Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

..Marko.. Photoshopis

Soovitatud postitused

Suhteliselt seosetud tööd. Suvalised effektid mingit moodi kuskile visatud. Mõtle paremini läbi, tee puhtamaid töid. Ära ole nii põikpäine ja võta mingi tutorial ette. :) Minu silmis oled oma töödega pigem halvemuse poole liikunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Suhteliselt seosetud tööd. Suvalised effektid mingit moodi kuskile visatud. Mõtle paremini läbi, tee puhtamaid töid. Ära ole nii põikpäine ja võta mingi tutorial ette. :) Minu silmis oled oma töödega pigem halvemuse poole liikunud.

 

Ma kasutangi ainult tutoriale .. kui ma teeks puhtamaid töid, siis jääb mulje, et oleks vähe vaeva näinud.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma kasutangi ainult tutoriale .. kui ma teeks puhtamaid töid, siis jääb mulje, et oleks vähe vaeva näinud.

 

Mis sa arvad, kumb meeldib inimestele rohkem - Kas palju vaeva ja kole signatuur või vähe vaeva ja ilus signatuur?

+ Puhta signatuuri tegemisel võib väga palju vaeva näha, kui lihtsalt osata teha peaaegu nullist puhas signatuur.

 

Ausalt, see random frectalsite/texturite lisamine ei anna su töödele midagi juurde, teeb nad ainult koledamaks.

 

Näita mulle tutorial, mis õpetab selliseid signatuure tegema palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Render : Mingi MW3 char (Kasvõi see: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShDGntu_D2TvWvCg-pRYgwT4mxEJ_rR4brc4h9-H2ZqUR36HsF)

Background : Midagi sõjateemalist

Värvid mida sooviksid näha kõike rohkem : Midagi sõjateemalist

Tekst : ColorFul. (kindlasti punkt lõppu)

Bump..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis sa arvad, kumb meeldib inimestele rohkem - Kas palju vaeva ja kole signatuur või vähe vaeva ja ilus signatuur?

+ Puhta signatuuri tegemisel võib väga palju vaeva näha, kui lihtsalt osata teha peaaegu nullist puhas signatuur.

 

Ausalt, see random frectalsite/texturite lisamine ei anna su töödele midagi juurde, teeb nad ainult koledamaks.

 

Näita mulle tutorial, mis õpetab selliseid signatuure tegema palun.

 

Kasutan mitut tutot + õpetussõnad teistel + enda poolt. Ma ei pane lambiseid effecte lambisisse kohtadesse, ma proovin neid paigudata kuhu need sobivad. Jusiis ma pole nii hea paigutaja. Ma proovin järgmise signa teha siis rohkem puhtana (Fusionzile). To Fusionz: ei jõudnud täna arvutisse, nüüd kell suht hilja ja väsinud. Olin terve päeva statal jalgpalli päeval abistasin treenereid jms.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tegin siis signa ära, eile olid liiga viimane mäng Vändras, jõudsin alles õhtu koju ja olin suhteliselt väsinud. Ei kasutanud vist ühtegi effecti seekord, rohkem mängisin värvidega jms. Panen ka 2 pilti, enne ja lõpptulemus. Ennes on ainult render ja bg.

 

Enne:

enne.jpg

Lõpptulemus:

ColorFul_signa.jpg


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis töö: Avatar

Mõõtmed: 100x100

Teema: Jason Statham

Render: Puudub

Tekst: Mystery

Lisainfo: ...


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa pingutad asjadega liiga üle, üritades luua mingit ulme effektset pilti. See viimane signatuur ainuke asi mis mulle meeldib on see algne pilt või sinu versiooni tausta värvus. Tekst on kohutav ja see MW3 effekt ei käi sinna juurde vähemalt mitte sellisel kujul. Ära kiirusta ja üle pinguta, mõtle asjad ilusti läbi ja ära uploadi kohe esimest versiooni, proovi seda edasi aretada. Äkki tuleb mingi parem töö või hoopis uus idee. Loodan et kuidagi ei solvanud ja ootan paremaid tulemusi.

 

 

VÄIKE tähelepanek Fusionzi signatuuril oleva kirja lõppus peaks kindlasti olema PUNKT.

Muudetud liikme wizardsgfx'i poolt

Logo kujundamine kõigest 2 päeva jooksul

vajuta siia!

1AQNYGV.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa pingutad asjadega liiga üle, üritades luua mingit ulme effektset pilti. See viimane signatuur ainuke asi mis mulle meeldib on see algne pilt või sinu versiooni tausta värvus. Tekst on kohutav ja see MW3 effekt ei käi sinna juurde vähemalt mitte sellisel kujul. Ära kiirusta ja üle pinguta, mõtle asjad ilusti läbi ja ära uploadi kohe esimest versiooni, proovi seda edasi aretada. Äkki tuleb mingi parem töö või hoopis uus idee. Loodan et kuidagi ei solvanud ja ootan paremaid tulemusi.

 

 

VÄIKE tähelepanek Fusionzi signatuuril oleva kirja lõppus peaks kindlasti olema PUNKT.

