Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suuur Papa Tümmitab Abrahami !

Soovitatud postitused

VIP
Looom , valesti arvad , siiis looom võibollla oledki hamster .

 

 

Kuid papa pole veel vastu pannud ! , Oootame huviga !

Oi, kas ma riivasin su tundeid? Anna andeks. Ma ei rääkinud sinust. Või oled selline fänn, et kriitikutele annad tina ka? :)

 

Abraham pani nii ära, et papa nüüd paneb riime 3kuud. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kindlasti oskab aga tahab lihtsalt hea dissi panna.

See on juba 1 põhjus miks Abraham etem on. Ta paneb 5päevaga korraliku dissi maha. Papal võtab see mitu kuud aega.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jään ootama kunas show jätkub, eriti ei huvita kunas keegi midagi teeb, peaasi, et teeb. Kui nii kiire teil nende dissimiste ootamisega on siis nõudke live battelit mitte ärge ilkuge nagu tited, et mingi vend tegi paar päeva hiljem ning teine pole veel teinud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja enne käis siin kõva abrahami maha tegime, et tal võttis nädal ühe loo tegemine. Ise ka aru saate millist jonni te ajate?

 

Abra on bättleräppar, ta elab selle nimel. Niiet, loogiliselt ei tohiks see tal aega kuluda selle peale. Teine asi on see kuidas vaba aega neil on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mainiks veel, et Papal pole põhjust Abrahamile midagi vastata, sest Abra ei öelnud tema kohta midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mainiks veel, et Papal pole põhjust Abrahamile midagi vastata, sest Abra ei öelnud tema kohta midagi.

Papa tegeleb aktiivselt vastusega. Ja ütles, et see on alles algus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Papa tegeleb aktiivselt vastusega. Ja ütles, et see on alles algus.

Olgu, kuigi ma ei tea miks ta vastab üldse, oleks ta Papale miskit öelnud siis küll :) Aga noh ega midagi sellest Abrast järele ei jää ja siis inimesed näevad kui palju Papa temast üle on.

Mina ootan VERD! Tegelt, võiks Superbandiit vs Legendaarne käiku minna, see oleks mass värk :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olgu, kuigi ma ei tea miks ta vastab üldse, oleks ta Papale miskit öelnud siis küll :) Aga noh ega midagi sellest Abrast järele ei jää ja siis inimesed näevad kui palju Papa temast üle on.

Mina ootan VERD! Tegelt, võiks Superbandiit vs Legendaarne käiku minna, see oleks mass värk :D

 

Lugu oleks mass, aga käitumine oleks nende poolt väga lame. Genka tegi õigesti ja jättis selle jama ära.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugu oleks mass, aga käitumine oleks nende poolt väga lame. Genka tegi õigesti ja jättis selle jama ära.

"Ma olen oma karjääri jooksul lõpetanud nii mõningagi artisti eksistentsi. Seda nii sõnade kui teiste vahenditega ja pole kahtlustki, et ma seda võin ka edaspidi teha."

reply oli hea Genka poolt tõesti


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Abraham saab vähemalt ise oma lood kirjutatud mitte nagu papa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Abra fb lehel : Kui vaadata mis maailmas toimub, siis tundub see Eesti mc'de vaheline tüli ikka väga mõttetu. Üritasingi juba alguses ja eos seda asja peatada, aga sellel lasti ikka juhtuda. Nüüd peale lugusid ma pakkusin välja variandi, et las Papa (edaspidi: Uku) palub oma promoplaani ja loo eest avalikult vabandust ja võtab selle maha. Ma olen ka nõus avalikult vabandama nende ees kellele liiga tegin ja loo maha võtma. Ma usun tõesti, et on aeg kokku hoida mitte siin jageleda, surume oma uhkused maha ja näitame, et meis on midagi enamat kui see mis praegu toimunud on...

 

Siiski mingeid lahendustega seotud vastuseid ma rohkem saand pole, ainult Uku on käind vahepeal ööklubides seda asja veel hoopis edasi ajamas. Milleks? Miks on vaja seda veel edasi ajada. Paljud soovitavad, et lõpetame jamad, hoiame kokku! See on hea mõte. Toetame teineteist, näiteks Põhja-Tallinnat, keda ma ise küll kõrvaklapid peas ei kuula, aga kes praegu teeb suuri tegusid. Ja ainult edu ja veel kordaminekuid neile. Hakkame looma suhteid, mitte neid hävitama. Mis mõte on teha minust lugu ja siis rääkida sellest enne ja pärast. Kaitsta seda ja siis rääkida paljud seda kuuland on ja kui paljudeni oma fesari lehel sellega jõudnud oled. Mis point sellel on Uku? Puhas promo ja mis kõige halvem - põhjust ei olegi. Küll mulle öeldi, et ta tundis ennast "Viimastes närvides" ära, küll ma olin talle öelnud EHHFestil midagi? Ja loos räägib et mingi houmi kuskil midagi ütles. Lõpeta see keegi-kuskil-midagi-tegi, see toob häbi meile kõigile.

