Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Viimane Mäng

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Capture.PNG

 

Lihtsalt super tiimitöö solo que kohta...

xin ütles mida teha kõik tegid... 5+ pole nii head tiimitööd veel kordagi soloq olnud :)

 

Aga noh jah nagu tiimide assiste vaadates näha siis neil niihea see tiimitöö polnud. :)


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

qUcn0BK.png

 

5/5 round oli.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

nGGwIxs.png

 

Ezreal ikka mega kõva.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Zed lanes: 0/5 Vlad lanes: 0/4 Sona lanes: 0/6

 

Carryisin nii räigelt ära. Team score oli 5 - 15. Zed kogu aeg võttis mu buffe ja suri pool minutit hiljem nendega anniele. Ma tegin kogu töö, wardisin tervet mapi, gankisin, backdoorisin, pushisin, stealisin, tegin baron calle. 90% minu töö, 5% ez töö, 5% sona töö, 0% zed ja vladi töö. Selliseid mänge mängides lausa on tahtmine kaotada. Nad ei vääri mitte mingit moodi võitu, neil täiesti savi, lihtsalt teevad mis tahavad ja samal ajal ma nagu segan rügan, et mängu tagasi saada.

 

Vedas ei võit tuli.

ranked5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Capture.JPG

 

* nocomment *

 

Kui Leona arvab, et ta hypercarry ja 1 v 3 turretdive teeb... siis jamh.. Kuid mäng siiski suht fail oli :(

Teamfightides leona, malph ja irelia ajasid ryze ja ja zileani taga enamus ajast samalajal me fiziga üritasime elus püsida ülejäänude vastu

 

tavaliselt vastastiim ace sai siiki.. 1 ace saime vist ise ka.. see siis kui mul GA oli veel :)


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://gyazo.com/c4b51e964cec118beeb9132b745c5cef - kahju, enam ei saa normalit ka pelada, mingi cancer team :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tavaliselt saan sellised tiimid rankis, aga no isegi hästi läks siis seekord. :D

Narbs_everywhere.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin ka äsja Sona ADC, päris fun tegelikult. :D

1mb37Wf.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.