Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suuur Papa Tümmitab Abrahami !

Soovitatud postitused

Abrahami pluss on see, et ta on bättle räppar. Mussi ta teha ei oska ning kõik ülehindavad teda. Enamus vennad kes räägivad, et abra pani ära ei taju räpist mitte muffigi. Abral läks niikaua vastamiseks aega, sest ta ei tahtnud papast lüüriliselt liiga palju alla jääda. Pingutas päevad ja ööd ma olen suht kindel selles. Selle kohta ka veel, et ütles, et kedagi ei koti see eesti räpparite beef, siis kotib küll. Väga palju juttu on üleval selle pärast.

 

 

Jep, mina ka ennem pingutaks, kui mingi sitaga lagedale tuleks, võibolla sinul pole nii tõesti.

 

OT: enda arvamust ei ütle, aga põnev jälgida sellist asja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Abrahami pluss on see, et ta on bättle räppar. Mussi ta teha ei oska ning kõik ülehindavad teda. Enamus vennad kes räägivad, et abra pani ära ei taju räpist mitte muffigi. Abral läks niikaua vastamiseks aega, sest ta ei tahtnud papast lüüriliselt liiga palju alla jääda. Pingutas päevad ja ööd ma olen suht kindel selles. Selle kohta ka veel, et ütles, et kedagi ei koti see eesti räpparite beef, siis kotib küll. Väga palju juttu on üleval selle pärast.

 

Suurel Papal oli maa ja ilm oma riimi kirjutada, abral läks vastamiseks tegelikult ainult nädal. Pean Abrahami poolt juba loomult olema, käis minuga ühes koolis ikkagi.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jep, mina ka ennem pingutaks, kui mingi sitaga lagedale tuleks, võibolla sinul pole nii tõesti.

 

Ot: Enda arvamust ei ütle, aga põnev jälgida sellist asja.

 

abraham on bättle räppar, reklaamib ennast sellena kogueag, niiet tal ei tohi olla raskusi kellegi dissimisega, ta võttis aega, et tulla millegi korralikuga välja aga ta ei vastanud papale midagi, niiet mis sellest ajast kasu oli??? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
abraham on bättle räppar, reklaamib ennast sellena kogueag, niiet tal ei tohi olla raskusi kellegi dissimisega, ta võttis aega, et tulla millegi korralikuga välja aga ta ei vastanud papale midagi, niiet mis sellest ajast kasu oli??? :)

 

Kulla inimene, nii palju kui on inimesi, nii palju on ka arvamusi, SINU arust võibolla ta ei pannud vast, aga võibolla paljude teiste arust oli parem? Ära suru ennast peale siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kulla inimene, nii palju kui on inimesi, nii palju on ka arvamusi, SINU arust võibolla ta ei pannud vast, aga võibolla paljude teiste arust oli parem? Ära suru ennast peale siin.

Ma olen avaldanud oma arvamust siin, enamus vendi on lihtsalt öelnud '' abraham parem'' vms teemat, ehk see ei põhjenda nende arvamust mina aga seletan selle lahti. Rahune maha ja oks kokku pliis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Abrahami pluss on see, et ta on bättle räppar. Mussi ta teha ei oska ning kõik ülehindavad teda. Enamus vennad kes räägivad, et abra pani ära ei taju räpist mitte muffigi. Abral läks niikaua vastamiseks aega, sest ta ei tahtnud papast lüüriliselt liiga palju alla jääda. Pingutas päevad ja ööd ma olen suht kindel selles. Selle kohta ka veel, et ütles, et kedagi ei koti see eesti räpparite beef, siis kotib küll. Väga palju juttu on üleval selle pärast.

 

Võtame võrdluseks välismaa MC beefid ja selle, erinevus on tuhandetes kordades, meedias tavaliselt skandaal, mis meil on? Sittagi.

See, et siin inimesed Abrahami poolt on ei tähenda, et nad kohe räpist midagi ei taju, igal ühel oma maitse.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"

Selgituseks: Kõik küsivad, et kas ma võtan midagi ette, et mind dissida üritati. Vastus on ei. Ma olen oma karjääri jooksul lõpetanud nii mõningagi artisti eksistentsi. Seda nii sõnade kui teiste vahenditega ja pole kahtlustki, et ma seda võin ka edaspidi teha. Ja powerit/armeed selleks on rohkem kui kunagi varem. Abrahami karjääri lõpetada ma ei taha. Ta viib seda, mille nimel on pea 20 aastat tööd teinud paljude nende inimesteni, kelleni see muidu äkki ei jõua. Ta on tore räppartist ja see ei ole kindlalt minu eesmärk ning kogu see teema ei puutu minusse. Veel vähem ma siin selles skenes kellegi ees kerra tõmban ja jooksu panen. Kui keegi arvab teisiti, siis on see tema probleem. See on teine level! See on cheatidega viimase leveli lõpubossini jõudmine. Aga eks meil kõigil on mängimiseks omad viisid. Mina suunan oma aja ja mõtted sinna, kuhu ma olen eelnevalt juba plaanid teinud. Sekvoiasid on väga raske erinevate tuulte poolt murda ja olen näinud oma aja jooksul neid Hugosid, Katrinasid ja teisi "orkaane", kes lõpuks on ikka vaibunud. Ka Abraham, kes tunnikese tagasi minuga ise ühendust võttis, sai asjad räägitud ja teab seda temagi ja on kogu aeg teadnud. Ja pushida ei ole mind mõtet. Ma olen liiga zen, et sellise rukkilõikusega kaasa minna. Juhul kui keegi seda elueesmärgiks ei võta, mida jagatud selgitustega mulle mõista anti, et nii ei ole kohe üldse! A nii ongi selles mängus siin, Eestis A.D. 2012 ;)

Keep hiphop alive! Peace kõigile!"

