ma võin ka öelda, et mul on akna all hetkel 10 eite rivis ja laulavad serenaadi mulle.

 

 

 

Korra veel, pilti või pole juhtunud.

Või ehk jagad täpsemalt siis nimesid ka kellelt sa küsinud oled.

 

Cs Eestis on nagu ta on, kõi tunnevad kõiki, alati saab üle küsida.

 

Jah muidugi, ma räägin skype inimestega, pildistan oma kõik kõnelused ülesse lootusega, et ma peaksin neid kunagi kuhugi uploadima. Tõsiselt ka usud sellesse? I don't think so.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahvel on tore koht, mida iga paari aasta tagant külastada.. siin ma siis olen, loen ja naeran ning kui oleks vähe emotsionaalsem inimene, siis loeks ja nutaks.

 

Sa tegid otsa lahti selle jutuga, et "juba 5 inimest/mitmed inimesed on kurtmas käinud.." etc. äkki mõned nimed või toetavad kommentaarid nende poolt.. sest ilma selleta on sõna-sõna vastu.

Lisaks sisaldab plugin mõttetult palju signatuure, mis enamjaolt on küll hästi peidetud ("- Displays the signature of this plugin's author"). Kõige paremini on üritatud peita SteamID'd, mis on jagatud mitme stringi peale.

Kui mõni targem asjapulk raatsib, võib mulle seletada, et miks pagana pärast on looja enda signatuurid tema enda pluginas ebasobivad või/ja kahjulikud ?

 

Kunagi tegin ka oma serveri sõbraga ja panime just selle galileo peale ja millegi pärast päev peale seda oli lihtsalt server piiksu keeratud. Nüüd siis vist on teada, mis on selle taga.

Miks keerata piiksu (Sinu sõnade kohaselt) mingi server, mis ei oma mingit tuntust* cs maastikul ?

 

*kuna serverit ei ole alles siis oletan, et tegemist polnud "kuulsa" serveriga. :)

____________

Ma ei tea nüüd kui palju vahvli seltskond üleeelmise aastaga muutunud on, aga see aasta vast pole mõtet saata kirju, et tulete koputate mu õlale, sest viimane kord ei tulnud selliste pm-ide saatjad isegi minu kulul kohvikusse.

 

Edit. minu romaani kirjutamise ajal on juba 2 posti ilmunud


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga Skype salvestab logid, seega cut the shit ja toeta oma kuradi väiteid piltidega ja muuda need väited faktideks.

Enamjaolt on serverites/kommuunides suur hulk peaadmineid või liigsete ligipääsudega isikuid, ma usun, et pigem on see põhjuseks "hackile" millest sulle kurdetud on, kui ongi.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.