Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tähelepanu kes kasutavad Shell.W pakutud galileo voted.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

 

Korra veel, pilti või pole juhtunud.

Või ehk jagad täpsemalt siis nimesid ka kellelt sa küsinud oled.

 

Cs Eestis on nagu ta on, kõi tunnevad kõiki, alati saab üle küsida.

 

Hetkel oled lihtsalt vihane kuna sa jagasid paroole 13 aastasele nagu juba öeldud ja otsid lambiseid põhjuseid kuidas tagasi teha.

 

Miks ma peaksin sulle teiste nimesi avalikustama?

 

Olen vihane? Kõik paroolid said muudetud, absoluutselt kõik ning mingil moel shelli vend Sky pidevalt ronis sisse, kuidas sa seda seletad?

 

Palun pilt AlliedModders:

proof10.png


Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei teagi nüüd mida uskuda. Nagu esimese postituse pildil näha, siis sHell.w ütles, ju, et ühel tema pluginal oli backdoor sees.

Samas jah, steam id-ga midagi korda ei saada.

 

Äkki sHell.w, kui tahad seda probleemi siin lahendada, siis jaga .sma faili nendele, kes vajavad seda.


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahvel on tore koht, mida iga paari aasta tagant külastada.. siin ma siis olen, loen ja naeran ning kui oleks vähe emotsionaalsem inimene, siis loeks ja nutaks.

 

Sa tegid otsa lahti selle jutuga, et "juba 5 inimest/mitmed inimesed on kurtmas käinud.." etc. äkki mõned nimed või toetavad kommentaarid nende poolt.. sest ilma selleta on sõna-sõna vastu.

 

Kui mõni targem asjapulk raatsib, võib mulle seletada, et miks pagana pärast on looja enda signatuurid tema enda pluginas ebasobivad või/ja kahjulikud ?

 

 

Miks keerata piiksu (Sinu sõnade kohaselt) mingi server, mis ei oma mingit tuntust* cs maastikul ?

 

*kuna serverit ei ole alles siis oletan, et tegemist polnud "kuulsa" serveriga. :)

____________

Ma ei tea nüüd kui palju vahvli seltskond üleeelmise aastaga muutunud on, aga see aasta vast pole mõtet saata kirju, et tulete koputate mu õlale, sest viimane kord ei tulnud selliste pm-ide saatjad isegi minu kulul kohvikusse.

 

Edit. minu romaani kirjutamise ajal on juba 2 posti ilmunud

 

Päris naljakas, et külastad vahvlit siis. Loe esimest rida minu postituses. Seal on sõna "peaks".


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noo vau sa jagad pilti kus on taaskord mainitud, et seal on arrayga kasutatud steamid'd, hakka või naerust nutma.

Ainuke põhjus miks arvata, et mängus on backdoor on kuna arrayga on märgitud steamid?

 

Steamid'd võib kasutada paljudeks otstarveteks, aga nagu su pildike ütles siis ta ei tea ise ka kuidas see "backdoor" toimima peaks.

ResetHUD forward :lol: massiiiiiivne backdoor ju.

 

Palun nagu, /thread ja mine nuta kuskil edasi oma tehtud vea üle, sa võtsid 13 aastase omale juhtkonda kes jagas paroole teistele edasi ning selle tagajäriel said "hacki", ainuke põhjus miks sa siin olematut pori pitsid.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks ma peaksin sulle teiste nimesi avalikustama?

 

Olen vihane? Kõik paroolid said muudetud, absoluutselt kõik ning mingil moel shelli vend Sky pidevalt ronis sisse, kuidas sa seda seletad?

 

Palun pilt AlliedModders:

proof10.png

 

Paras nuhtlus igalpool, ainult möliseb iga ühega, midagi asjalikku korda ei suuda saata.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kuna ilma on seda juttu raske tõsiselt võtta.

Nimetan mõned nickid : Atlantis e. R.I.P Eesti Dri korrakas - Mode ning Harju Serverite 1. omanik , Tonight .

Muudetud liikme Wast.'i poolt

Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nimetan mõned nickid : R.I.P Eesti Dri korrakas - Mode ning Harju Serverite 1. omanik , Tonight .

 

Mina näen siin ühe inimese nicki.


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Noo vau sa jagad pilti kus on taaskord mainitud, et seal on arrayga kasutatud steamid'd, hakka või naerust nutma.

