Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

EstPro.eu | EstPro Solutions mänguserverite rent

Soovitatud postitused

VIP
Kui downtime on suurem kui uptime, siis ma julgen vabalt öelda, et see on cräpp.

Kui sinu vingumine käib pidevalt läbi siin siis julgen vabalt öelda, et sa oled peast puhta soe.

 

Ontopic: Mis OS süsteemi kasutate?


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pingimiseks mingit IP'd saab?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gamehostil on SA-MP serverite rent suletud hetkel, niiet jap.


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

PS !

 

Counter-Strike | 0,7€/slot

-Kaasa halduspaneel, SMS scriptid, AMXbans

 

San Andreas: Multiplayer | 0,15€/slot

- Kaasas MYSQl, Halduspaneel, mugav klienditugi, soovitud PORT.

 

Serverite rent Serverid@Estpro.eu

 

// Serveritele tehtud täielikult uus paneel, mida on lihtsam hallata ning mugav kasutada.

[spoiler=pilt]

Capture__1_.PNG

Capture.PNG

Nimeta.png

 

Muudetud liikme Reactive'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas teil mingi DDoS. protection on olemas?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

On küll jah. Ootame uusi tellimusi!

 

NB!

Täna öösel orienteeruvalt kell 00:30 alustame serveri hooldustöödega, mis kestavad hommikuni. Selleks ajaks peaks kogu süsteem üleval olema, ning kõik serverid tagasi online.

Muudetud liikme ak47mees'i poolt

Estpro.eu | Mänguserverid: CS, CS:GO, SA:MP ja palju muud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
On küll jah. Ootame uusi tellimusi!

 

NB!

Täna öösel orienteeruvalt kell 00:30 alustame serveri hooldustöödega, mis kestavad hommikuni. Selleks ajaks peaks kogu süsteem üleval olema, ning kõik serverid tagasi online.

 

Oleks võimalik saada rohkem informatsiooni Teie DDoS kaitse kohta? (riistvara; kui suurtele rünnakutele vastu peab etc.)

Millal saab valmis süsteem, et oleks võimalik tellimusi esitada ka kodulehelt? Juba mitu kuud käivad need arendustööd.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Süsteemid toimivad. To V!rus tellimuse esitamine tuleb järgmise nädala jooksul ;)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'estproeu_ogp'@'localhost' (using password: YES) in /home/estproeu/public_html/paneel/includes/database_mysqli.php on line 58

 

Fatal error: Call to a member function getSettings() on a non-object in /home/estproeu/public_html/paneel/index.php on line 51

 

 

Aadressilt: http://www.estpro.eu/paneel/


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://cp.estpro.eu õige aadress

Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oleks võimalik saada rohkem informatsiooni Teie DDoS kaitse kohta? (riistvara; kui suurtele rünnakutele vastu peab etc.)

....


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vahepeal kasutasime ddos protectionit, mis pidavat kaitsma kuni 60gb per second, või siis 6mil pps eest. Cs serverite jaoks see ei sobind, sest ping oli liiga suur. Hetkel kõik liigset koormust tekitavad IP'd blokeeritakse. Tegeleme ddos protecti uute ja paremate võimaluste otsimisega.


Estpro.eu | Mänguserverid: CS, CS:GO, SA:MP ja palju muud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

Koormavate IP'de blockimine küll eriti effektiivne ei ole, milleks siis proxid on? :D

Igatahes, kas Intel i7 on ikka sobiv serverite jooksutamiseks? Väga pole sellega kursis, aga minu meelest see just parim "lahendus" ei ole.

Plus, mul tekib küsimus, et kas teil jooksevad kõik serverid selle ühe "serveri" peal, või on teil neid mitu? Küsimus tekib just sellepärast, et see üks jääb küll väga lahjaks minu meelest. Eriti RAMi poolest, ainlt 8 GB, mu lauakal on samuti 2x4GB.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Postitus on uuendamata ja hetkel teine riistvara juba, masinaid on mitu. Üks 20 slotine cs server võtab umbes max 500 mb rami ntks, aga oleneb modist muidugi.

Muudetud liikme ak47mees'i poolt

Estpro.eu | Mänguserverid: CS, CS:GO, SA:MP ja palju muud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Koormavate IP'de blockimine küll eriti effektiivne ei ole, milleks siis proxid on? :D

Igatahes, kas Intel i7 on ikka sobiv serverite jooksutamiseks? Väga pole sellega kursis, aga minu meelest see just parim "lahendus" ei ole.

Plus, mul tekib küsimus, et kas teil jooksevad kõik serverid selle ühe "serveri" peal, või on teil neid mitu? Küsimus tekib just sellepärast, et see üks jääb küll väga lahjaks minu meelest. Eriti RAMi poolest, ainlt 8 GB, mu lauakal on samuti 2x4GB.

 

Pole väga kursis sellega, aga minu arvates on CS 1.6 ja SAMP 10 aastat vanad mängud ning kui sa just ühele serverile 100 serverit ei pane siis mingit vahet siin ei ole kas on i7 või selle asemel mõni Xeon või Opteron.

 

Postitus on uuendamata ja hetkel teine riistvara juba, masinaid on mitu. Üks 20 slotine cs server võtab umbes max 500 mb rami ntks, aga oleneb modist muidugi.

 

Kas plaanite kunagi postitust uuendada ja nende uute serverite andmed sinna lisada?

Muudetud liikme pampampam'i poolt

game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole väga kursis sellega, aga minu arvates on CS 1.6 ja SAMP 10 aastat vanad mängud ning kui sa just ühele serverile 100 serverit ei pane siis mingit vahet siin ei ole kas on i7 või selle asemel mõni Xeon või Opteron.

 

 

 

Kas plaanite kunagi postitust uuendada ja nende uute serverite andmed sinna lisada?

 

 

cs 1.6 on jah vana mäng.. ja tänu sellele väga sitalt optimiseeritud. Uued serverid võtavad tihtipeale vähem resursse.

Jah, RAMi nad ei võta palju aga üks 32 slotine täis CS servu sööb ikka väga korralikult protsessorit.

 

väga palju neid ikka ühele kastile ei pane. kui tahate parimat tulemust, siis iga prose tuuma kohta üks server.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
cs 1.6 on jah vana mäng.. ja tänu sellele väga sitalt optimiseeritud. Uued serverid võtavad tihtipeale vähem resursse.

Jah, RAMi nad ei võta palju aga üks 32 slotine täis CS servu sööb ikka väga korralikult protsessorit.

 

väga palju neid ikka ühele kastile ei pane. kui tahate parimat tulemust, siis iga prose tuuma kohta üks server.

 

Ta võib ju olla sitalt optimiseeritud, aga mingit vahet siin küll ei ole kas Xeon või i7.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.