Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

..Marko.. Photoshopis

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Keskmine on kõige parem, viimasel background ei sobi ja esimene liiga palju blurr..

 

Nõustun sinuga 75 %, selle esimese blurriga kahtlen. Minuraust see just sobib sinna. Aga see ainult minu arvamus. :P Ei leidnud sobivamat backgroundi sellele deadpoolile :S


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Sellel viimasel render poolikuks jäänud ju kui ma ei eksi. See mõõgaots oleks justkui ära lõigatud, ma mõtlen. Ja BG ei sobi absoluutselt.

 

Ei tea, võtsin renderi netist. BG-ga olen nõus :D

 

Kui kellegil soovi, võtan ka paar requesti:

Pilt/Render :

Mis töö (Smudge/Tavaline) :

Nimi :

Teema :

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui kellegil soovi, võtan ka paar requesti:

Pilt/Render :Oldschool (runescape)

Mis töö (Smudge/Tavaline) : Smudge

Nimi : Noss[ORJATEENUSED]

Teema :Ruun

 

Hmm, runescapist ilusat smudge signat orjateenuste jaoks .. kui oleks mingi muu teema siis vb teeks, Runescapest lame teha imo.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See smudge on nii röve, render pole üldse smudgitud.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma räägin, et sul ei lähe render kokku, renderi pealt on smudgetud, mitte renderit.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma räägin, et sul ei lähe render kokku, renderi pealt on smudgetud, mitte renderit.

 

Khm, ei saa aru preagu mida sa mõtled. Ma duplicatesin esimesel smudgel stocki ja smudgesin, deadpoolil tegin clipping maskiga splatter smudget.

 

//Kendrick_Lamar_smudge.jpg

 

Sooviks tagasisidet ka targematelt meestelt (Sauland, winston, madmouse jne.)

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Deadpool_signa.jpg

 

On siin midagi peale texti ja renderi tweakimist tehtud?Background täiesti tühi, ja nahka kõik nüüd teevad Deadpooli `:D?

 

See smudge on nii röve, render pole üldse smudgitud.

Oliver, ega sa ka pole nüüd smudge masterio

asgasg.png

Muudetud liikme MadMouse.'i poolt

tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära kasuta stroket tekstil, see on väga kole. proovi tausta sisse seda blendida. tekst ei pea nii nähtav olema.

 

 

Deadpool_signa.jpg

 

On siin midagi peale texti ja renderi tweakimist tehtud?Background täiesti tühi, ja nahka kõik nüüd teevad Deadpooli `:D?

 

kle ega see, et mingi 25 layerit kakat signa peale paned ei tee seda ilusaks. ka 5 layeriga (v.a color correction) annab kõva signa teha.

Muudetud liikme sauland'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Deadpool_signa.jpg

 

On siin midagi peale texti ja renderi tweakimist tehtud?Background täiesti tühi, ja nahka kõik nüüd teevad Deadpooli `:D?

 

 

Oliver, ega sa ka pole nüüd smudge masterio

asgasg.png

 

Kasutasin väga neid gradient mappe ja photo filtreid ja mida iganes, et teha värve veidi paemaks (Nii taustal kui renderil). Sellele oli päris raske sobivat backgroundi leida .. ma pole eriti hea backgroundi otsimises .. Ja sellest pole kasu kui sa ütled mida mul on siin tehtud, aitamiseks peaksid ütlema mida mul ei ole tehtud ehk on puudu.

 

 

Ära kasuta stroket tekstil, see on väga kole. proovi tausta sisse seda blendida. tekst ei pea nii nähtav olema.

 

 

 

 

kle ega see, et mingi 25 layerit kakat signa peale paned ei tee seda ilusaks. ka 5 layeriga (v.a color correction) annab kõva signa teha.

 

 

Okei, vaatasin, et paljudel signadel oli midagi taolist, värviga ja siis stroke ümber ja see oli väga ilus seal peal, aga jusiis ei sobi. Kas Kendrick Lamari ja Iron Mani tekst sobib paremini?


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Need smudge tööd, mis sul on.. Seal render ei blendi ilusti sisse backgroundi imo. Aga eks ta olegi ikka parajalt raske töö kah..

 

Deadpooli oma blendib väga-väga ilusti minuarust. Bg sama värvi mis render ja ma smudgen renderi peale ka. Kui ma rohkem smudgeksin renderi peale, siis ei teeks enam renderil ja backgroundil vahet.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm, runescapist ilusat smudge signat orjateenuste jaoks .. kui oleks mingi muu teema siis vb teeks, Runescapest lame teha imo.

 

Pilt/Render : audi

Mis töö (Smudge/Tavaline) : Tavaline

Nimi : Noss

Teema :Autod

 

Muutsin!


Vana lõpp on millegi uue algus !! (Uued Diiselrongid tulnud)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis töö: Signatuur

Mõõtmed: Tavaline signatuuri suurus.

Pilt: http://www.upload.ee/image/3475062/1...54677623_n.jpg

Tekst: Justfun

 

Palun.

Loodan et sa teed mulle.

Kõike paremat!.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Music_sotw.jpg

Kriitikat ja tagasisidet paluks, mida muuta mida lisada jne. Enda arust tuli normaalne välja, paremad kui mu eelmised SOTW signad, aga see ainult minu arvamus, teil võib ju olla enda arvamus :)

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mu arvamus ühtib sinuga. Minu meelest üks su parimaid sotw töid! :) Saad kindlasti mu hääle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mu arvamus ühtib sinuga. Minu meelest üks su parimaid sotw töid! :) Saad kindlasti mu hääle.

 

Tänud :)

 

Sooviks ka teiste arvamusi kuulda, rohkem nende kes tajuvad photoshoppi. Mida eemaldada/lisada jne.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.