 

Legendaarse poolt anti mõista et see on lasteaed. Jah see on lasteaed millel Legendaarne lasi juhtuda ja mida mina proovisin ära hoida. Proovin siiamaani lahendust leida, kus teie olete? Aga kui faktidest rääkida, siis kuulati praegu minu lugu 4h'ga rohkem kui Uku oma 4 päevaga. See juba näitab, et pole kvaliteeti ja taset üldse hakata siin midagi ette kujutama läbi valede ja promoplaanide. Kõike seda arvestades ma ülen siiski heade kavatsustega, et lõpetage see jama, tunnistage oma vigu ja saame jälle läbi. Mul pole probleemi näidata end teisest küljest, sest mind mu maine ei huvita, ma teen ainult muusikat, sest seda nõutakse. Kui enam ei ole mind vaja, ma lahkun.

 

Aga palun ärge ajage sellist jama edasi. Seal Uku lehel võib veel välja lugeda, et Tommyboy'd ootab ka nüüd mingi diss lugu? Kui Legendaarne sellel juhtuda laseb ja kui seda huligaansust ei peatata, siis ma loodan, et mu karjäär tõesti lõpetataksegi ära, sest jube piinlik on juba siin Eestis kui sind kutsutakse räppariks ja just selliste suvaliste lugude ja "gängstashiti" pärast. Pealegi ma soovitan - ärge enam kunagi hakake ähvardama, oma kurjadest plaanidest enne kirjutama või siis pärast ennast kaitsma nagu te "enesekindlad" mc'id siin suhtlusvõrgustikes ja foorumites teete, sest kui sul oleks õigus ei saaks keegi sulle niikuinii midagi teha. Aga ma näen, et see olukord on teile igatmoodi ebameeldivaks muutunud. Nii et igatahes oleks kõige mõistlikum elada rahus, on tõesti aeg kokku hoida. See on mu üleskutse - olla sõbralikum, südamlikum. Ärge rikkuge mu head tuju ära, vaadake mida te teete ja kelle nime te kuidas kasutate. Suruge oma uhkus maha

ja ajage asjad korda. Lahendage nüüd see teie tekitatud olukord nagu mehed.

 

Kes siis iganes selle loo ja promo taga on: Uku, Legendaarne.. Kes veel? Ma ei tea, aga ma tean, et lahendust on ikka mõni teie seast

soovinud, nüüd oleks aeg reaalselt midagi teha ka, mitte ainult rääkida sellest raskest ja väga riilist elust ja millest iganes.

 

See kõik on sõbralikult kirjutatud.

 

Shalom!


ch4teauModeraatorid, banhammer is needed somewhere.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Papa lehel

 

Kuna Abraham (edaspidi: "AA") kasutab alles nüüd diplomaatiat siis teeme juba poliitilise teeõhtu.

Ma vabandan avalikult minu fännide Sinu ja jumalate ees, et ma Sinu nime, minu Tsirkuses ei maininud. Ma loodan, et Sa suudad andestada, sest nüüd oled sõbralikum ja uus aasta on kohe kohe siin!

Kõik teavad, et ainuke promoplaan on Sul mängida kõigi tõsiselt võetavate artistide närvidel, kuni keegi Sulle vastab, et AA saaks kirjutada: " Ma tahan kõigi teie vabandusi hõbekandikul aga sellegi poolest surume käed ja oleme sõbrad!"

Metsakutsuga saite hästi läbi ja probleeme ei olnud kuni. Sina ei saanud Auhinda ja solvusid tema peale. Peale seda hakkasid kuulma jutte kes-, kus-, mida rääkis.

Beebilõust on Sinu jaoks liiga agressivne ja tema olevat samuti jutte rääkinud. Jälle tekkis Sinul probleem. Millest siis, sest keegi, kuskil, rääkis, midagi. Ja mida sina tegid? Paar rida oma loos, et veel närvidel tallata. Kas vastu tuli ridu sinu kohta? Ei.

Miks? Sest see polnud tõsi.

Sa kuulsid jutte, et ka Põhja-Tallinn olevat samuti Sind taga rääkinud ja süüdistasid neid juttude põhjal.

