Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

EstPro.eu | EstPro Solutions mänguserverite rent

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Ära kujuta ette, mina seda ei tee ja pole ka teinud. Meie vpse ddositi just ning võeti maha ning pole ilmselt raske arvata, et see olid sina, see asi läheb juba liiale. Nii seda asja ma ka ei jäta... Taunik oled küll, ükski normaalne inimene ei käitu nii.


Estpro.eu | Mänguserverid: CS, CS:GO, SA:MP ja palju muud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära kujuta ette, mina seda ei tee ja pole ka teinud. Meie vpse ddositi just ning võeti maha ning pole ilmselt raske arvata, et see olid sina, see asi läheb juba liiale. Nii seda asja ma ka ei jäta... Taunik oled küll, ükski normaalne inimene ei käitu nii.

 

Sellist juttu räägib 16 aastane kuid enne kui hakkad siin kedagi Taunikuks nimetama, tasuks ehk korra pilk enda käitumise ja üleüldise peale visata. Nii kuidas sa teist taunikuks nimetad, nii sa ka ise välja paistad. Ära arva, et see on siin mingi hate kuid but true. Ära hakka teisi süüdistama enda vigades ning lamp lame teise isiku suhtes on lapsik eriti kui sa pole asjaolusi täpselt kontrollinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära kujuta ette, mina seda ei tee ja pole ka teinud. Meie vpse ddositi just ning võeti maha ning pole ilmselt raske arvata, et see olid sina, see asi läheb juba liiale. Nii seda asja ma ka ei jäta... Taunik oled küll, ükski normaalne inimene ei käitu nii.

 

Mis sellest pildist arvad? http://www.upload.ee/image/3918955/asd.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Just nii..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kuidas see teamvieweriga näitamine midagi tõestab? Skaip salvestab sõnumite logid kliendi poolel ja ei pea just geenius olema, et guugeldada, kuidas neid muuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Veits debiilik oled, kui arvad, et ma seda teha viitsin.. Vahvli sõnumeid saan ka ise muuta v? Ära palun tohi oma nina sinna kuhu sul asja pole.. Pole vaja igas teemas postitada


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Mingite mõttetute VPS pärast teha sellised sõdasis andke andkes aga see on lihtsalt nii lapsik ja samas ka naljakas :D. Aga soovitan teile ettevaatlik olla sest see on rahalise trahviga karistatav, ole sa eraisik või mitte trahvi saad sa nii või naa kui politseisse üles antakse või saadakse muul viisil teada.

 

§ 207. Arvutivõrgu ühenduse kahjustamine

Arvutivõrgu või arvutisüsteemi ühenduse rikkumise või tõkestamise eest - karistatakse rahalise karistusega.

 

 

Allikas: https://www.riigiteataja.ee/akt/184411 | 13. peatükk | 1. Jagu | 2. Jaotis

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi ongi selles, et mingi nolk estpro tont ddosib mind lampi ja minu vps pannakse kinni ja järgmise kuu raha ei taheta tagasi maksta, lihtsalt sellepärast et mingi tattnina ddosib. + Wavecom andis neile minu ip aadressi, millele ka kerge ddosi sain. Esialgu lähen tarbijakaitsesse, et enda saamata jäändud vpsi kuu raha tagasi saaksin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Asi ongi selles, et mingi nolk estpro tont ddosib mind lampi ja minu vps pannakse kinni ja järgmise kuu raha ei taheta tagasi maksta, lihtsalt sellepärast et mingi tattnina ddosib. + Wavecom andis neile minu ip aadressi, millele ka kerge ddosi sain. Esialgu lähen tarbijakaitsesse, et enda saamata jäändud vpsi kuu raha tagasi saaksin.

Kui lepingus on kirjas see, siis tarbijakaitse amet on wavecom poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sina tead kelle poolt nad on? Kui saame ddosi, siis nad võivad mu serveri kinni panna, aga raha peavad tagasi maksma.

