Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teie telefonid?

Soovitatud postitused

olemas on mingi sony-ericsoni luts aga kas see teema veits mõtetu pole?enne kui sõimama hakkad mind! esiteks nagu me nägime mida kirjutas esimene postitaja ehk siis teema algataja bla-bla bla mul on 25k maksev telefon bla bla bla.keda kotib palju see plekib?ma võin ka õelda et mul on briljant-nuppudega telefon.no big deal minuarust on see mõtetu et rahvas siin ennast nn. "võrdleb" kes on rikka kes vaesem.kui mul oleks nokia 3310 siis ma oleks õnnelik sest sellega saab loodetavasti helistada ehk siis ongi kogu point olemas.milleks sulle mobiil millel on GPS ja muu selline saast peal kui sul seda vaja pole ega kasutada ei oska?anyways mu jutu mõte on see et miks te ennast võrrelda tahate.Nothin' personal...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sony Ericsson W220 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lukkust lahti tehtud iphone (8gb, on olemas ka 4 gigane)

 

http://www.hotspot.ee/new/?wwwParam=4c65e5c71b855b54366f9e6befd27d07&a=1&product=255

 

 

mina ei maksaks elu sees üle telefoni 3000 eek

 

 

Ja sellel pole üldse pointi, et saad uue telefoni ja siis tuled siia tuusama sellistega juhtub tänavapäeval tavaliselt nii, et saavad ühe toreda hoobi vastu hambaid, ja telefon ongi kadunud


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nokia 5300

 

Täitsa Sajebis.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olemas on mingi sony-ericsoni luts aga kas see teema veits mõtetu pole?enne kui sõimama hakkad mind! esiteks nagu me nägime mida kirjutas esimene postitaja ehk siis teema algataja bla-bla bla mul on 25k maksev telefon bla bla bla.keda kotib palju see plekib?ma võin ka õelda et mul on briljant-nuppudega telefon.no big deal minuarust on see mõtetu et rahvas siin ennast nn. "võrdleb" kes on rikka kes vaesem.kui mul oleks nokia 3310 siis ma oleks õnnelik sest sellega saab loodetavasti helistada ehk siis ongi kogu point olemas.milleks sulle mobiil millel on GPS ja muu selline saast peal kui sul seda vaja pole ega kasutada ei oska?anyways mu jutu mõte on see et miks te ennast võrrelda tahate.Nothin' personal...

 

Ära muretse, Mul on(Y).Väga kõva telefon, peaasi, et ema või isa trenni saaks järgi kutsuda, sitta ma selle NN 25 000 telefoniga teen?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ära muretse, Mul on(Y).Väga kõva telefon, peaasi, et ema või isa trenni saaks järgi kutsuda, sitta ma selle NN 25 000 telefoniga teen?

 

 

 

Saab peksa xD (best wayyy)

 

nt viru keskuses väga realne kui telefoniga ´´tuusad´´ (seal vahe peal tegutsesid mingid röövlid :D ) saad paar laksu vastu nägu, jääd ilma rahakottist ja telefonist

 

xD


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal telefonidega mitte kunagi vedanud vist ei olegi, kõik on puuest uuenata , KALLI hinnaga , aga noh, kuu aja pärast on nad 50% hinnast odavamad, ja ei olegi mõtet! hetkel ei olegi telefoni, kõik *****ss! :D

Aga muidu iphone kusagilt eesti kahtlaselt leheküljelt ma hui ostaks. Pigem apple.com 'st telliks 399$ eest, + postikulud ~5k läheb max kokku, ja btw, tahakska seda saada (aaa) Aga jah, sa bin laden, viska pildid üles oma telefonist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tahaks kedagi solvata, aga ütleks ikka,

iPhone - 25 000? ei.

 

Selle saab kätte £269. (Arvutage EEKides ise.)

+ Postikulu eestisse. (inglismaalt)

 

ALLIKAS


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei wici pilti otsida

Sony Ericsson K610i


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SE w200i. oli 300i kh ja plaan osta w960i vms.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ema ei osta mulle nimelt selle pärast mingit head telefoni, et ma võin vabalt ära kaodata/keegi võib rotti lasta selle =/

 

kasutan sellist telefoni: http://www.nokia.ee/link?cid=EDITORIAL_420086

pole paremat vajagi, mingite kaamerate jms stuffiga, kasutan telefoni niikuinii ainult helistamiseks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal siis iPhone! Eestis seda ei müüda veel, kuid kui see eestisse tuleb on see 25000 või isegi üle! Kuna mu vend elab ameerikas siis sealt sain selle 3000 ;)

 

- iPhone

 

Aga teie telefonid siis? :P

 

Oled mingi lahe siis et sul i-phone??? mul kh a mul erinelvalt sinust on neid kaks tykki!!:D :D ei usu? waata videot:

 

- iPhone

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SE K510i

K510i.jpg

 

Odav, korralik aku ja bluetooth - täpselt see, mida vajan ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.