Ja mis siis minuga nüüd teisiti juhtus? Mina näen seda jama kõrvalt, sest ma tunnen kõiki neist isiklikult aga järgmisena kuulen jutte hoopis mina! AA olevat minu stiili samuti liiga agressivseks ja "gängstaks" pidanud. Mis sai? Mina eirasin seda korraks kuni tuli järgmine jutt:

väidetavalt sinu inimeselt kes rääkis, et AA Viimased Närvid on osaliselt mulle mõeldud. Mis järgmisena? Mina panin pildi kokku ja vastasin...

See aga ei meeldinud Sulle, sest sa ei uskunud, et keegi Sulle vastab?

Mis minus teisiti on, kui teistel eelnimetatud artistidel? Midagi.

Aga kuna AA Piffe, Plekke Presidendiks ei olnud nii edukas ja Auhinda ei saanud siis tuli välja mõelda plaan, kuidas veel skandaalsem olla?

Kavalus peitub marketingis mitte sinu riimides.

Ja mis nüüd tekkis? Biif, aga Sinu eest vastas mees kes on mind teadnud sellest ajast saadik kui Papa The Rookies artist oli?

Järgmisena vastas mulle AA, kes ründas hoopis Genkat ja Legendaarset...mille eest? See jäi kõigile mõistmatuks.

-sa vastasid telefonis Genkale, et sa pidid...

 

 

Kas nüüd ikka tundub, et asi on minus? Asi oli alati Sinus!

...kui niipalju erinevaid isiksusi Sinuga tülli kisub kas siis statistiliselt sa julged väita, et nendel on sinuga probleem või on see asi ikkagi vastupidine?

Sa mõnitad inimesi avalikust sektorist keda sa pole kunagi kohanudki ja kes ei tee Sulle iialgi disstracki isegi, kui nad oskaks. Nüüd vastas sulle Terava keelega nolk kes ennast Ameerika Gangsteriks peab? :)

 

Sinu kõige skandaalsem Album mida Eesti on hip hopis näinud. See põhines inimeste dissimisel ehk nagu sina ütled ühiskonna kriitikal.

 

Sinu uus üllitis on Nüüd Ma Olen Sõbralikum 2013 LP

 

Ja kohe peale enda disstracki annad sa oma fännidele statemendi kus kutsud kõik oma uhkust neelama ja ühinema ühe lipu all? Järsku peale seda kõike ühiskonnakriitikat ja teiste nokkimist said vastuse minult mida sa ei oodanud, pidasid end puutumatuks, nüüd loed oma avalduses klikke oma fännikal?

Tahad tõesti mingeid "klikke" lugema hakata siis minu lugu on kuulatud soundcloudis 10k+ juutuubi 22k vaatamist erinevatelt videotelt , see on rohkem vaatamisi kui Sinu ja Tommyboy vastus kokku!

 

Inimesed ei ole rumalad nagu Sa arvad? Kõik kes Selle kirja läbi loevad, mõistavad veel enam mis scam AA ja Tommyboy teete.

Ole nüüd kannatlik, sest omad vitsad peksavad. Targem annab jörele ei kehti absoluutselt Sinu kohta. Ära teeskle nagu kõik teevad Sulle liiga. Meie ootame vabandust Sinult, sest vastupidiselt ei juhtu seda kunagi.

 

Kui kogu see Tsirkus oleks olnud vale ja Sina ega Tommyboy?? poleks mulle vastanud, ei oleks seda biifi kunagi olnudki... ja kogu Sinu kampaania minu vastu oleks tühja jooksnud, mis vastabki väitele, et need jutud kes kus mida rääkis vastavad tõele.

 

Päikest!

Muudetud liikme Martin'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Ma olen oma karjääri jooksul lõpetanud nii mõningagi artisti eksistentsi. Seda nii sõnade kui teiste vahenditega ja pole kahtlustki, et ma seda võin ka edaspidi teha."

reply oli hea Genka poolt tõesti

 

Selle peale ütlen seda, et ta oleks võind nimesi nimetada kelle karjääri ta lõpetanud on. Kas nad on siis nii ära hävitatud, et keegi neist isegi ei tea? Männikule visatud? Muidu asjalik jutt tal ka ning see mis papa kirjutas on 100% tõsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

AA on mõtetu egoist ja jobi, ei vääri kohta eesti räpimaastikul minu arust, arvab, et ta on tõesti nii kõva riimija, kuid väga kõvasti jäid need siiski Papale alla.. Arvestades ka seda, et ka Dr.Elbing on Papa juttu toetanud ja teisedki, on näha tõesti et teie abraham on võlts, mõttetu keksija.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.