Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suuur Papa Tümmitab Abrahami !

Soovitatud postitused

VIP

abraham on paras nali

 

Tuleb eesti oma East to Westcoast war ? Mis arvate kas tuleb vastudissi ka sellelt juudilt ?

 

debiil

Muudetud liikme Brooklyn'i poolt

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuulasin ka 'Tsirkuse' ära täna, andis korralikult tuld Abrahamile. Jään Abra vastust ootama.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii palju heiti abra vastu täiesti huvitav , olen ise neutraalne selle teema kohapealt , üks vend loobib videos dollareid nagu oleks Snoop v midagi ja teine loobib sõnu lilladest ja juutidest .. minul igatahes mõlemat vahva vaadata

Muudetud liikme KidKudi'i poolt
vViga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Papa pani asja paika ning ma kahtlen, et Abra tahab talle vastata midagi, sest ta teab, et ta ei saa Papaga hakkama. Abra teab vägahästi, et Papa on temast kordades parem ning ma ei usu, et Abral on midagi talle isegi öelda. Kui Abra vastab siis on kogu lugu sellest, et ta hakkab seletama kui gangsta Papa enda arust on ja lihtsalt pillub suvakaid roppusi nagu alati. Abraham pole midagi väärt ning ta sureb välja pikapeale, hetkel kuulavad teda ainult mingid pubekad kes kuskil vabakal rula libistavad ja ropendavad, nende jaoks on see väga naljakas mida see Abra teeb.

 

GG, Abraham, loodan, et sul oli lõbus :)

 

 

paika panekust oli küll asi kaugel, ausalt.

 

ma ei ole küll abrahamstri poolt aga see lugu küll nüüd midagi erilist polnud, papa oleks võinud ikka midagi hullemat kokku keeta..ta oleks sellega kindlasti hakkama saanud.

mida see papa ajab, et eesti meedia tegi temast gängsteri, kuigi ise reliisis loo et astu nagu gängster.. ta valetab iseendale & oma fannidele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täieliku faili pani Abra maha. Täiesti lampi kütnud teksti kokku.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Abraham pani minu silmis ilusti ära..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Abraham pani minu silmis ilusti ära..

Tõsi, krdi hea :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Abraham pani minu silmis ilusti ära..

 

Paar korraliku rida oli muidu see vend on täielik möga. Papa dissis teda aga nagu ma ütlesin, et tal pole midagi talle öelda siis ta läks genka peale välja ja legendaarse. Nõrk vend, mingi uustulnuk läheb ühe kõige oldschoolima eesti räppari peale välja kuigi temaga pole midagi olnudki :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Abrahami pluss on see, et ta on bättle räppar. Mussi ta teha ei oska ning kõik ülehindavad teda. Enamus vennad kes räägivad, et abra pani ära ei taju räpist mitte muffigi. Abral läks niikaua vastamiseks aega, sest ta ei tahtnud papast lüüriliselt liiga palju alla jääda. Pingutas päevad ja ööd ma olen suht kindel selles. Selle kohta ka veel, et ütles, et kedagi ei koti see eesti räpparite beef, siis kotib küll. Väga palju juttu on üleval selle pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.