 

Kuidas puutub see siia teemasse?

 

Teemas on välja toodud, et protsessoriks on Intel Xeon, kuid pole märgitud, mis mudeliga on tegemist. Xeonid on väga erinevad, ehk saaksite täpsustada, mis mudeliga tegu on?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas puutub see siia teemasse?

 

Teemas on välja toodud, et protsessoriks on Intel Xeon, kuid pole märgitud, mis mudeliga on tegemist. Xeonid on väga erinevad, ehk saaksite täpsustada, mis mudeliga tegu on?

 

Suumi enda prillidega eelnevat teksti, siis näed miks ma seda kirjutasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suumi enda prillidega eelnevat teksti, siis näed miks ma seda kirjutasin.

 

Ma lugesin kogu selle teema juba enne postitamist läbi, aga ei saa aru kuidas see wavecomi rahamaksmise värk mänguserverite rentimisega seotud on!? Oled sa üldse kindel, et nad sulle raha tagasi maksma peavad? Olen üsna kindel, et tingimustes on midagi selle kohta kirjas, sest kui nad maksaksid raha tagasi oleks nad seda ilmselt juba teinud.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

V!rus kui vana sa oled? Sinu postitatud tekst ka väga rendiga kokku ei lähe, mine esita enda küsimusi küsimuste alafoorumis. Sulle pole ikka kohale jõudnud, et estpro omanik ründas minu serverit. Nende serverit ka rünnati ja tema kirjutas, et mina ründasin neid. Wavecom pani selle jutu järgi minu vpsi kinni ja ei taha mulle raha tagasi maksta, sest mina olevat neid rünnanud. Mina olen see kannatanu, keda rünnatakse, siis võetakse vps ära ja raha ka tagasi ei saa. Nüüd on juba asjad chill ja wavecomi qutid on ka hakanud aru saama, kuidas asjad tegelikult on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
V!rus kui vana sa oled? Sinu postitatud tekst ka väga rendiga kokku ei lähe, mine esita enda küsimusi küsimuste alafoorumis. Sulle pole ikka kohale jõudnud, et estpro omanik ründas minu serverit. Nende serverit ka rünnati ja tema kirjutas, et mina ründasin neid. Wavecom pani selle jutu järgi minu vpsi kinni ja ei taha mulle raha tagasi maksta, sest mina olevat neid rünnanud. Mina olen see kannatanu, keda rünnatakse, siis võetakse vps ära ja raha ka tagasi ei saa. Nüüd on juba asjad chill ja wavecomi qutid on ka hakanud aru saama, kuidas asjad tegelikult on.

 

Teema käib siin EstPro mänguserverite rendi kohta, mitte sellest, et Sina enda süü tõttu oled rahast ja VPSist ilma jäänud. Oled Sa üldse esitanud mingeid tõendusi, et estpro omanik selle taga on? Andsid vaid ühe suvalise televõrgu IP-aadressi, mis ei olnud EstPro omanikugagi kuidagi seotud ning tõenaoliselt polnud see seotud ka rünnakuga.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma lugesin kogu selle teema juba enne postitamist läbi' date=' aga ei saa aru kuidas see wavecomi rahamaksmise värk mänguserverite rentimisega seotud on!? Oled sa üldse kindel, et nad sulle raha tagasi maksma peavad? Olen üsna kindel, et tingimustes on midagi selle kohta kirjas, sest kui nad maksaksid raha tagasi oleks nad seda ilmselt juba teinud.[/quote']

Sitta sa lugesid terve teema läbi. Sa oled tõesti nati kõrgelt kukkunud vend. Postitad igasse teemase ise midagi aru ei saa. pls ole vait, hetkel tegid end väga lolliks. VAATA EELNEVAID POSTITUSI!!! Tõestus on täielikult olemas. Ega ma ilma asjata ei öelnud, et suumi enda prillidega eelnevat teksti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.