Ainuke põhjus miks arvata, et mängus on backdoor on kuna arrayga on märgitud steamid?

 

Steamid'd võib kasutada paljudeks otstarveteks, aga nagu su pildike ütles siis ta ei tea ise ka kuidas see "backdoor" toimima peaks.

ResetHUD forward :lol: massiiiiiivne backdoor ju.

 

Palun nagu, /thread ja mine nuta kuskil edasi oma tehtud vea üle, sa võtsid 13 aastase omale juhtkonda kes jagas paroole teistele edasi ning selle tagajäriel said "hacki", ainuke põhjus miks sa siin olematut pori pitsid.

Finnish, mis SteamIDst sa jahud praegu? Jutt on kahest arrayst - Juku ja juhan. On piisavalt põhjuseid, miks seda pluginat mitte kasutada: 1. SteamIDd on üritatud peita arrayt kasutades. Kui poleks midagi varjata, oleks pandud string nagu normaalne scripter. 2. sHell.w minevik scriptimises on piisavalt räpane.

Kui sa koodi tajud, siis soovitan sul ise plugin decompilida ning üle vaadata. Praegu tundub, et paljud pole siin koodi näinudki ning on lihtsalt sHelli poolt või ise otsustanud talle abiks tulla. Backdooriks on Juku ja juhani poolt kutsutavad käsud.

 

Skylan seal 2 nicki, neid rohkem, kuid ei tea mis teile nad ütlevad, kuna tegu pole siiski eestlastega.

 

PS! fysiks tahtis sellega öelda, et ta ei tea täpselt, mida toovad endaga kaasa Juku ja juhan arrayd. Backdoor on kindlalt olemas


Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Finnish, mis SteamIDst sa jahud praegu? Jutt on kahest arrayst - Juku ja juhan. On piisavalt põhjuseid, miks seda pluginat mitte kasutada: 1. SteamIDd on üritatud peita arrayt kasutades. Kui poleks midagi varjata, oleks pandud string nagu normaalne scripter. 2. sHell.w minevik scriptimises on piisavalt räpane.

Kui sa koodi tajud, siis soovitan sul ise plugin decompilida ning üle vaadata. Praegu tundub, et paljud pole siin koodi näinudki ning on lihtsalt sHelli poolt või ise otsustanud talle abiks tulla. Backdooriks on Juku ja juhani poolt kutsutavad käsud.

 

Ja sa ise jagad siin ainult koodijuppi kus on näha steamid kasutus, jõhkralt palju näha.

Oled selle juba decompilenud kuna siin "fakte" esitad, jaga kõigile siis avalikult seda oma decompiletud koodi.

Milles probleem?

 

Finnish, mis SteamIDst sa jahud praegu? Jutt on kahest arrayst - Juku ja juhan. On piisavalt põhjuseid, miks seda pluginat mitte kasutada: 1. SteamIDd on üritatud peita arrayt kasutades. Kui poleks midagi varjata, oleks pandud string nagu normaalne scripter. 2. sHell.w minevik scriptimises on piisavalt räpane.

Kui sa koodi tajud, siis soovitan sul ise plugin decompilida ning üle vaadata. Praegu tundub, et paljud pole siin koodi näinudki ning on lihtsalt sHelli poolt või ise otsustanud talle abiks tulla. Backdooriks on Juku ja juhani poolt kutsutavad käsud.

 

Skylan seal 2 nicki, neid rohkem, kuid ei tea mis teile nad ütlevad, kuna tegu pole siiski eestlastega.

 

PS! fysiks tahtis sellega öelda, et ta ei tea täpselt, mida toovad endaga kaasa Juku ja juhan arrayd. Backdoor on kindlalt olemas

 

Tonight on Eestlane, kui sul on soovi võin talt selle asja üle küsida.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ja sa ise jagad siin ainult koodijuppi kus on näha steamid kasutus, jõhkralt palju näha.

Oled selle juba decompilenud kuna siin "fakte" esitad, jaga kõigile siis avalikult seda oma decompiletud koodi.

Milles probleem?

 

 

 

Tonight on Eestlane, kui sul on soovi võin talt selle asja üle küsida.

 

http://pastebin.com/9DLnvmTi

 

Tonight on Eestlane, kui sul on soovi võin talt selle asja üle küsida.