 

Kust otsast ma pingutasin eelmisel signal effectidega üle? Ma ei kasutanud ühtegi effecti vist seal? Mulle soovitati teha tekst clipping maskiga ja nii ma ka teen .. kui ma sellega ei tee siis ikka kole. Ei saa aru kuidas siis teile meelejärele olla? Ei laadinudki kohe üles, ma võtsin vahepeal mitmeid asju maha ja samas lisasin juurde, nii et lõpptulemus tuli erinev.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära ärritu, sa lihtsalt lisad oma signadele liialt palju kontrasti (Minu arvamus, no offence).

Samas on enamustel signatuuridel lightning paigast ära.

Mõned ''puhtate tööde'' tutorialid sunday ja dartghi poolt, proovi nende järgi midagi teha.

http://www.upload.ee/image/1427101/Opetus_-_24__Dartgh_.png

http://www.upload.ee/image/1427106/tuT.png

http://www.upload.ee/image/1427109/dreamscape.jpg

 

+Tekst ilma clipping maskita ei ole enamasti kole, tuleb lihtsalt osata õiget värvi ja fonti kasutada (paigutus peab ka hea muidugi olema).

Muudetud liikme Winston'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ära ärritu, sa lihtsalt lisad oma signadele liialt palju kontrasti (Minu arvamus, no offence).

Samas on enamustel signatuuridel lightning paigast ära.

Mõned ''puhtate tööde'' tutorialid sunday ja dartghi poolt, proovi nende järgi midagi teha.

http://www.upload.ee/image/1427101/Opetus_-_24__Dartgh_.png

http://www.upload.ee/image/1427106/tuT.png

http://www.upload.ee/image/1427109/dreamscape.jpg

 

+Tekst ilma clipping maskita ei ole enamasti kole, tuleb lihtsalt osata õiget värvi ja fonti kasutada (paigutus peab ka hea muidugi olema).

 

Okei, uurin neid õpetusi. Proovin teha paar "test" signa ka nende järgi varsti.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nii, aga nüüd väike probleem. Mul pole eriti ideid, millega neid patterneid jms asendada, koguaeg samaks ei saa ka jätta, eksju. Taustal need smudge asjad ja aga need patternid ja jooned jne. See teeb selle asja veidike raskeks. Aga peab midagi nuputama .. :D

 

Õige jutt Typo. Marko muuda seda värvilist kohta läbi saturation vähendamisega, arengut on näha.

 

Mõtled nagu tumedamaks teha?

 

See kuu jms värviline jama tal parema õla taga on ei sobi kui pilt on ise mustvalge ja rohkem 'Deep' ifykno what i mean.. Aga muidu on üpriski korralik ja mulle meeldib ,et sa oled 'kummituse' effecti temast loonud.

 

Jap, selle "kummituse" effecti peale tulin ise, kuu ja pilved võtsin teisest winstoni antud tutorialist ja need triibud ka seal all.

 

//Järgmise töö teen arvatavasti SOTW-i, kuna sinna aega on veel siis saab rahulikult mõelda, millega asendada. :P

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
DR_HOUSE.jpg

 

Tegin siis õpetuse järgi, minu meelest tundub ilusam kui need mis ennem tegin. Enam-vähem layerite arv on sama eelmistega, ainult imo tundub ilusam ja puhtam sitax.

 

Tutorialiga või mitte LÕPUKS on mõni puhtam signa. Jää selliseid tegema mitte mingeid rõvedaid ülepingutatud c4d-ga ja ühesuguseid.


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Tutorialiga või mitte LÕPUKS on mõni puhtam signa. Jää selliseid tegema mitte mingeid rõvedaid ülepingutatud c4d-ga ja ühesuguseid.

 

Ma arvangi, et viskan C4D mõneks ajaks nurka, ja otsin rohkem puhtamaid tutoriale, mida pärast kokku kombineerida üheks tervikuks.

 

Aga Winston või MadMouse või kes iganes, teil on anda taolisi tutoriale nagu winston andis ennem, otsisin ühest välismaa foorumist ka mille Kristjan mulle kunagi andis, aga ma ei tea, ei leidnud seal päris seda mida otsisin. Seal rohkem sellised C4D signad, igatahes mulle tundus nii.

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvangi, et viskan C4D mõneks ajaks nurka, ja otsin rohkem puhtamaid tutoriale, mida pärast kokku kombineerida üheks tervikuks.

 

Aga Winston või MadMouse või kes iganes, teil on anda taolisi tutoriale nagu winston andis ennem, otsisin ühest välismaa foorumist ka mille Kristjan mulle kunagi andis, aga ma ei tea, ei leidnud seal päris seda mida otsisin. Seal rohkem sellised C4D signad, igatahes mulle tundus nii.

 

See veidikene puhtam: [LINK]


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

2PAC_SOTW.jpg

SOTW signa. Ise arvan, et pingutasin üle C4D-dega ja eriti häirib parem pool.

Seven_AM.png

Tegin igavusest, RustGamingul oli plug.dj-s selline nimi ja igavusest tuli mõte teha :D

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.