Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

..Marko.. Photoshopis

Soovitatud postitused

Külaline NiceSk1ll3r
Ja text on natuke liiga sarnane backgroundiga.

See tekst ongi tehtud selle 'Clipping Maskiga' vms. Ma ei oska seletada... :)

 

Muidu täitsa kena töö. Mulle meeldib!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks tolle tüdruku vasaku külje ümbrus nii tume on? Vari peaks olema siiski ainut renderil ja teda ümbritsevatel objektidel, mitte selle ümber õhus ringi hõljuma.

Kui oled varjutanud ühe jala vasakut külge, siis peaks teise jalaga samamoodi tegema. Ühesõnaga lightning on suht fucked up sul siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Miks tolle tüdruku vasaku külje ümbrus nii tume on? Vari peaks olema siiski ainut renderil, mitte selle ümber õhus ringi hõljuma.

Kui oled varjutanud ühe jala vasakut külge, siis peaks teise jalaga samamoodi tegema. Ühesõnaga lightning on suht fucked up sul siin.

 

Jalgasid ma ei varjutanud. Muidu, see külje koht oligi tume selle künka pärast.(Mõtlen seda "hõljumist", seal on tehtud jah soft brushiga ja siis näpitud opacityd jms.) Muidu paigast vist jamh see lighting. Ei pööranud seekord eriti tähelepanu selle peale. Aga kui lightingust kõrvale vaadata mis siis arvad?

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt
Täiendasin.

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Alumine osa häirib.

 

See just põhiasi seal. Mul ei töötanud üks asi photoshopis, pidin üht teist moodust kasutama. Arvan, et kui oleksin seda asja saanud kasutada, mis mul ei töödanud oleks see alumine osa ilusam olnud.

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pilt/Render : Midagi sellist vb https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1044433_10151551357725678_1530900713_n.jpg

või https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1016196_10151551358790678_1091289272_n.jpg

kui need ei sobi võid otsida googlest nt wrc või siis vaadata facebookist wrc lehelt, seal suht palju pilte. Võiks olla kas S.Loeb, S.Ogier.

Mis töö (Smudge/Tavaline) : Tavaline

Nimi : Testiglis

Teema : Wrc auto

Muudetud liikme Testiglis'i poolt

Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pilt/Render : Midagi sellist vb https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1044433_10151551357725678_1530900713_n.jpg

või https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1016196_10151551358790678_1091289272_n.jpg

kui need ei sobi võid otsida googlest nt wrc või siis vaadata facebookist wrc lehelt, seal suht palju pilte. Võiks olla kas S.Loeb, S.Ogier.

Mis töö (Smudge/Tavaline) : Tavaline

Nimi : Testiglis

Teema : Wrc auto

 

Testiglis.jpg


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Testiglis.jpg

 

See on wrc auto sinumeelest või? o.O

 

Dead_Space_3.jpg

Sama stiili kasutasin nagu Assasins Creedi signal, aga muutsin osasid asju, nii sellel alumisel osal kui ka üldse signal.

 

Ära kasuta seda võtet enam, see on täiesti kohutavalt jube.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See on wrc auto sinumeelest või? o.O

 

 

Ära kasuta seda võtet enam, see on täiesti kohutavalt jube.

 

Ma sain valesti aru. Tean mis on wrc. Ma vaatasin, et seal oli valik, kas wrc või mersu ja otsustasin mersu võtta.

@Testiglis sa ei kirjutanud täpsustus mersu kohta. Loe mida ma winstonile kirjutasin (selle @Testiglis ees.)


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma sain valesti aru. Tean mis on wrc. Ma vaatasin, et seal oli valik, kas wrc või mersu ja otsustasin mersu võtta.

@Testiglis sa ei kirjutanud täpsustus mersu kohta. Loe mida ma winstonile kirjutasin (selle @Testiglis ees.)

 

Jh, ma algul kirjutasin, prst kui leitsin mõned head pildid otsustasin ümber aga ma arvan et sa nägid seda eelmist varjanti.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul on selle pildi peale b0ner püksis.

Ei meeldi see c4d opacityga naise peal..


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sooviks signatuuri.

Render: http://www.upload.ee/image/3543746/43704-sriv_02_jump_sc.jpg

Tekst: Ence

 

Sorry, aga ma olen veidike aega photoshopist eemal (1 nädal umbes) kuna arvutiga on probleemid.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.