Ma kirjustasin seal selgelt, et " Neid rohkem" Selle all ma mõtlesingi, et nad pole eestlased.

 

Sulle ka tonight poolt : Finnish: Kood on sama räpane kui Saamri minevik. Poleks seda uskunud sHellist tbh.

Muudetud liikme Wast.'i poolt

Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha, tonight, jälle Sina või. Ikka ajas pole midagi muutunud.

Kus siis toinight poiss seda koges ?

Ma muidugi võin eksida, aga kui ma ei eksi, siis sellel poisil pole hetkel käes ühtegi (tuntud) serverit.

nb! võin eksida, aga ei usu, et teen seda


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Haha, tonight, jälle Sina või. Ikka ajas pole midagi muutunud.

Kus siis toinight poiss seda koges ?

Ma muidugi võin eksida, aga kui ma ei eksi, siis sellel poisil pole hetkel käes ühtegi (tuntud) serverit.

nb! võin eksida, aga ei usu, et teen seda

Tonight: Red.Nas: Pakun inimestele supporti Favalis. Ja kas backdooride avastamiseks peab serverit omama?


Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tonight: Red.Nas: Pakun inimestele supporti Favalis. Ja kas backdooride avastamiseks peab serverit omama?

Natuke raske ette kujutada, kuidas too viimane inimene avastab backdoore. Aga olgu see minu isklik arvamus (no disrespect tho.)


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nimetan mõned nickid : R.I.P Eesti Dri korrakas - Mode ning Harju Serverite 1. omanik , Tonight .

Siin sa ju mainisid, et ta omab serverit.


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No siis kirjutagu arusaadavalt, sest mina algul lugesin välja, et seal oli üldse üks isik.


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Okei, ma ei ole mingi proff, ega midagi, aga ma analüüsisin veits tolle plugini baitkoodi ja kui ma õigesti välja lugesin, kirjutatakse autori ekraanile järgmiste cvar-ide sisu:

 

  • rcon_password
  • amx_sql_host
  • amx_sql_user
  • amx_sql_password

 

Kui keegi tahab ise üle vaadata, võin anda operatsioonide aadressid ja baitkoodi. Ootan väga Caffe kommentaari.

 

EDIT: Kõik kes te teema algatajat maha teete, tehke enne natuke researchi, pole mõtet hakata kohe puusalt paugutama hakata. Võimalik, et ta eksib (ja ka mina), aga sellist shitstormi pole ta küll ära teeninud.

Muudetud liikme misterx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, ma ei ole mingi proff, ega midagi, aga ma analüüsisin veits tolle plugini baitkoodi ja kui ma õigesti välja lugesin, kirjutatakse autori ekraanile järgmiste cvar-ide sisu:

 

  • rcon_password
  • amx_sql_host
  • amx_sql_user
  • amx_sql_password

 

Kui keegi tahab ise üle vaadata, võin anda operatsioonide aadressid ja baitkoodi. Ootan väga Caffe kommentaari.

 

EDIT: Kõik kes te teema algatajat maha teete, tehke enne natuke researchi, pole mõtet hakata kohe puusalt paugutama hakata. Võimalik, et ta eksib (ja ka mina), aga sellist shitstormi pole ta küll ära teeninud.

 

Ai ai ai. Alustuseks 429-440.

Muudetud liikme fireg0d'i poolt

sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei saa aru, mida sa mõtled.

Ta mõtleb arvatavasti.

 

 

  1. str_429 string "alynnn"
     
  2. str_430 string "srv_announceEarlyVote"
     
  3. str_431 string "1"
     
  4. str_432 string "sprites/laserbeam.spr"
     
  5. str_433 string "egert"
     
  6. arr_072 array 9 ( 0x0 , 0x0 , 0x3F800000 , 0x0 , 0x0 , 0x0 , 0x0 , 0x0 , 0x0 )
     
  7. str_434 string "%32s mp_timelimit: %f g_originalTimelimit: %f"
     
  8. str_435 string "srv_handleEmpty(in)"
     
  9. str_436 string "mp_timelimit"
     
  10. str_437 string "mp_timelimit"
     
  11. str_438 string "%32s mp_timelimit: %f g_originalTimelimit: %f"
     
  12. str_439 string "srv_handleEmpty(out)"
     
  13. str_440 string "mp_timelimit"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.