Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

EstPro.eu | EstPro Solutions mänguserverite rent

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Sitta sa lugesid terve teema läbi. Sa oled tõesti nati kõrgelt kukkunud vend. Postitad igasse teemase ise midagi aru ei saa. pls ole vait, hetkel tegid end väga lolliks. VAATA EELNEVAID POSTITUSI!!! Tõestus on täielikult olemas. Ega ma ilma asjata ei öelnud, et suumi enda prillidega eelnevat teksti.

 

Sa mõtled seda skype pilti? Kui see pilt võltsitud ei ole, siis kuidas peaks see siiski tõestama midagi? Kuskil pole ju kirjas, et nemad võtsid Sinu VPSi maha. Vestlus oli vaid sellest, et EstPro ostis endale "ddoseri".

Ma ei imesta, et inimesed Su VPS'e ddosivad, kui igaühte sõimama tuled. Too mulle ka mõni näide ka sellest, et igas teemas midagi postitan ja ise aru ei saa, võin Sulle selgitada.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära targuta igas teemas! Tõesta mulle, et see pilt võltsitud on, siis räägime edasi. Nagu ma aru saan, siis sa väga ei taju, mis värk siin on, seega ole lihtsalt vait! Mina ei peagi sulle midagi tõestama, kui poiss ddosis mind siis tema ddsois, mind ei koti mis tõestusi sina tahad...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära targuta igas teemas! Tõesta mulle, et see pilt võltsitud on, siis räägime edasi. Nagu ma aru saan, siis sa väga ei taju, mis värk siin on, seega ole lihtsalt vait! Mina ei peagi sulle midagi tõestama, kui poiss ddosis mind siis tema ddsois, mind ei koti mis tõestusi sina tahad...

 

Sina oled see kes süüdistab, mitte tema.

Temal pole midagi tõestada, kui nii soovid seda asja võtta siis tõesta ära, et sinu antud pilt on legitiimne ja pole mingil viisil võltsitud. Kuna sina oled süüdistaja rollis...

Selline ebaviisakas inimene veel mingi hosti peategelane, ei jäta sa endast kohe üldse head muljet.

 

Sinu teksti põhjal mida sa siin laod ütleks, et lootsid ratsa rikkaks saada oma vpshostiga.

Tore on, et sinusuguselt trossilt vps ära võeti.

 

Nüüd kuna rentimine on nende poolt lõpetatud(?) võiks siin vaidlemise lõpetada.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina oled see kes süüdistab, mitte tema.

Temal pole midagi tõestada, kui nii soovid seda asja võtta siis tõesta ära, et sinu antud pilt on legitiimne ja pole mingil viisil võltsitud. Kuna sina oled süüdistaja rollis...

Selline ebaviisakas inimene veel mingi hosti peategelane, ei jäta sa endast kohe üldse head muljet.

 

Sinu teksti põhjal mida sa siin laod ütleks, et lootsid ratsa rikkaks saada oma vpshostiga.

Tore on, et sinusuguselt trossilt vps ära võeti.

 

Nüüd kuna rentimine on nende poolt lõpetatud(?) võiks siin vaidlemise lõpetada.

 

Mis kutid siin vahvlis istuvad, keegi midagi aru ei saa.

 

Tahan jah rikkaks saada, sulle see pompsu elu suht kodune värk v.

Esiteks maksin kõikidele tellijatele raha tagasi ning loomulikult lähen närvi kui ma proovin mingi asja püsti panna ja vps saab ddosi ning ma tean, kes seda tegi.

Mind rünnatakse, estpro vpsi rünnatakse, poiss ütleb wavecomile, et mina ründasin ja minu vps pannakse kinni ja raha ei maksta tagasi.

Ilmselgelt pole see normaalne, kui mind rünnatakse ja vend ajab veel mingit paska kokku.

 

Kui sa tahad, et ma sulle asja selgeks teeksin siis võime kuskil tsis rääkida. Sind ju huvitab iga teema nii väga.

Muudetud liikme SaNdEr#'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

.....

Tahan jah rikkaks saada, sulle see pompsu elu suht kodune värk v.

Esiteks maksin kõikidele tellijatele raha tagasi ning loomulikult lähen närvi kui ma proovin mingi asja püsti panna ja vps saab ddosi ning ma tean, kes seda tegi.

Mind rünnatakse, estpro vpsi rünnatakse, poiss ütleb wavecomile, et mina ründasin ja minu vps pannakse kinni ja raha ei maksta tagasi.

Ilmselgelt pole see normaalne, kui mind rünnatakse ja vend ajab veel mingit paska kokku.

 

Kui sa tahad, et ma sulle asja selgeks teeksin siis võime kuskil tsis rääkida. Sind ju huvitab iga teema nii väga.

 

Kuule keera tuure maha, väga kuradi ylbe oled igas oma postituses.

Kui sul on nii suur soov minuga kuskil suhelda sellel teemal siis anna minna, jään pmi ootama ja räägime.

Jube tavalise csori ila tuleb su suust, iga kolmas lause on lambine rebimine v6i solvang.

 

Imelik inimene, k6ik teised on pahad ja kurjad ja sina oled syytuke ja see keda k6ik solvata siin yritavad.

Kasva suureks v6i kao minema kui sa ei suuda siinse keskkonnaga kohanduda, sinu jaoks ei hakka kyll ennast keegi siin muutma ja sind nyyd kummardama.

 

Soovid veel midagi lisada siis PM ja hoiame teema puhtana.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lugesin need postitused nüüd läbi. Naera või kõveraks. Palju teil mõlemal vanust on??

 

Kui te ei suuda mingit kokkulepet leida, siis võtke ühendust politseiga, avaldus sisse ja edasi tegeleb sellega ohvriabi. Praegu on küll lapsik DDoS-ida üksteist. Kadedus ja egosim võtab kummlgi teist tuue. Taltsutage ennast ja lõpetage see üksteise DDoS-mine enne, kui asi hullemaks läheb.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.