Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suuur Papa Tümmitab Abrahami !

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Teate mida ma ei salli?

 

Seda, et esiteks see lilla ei oska räppida(Okei, oskab, kuid mitte sellisel tasemel, nagu seda teeb papa).

Teiseks, see närvide laul, on mingi mädane dubstepi vaimusünnitis.

Kolmandaks, tema lauludes on ainult MÕNI korralik riim....(Need riimid on siin laulus, ainuke laul, mis kõlab nagu räpp...

)

 

Nagu siin eelmainitud, et kui laulus ropendada, pole see kõrgklassi räpp?

Lapsed, kuulake rohkem OLD'i :)

 

Papa lükkab vähemalt mingi feelingu oma muusikasse, kuulad, saad ka kurjaks selle abra peale, mul tuleb mingi feeling, mis on ühele normaalsele soundtrackile kohane...samas kui kuulan seda lugu närvidest(abra dubtrack), tekib mul küsimus, et kas see ongi räpp?

Ma mõistan teid, et see Refrään on popp & noortepärane, aga hetkel käib siin jutt räpist, ning see on viimane asi, mis see abrahami lugu olla saab.

 

 

// Papa teab mida teeb, on asjaga kursis & seletab asjad lahti, abra määrib mingit üldistavat ila siin pmst pähe....

Papa vähemalt seletab asja lahti reaalselt. Ofcourse see kõik siin on minu opinion, kuid selleest korralikult põhjendatud, miks ma nii arvan.

 

Example:

, mitmed faktid on siin laulus esile toodud... Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle jõhkralt meeldib tsitsaat "Ülbe nagu Pärnu" Papa loos. Ma ei tea miks. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No vahet pole, see on siiski ju abrahami muusika...

Papa tavalised laulud on ikka räpp mitte mingi dub.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nõustun. Nagu kuulsite TommyBoy laulu.. siis ta ei ropendanud.. kuulake kuidas papa ropendab o.O

 

TommyBoy ropendab ka muide, sa pole ta muusikat kuulnud eriti vist. Aga kui sa liigsest ropendamisest räägid, siis miks Abrat ei maini kellel iga teine sõna on roppus? Ropendamine on räpis normaalne aga see vana teeb seda liigapalju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei räpigurmaanid, abraham on maailma parim.(ssssrcsm)

 

Ristikene, kas sa polnud meil see oldschooli vend siin mõni aeg tagasi? 10-6, ODB, Red, meth, BIG, Pac...Mulle tundub et pritsid seda mussi siia foorumisse ainult imago pärast.

Üks tõsine räpifänn või räpigurmaan, ei suudaks austada abrahami, tõsiselt nagu.

See flow ja need riimid...rude.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

esiteks see lilla ei oska räppida

A sa oskad we?

Teiseks, see närvide laul, on mingi mädane dubstepi vaimusünnitis.

Olgem ausad.. see vaimusünnitis on epic

Lapsed, kuulake rohkem OLD'i :)

Kuula ise, Laps

...seletab asjad lahti, abra määrib mingit üldistavat ila siin pmst pähe....Papa vähemalt seletab asja lahti reaalselt..

Kle see Papa määrib pähe, et astu nagu gängster. Abraham luuletab ühiskonnaprobleemidest, väga otsekohene.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
A sa oskad we?

 

Olgem ausad.. see vaimusünnitis on epic

 

Kuula ise, Laps

 

Kle see Papa määrib pähe, et astu nagu gängster. Abraham luuletab ühiskonnaprobleemidest, väga otsekohene.

 

 

 

ah ära aja sitta, sa nii pimestatud enda juudist, ja Astu nagu Gängster ei käi siia teemasse üldse. Kui sa midagi kasulikku ei oska arutellu tuua ole kuss. Mis probleemidest abraham sinu arust luuletab (küsimärk) Oma olematutest mõrvadest ja plekist, mõni ansip on vahele sattund, siis kohe räägib probleemidest (küsimärk) Naljanina.

 

Psyco seletas ära, mismoodi on Papa reaalsem vend, tema poeemides peitub tõde, ning mõtet, abraham loobib lihtsalt sõnu tuulde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sa ikka paned oma tjuuni nimeks " Astu nagu gangster " siis see tõesti ütleb niimõndagi selle venna kohta ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2x...

Ei ole kumbki just mu lemmik artist kuid mingit lapsesõnadega ärapanemist ma küll tümitamiseks ei klassifitseeriks.

 

ja see tänavaesitus tundus ka lame :D Ma ei ole just suurim räpi fänn aga kui sõpradega vindise peaga freestylet teeme baarist koju jalutades tundub ka asi parem olevat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vahetpole ' date=' abra ajab pe*sekarvu kuskil ja kuulab papa uut albumit ! :)[/quote']

 

Keegi ei oleks sundinud teda sealt ööklubist välja esinema.

Ta ise käitus nagu väike tatt, ülbitses ja oli üleolev teiste külastajate ja teenindajate suhtes.

 

Loe uudiseid ka sellel teemal ennem kui sa mingit saasta siia postitad.

Jõhkrad "gangsterid" on ka eestis, kummardavad oma toanurgas beebilõusta ja viskavad näppu.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.