Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

..Marko.. Photoshopis

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
No offence aga tekst näeb lihtsalt awful välja (SOTW tööl):S

Muu nagu väga ei häirigi.

 

Kasutan ju teie soovitusi. Cliping mask ja 1 px stroke. Minuarust sobib taoline tekst igale signale.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
stroke sobib väga vähestel juhtudel. pigem proovi mitme layeriga erinevaid blurre/blendinguid, et tekst sulanduks tausta sisse. fookus peab olema focalil ja tekst on teisejärguline - ei pea nii silma paistma.

 

Okei, Bluri ma olen ennem ka kasutanud ja suhteliselt hea tulemus on jäänud. Olen selle täiesti ära unustanud :/


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

T-REX_2.jpg

Kasutasin tekstil bluri ja tegin paar muudatust signal. Jõulutuled kaotasin ära :D

 

Madmousele: See signa on tehtud stockiga ja see tuli imo parem kui renderiga ja sa virisesid, et ma ei oska stockiga midagi teha?


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
T-REX_2.jpg

Kasutasin tekstil bluri ja tegin paar muudatust signal. Jõulutuled kaotasin ära :D

 

Madmousele: See signa on tehtud stockiga ja see tuli imo parem kui renderiga ja sa virisesid, et ma ei oska stockiga midagi teha?

 

Mida vagiinat sa ajad mies?

 

Elu sul kergemaks ei lähe, kui ei oska Stock pilte käsitleda.

 

Leiad aja ka kuna vastata, kuu ajaga saab stocki käsitlemise selgeks küll.

Muudetud liikme MadMouse.'i poolt
Siis ei sa reporti panna muahahaha

tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida vagiinat sa ajad mies?

 

 

 

Leiad aja ka kuna vastata, kuu ajaga saab stocki käsitlemise selgeks küll.

 

See mu esimene stock pildiga signatuur. Stocke ma olen wallpaperitel ennem kasutanud. See on sul kuu aega? Ma pole lihtsalt kasutanud stocke.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See C4D, mis ees on, on halvasti paigutatud/kustutatud ja see valge mis peaks olema seljataga läheb tema vasaku õla peale (true story)

Kui sa oleks tahtnud neid siniseid tähekesi talle pea ümber, siis oleks võinud ülejäänud ära kustutada, imelik on hitmani kõhu peal kosmost näha :D

Muidu kui nendest kõrvale vaadata on hästi tehtud.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See C4D, mis ees on, on halvasti paigutatud/kustutatud ja see valge mis peaks olema seljataga läheb tema vasaku õla peale (true story)

Kui sa oleks tahtnud neid siniseid tähekesi talle pea ümber, siis oleks võinud ülejäänud ära kustutada, imelik on hitmani kõhu peal kosmost näha :D

Muidu kui nendest kõrvale vaadata on hästi tehtud.

 

Seal pole mingit C4D, selle valgega eksisin tõesti, märkasin ka nüüd seda.

 

Midagi igavusest

John_Cena.jpg

John_Cena_x2.jpg

Midagi väga-väga lambist

Spray__n__Pay.jpg

FY_DESIGNS.png


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks sul jäävad kõik ringid, texture renderid jms põhi renderi peale ja mitte taha?

 

Sest need on nähtud jääma niimodi, võibolla ma liialdan, järgmises signas ma võtan paar asja renderi pealt vähemaks, need mullid jäävad ikka peale kuna need on nähtud. Nimelt see on ühest tutorialist võetud ja see sobib sinna.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lihtsad logod, mitte midagi erilist.

Enamasti on tegu ikka Pay n spray, mitte spray n payga.

 

Mul oli see spray valmis tehtud, siis oli mingit lauset vaja, Kristjan ütles mulle Spray 'n' Pray aga ma lugesin Spray 'n' Pay .. :D

Ei lähegi mingite eriliste logode peale. See Lamili logo, mis sellest arvate? See läheks muidu firmale, mis müüb igast liime, mootorratta rehve jne. Motosport üldiselt. See lihtsalt väga algeline igavusest. Pean korralikult mõtlema, mida tahan. Alguses mõtlesin mingi mootorratta rehvi moodi ring (Sellised nelinurgad, nagu mul preagu üleval-all-vasakul-paremal ümbritseks tervet ringi) ja siis selle sisemus oleks enam-vähem samasugune. Aga siis tuli midagi sellist.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.