 

tl;dr genka ei dissi vastu


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teisest foorumist hea postitus papa kohta ka:D

 

Tsirkuse mõni punchline oli isegi väga mahlakas, aga see faking ameerikalik istun x6'es new era capiga taon sul luugid lõhki tatikas "elustiil," mida ta läbi meedia ja lugude endale omastada üritab muudab ta just selliseks klouniks minu silmis.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
YELA'st ma ei saa absoluutselt aru, räägid,et abral oli paar head punchline ja ülejäänud oli möga... kust otsast see papa getoräpp mögast parem on?

Vennal on üks träkk ''astu nagu ganster'' ja siis ta on väitnud, et ta on gangster kohe? Vähemalt nii tundub nende juttu lugedes kes seda selgeks üritavad teha. B-Lõust saatis mendid igalepoole ja tegi vanglas räppi ning teeb siiamaani karmimat teemat, see ei tee temast gangsterit. Igaühel on oma stiil mida ta teeb.

 

Võtame võrdluseks välismaa MC beefid ja selle, erinevus on tuhandetes kordades, meedias tavaliselt skandaal, mis meil on? Sittagi.

See, et siin inimesed Abrahami poolt on ei tähenda, et nad kohe räpist midagi ei taju, igal ühel oma maitse.

Eesti on veidi väiksem koht ka või mis? Ning räpp suht surnud aga kes kuulavad ja jälgivad on sellest teemast ka huvitatud.

 

Kõigile kes ei mõika miks Abraham minuarust selline saast on nagu ta on.

 

1) Ta kisub igaühe kallal kellega tal mingit pistmist pole.

2) Ta on ülbe vana ning paneb teisi taga.

3) Ta üldiselt on jama räppar, igav flow, lamp lüürika, roppus iga teine sõna ega ta lüüriliselt ka midagi erilist pole.

 

Pean tunnistama, et ta on veidikene arenenud ning ma lootsin temast rohkemat kunagi. Aga on arusaadav, et vend oma teemat ei muuda ja laseb sama liuga edasi. Ta on battle räppar ja ta peaks bätteldamise juurde jääma ka mitte mingit lambot lilla räppi tootma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
YELA'st ma ei saa absoluutselt aru, räägid,et abral oli paar head punchline ja ülejäänud oli möga... kust otsast see papa getoräpp mögast parem on?

 

Erinevalt juudist oli Papal kindel teema ega kaldunud sellest kõrvale, lisaks sellele ei saa ma aru mis on getoräppil viga? Räpp just sealt areneski. Peale eelneva kasutab Papa ka raskemat ning huvitavamat lüürikat, ning varjatuid mõtteid oma laulus ( rohkem siiski Silm Lahti Maga laulus)

 

 

Ma ei kuula tihti abrahami, väga harva aga ütleme ausalt, te olete nii kiindunud ega suuda tunnistada et Papal on parem lüürika, näiteks üks vend juba kirjutas siin, et abrahamster käib tema koolis ning peabki siis meeldima - mu koolis käib ka räppareid, kas ta peaks mulle meeldima kohe siis? - Ei, sitta toodab suht.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vot, abra on kõige lillam vend üldse, kuid selle looga sai ta oma tahetud sõnumi edastatud :)

Samas selle genka ja papa värgiga on reaalne seos, niiet ei ole nii offtopic midagi.

 

 

Aga ikkagi, ootame mida Papa meile kostab sellise laulu peale :)

Asi kerib kuumaks ära juba :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Genka võiks ka laivi lennata. Imo Abra pani ära jah, aga Abra puhul on see, et ta väljendab end suht sitasti. Raske oli esimesi kordi kuulates mingeid seoseid mõista. Lugesin lüürika läbi, siis oli täitsa teine asi kohe. Papa puhul on see, et suht selge ja kuri räpp, aga lüüriselt polnud nii hea. Tsirkus meeldib siiski rohkem, põhjendasin eelmises lauses ära miks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Abra flow on papa flow-ga võrreldes päris odav.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Genka võiks ka laivi lennata. Imo Abra pani ära jah, aga Abra puhul on see, et ta väljendab end suht sitasti. Raske oli esimesi kordi kuulates mingeid seoseid mõista. Lugesin lüürika läbi, siis oli täitsa teine asi kohe. Papa puhul on see, et suht selge ja kuri räpp, aga lüüriselt polnud nii hea. Tsirkus meeldib siiski rohkem, põhjendasin eelmises lauses ära miks.

kahjuks Genka ei joini


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suur Papa pani hästi aga no see kuradi astu nagu gangster on küll debiilne.

mark hakkab seda laulu kuulates :D

Keegi ei käsi kuulata kui mark hakkab. Ref peabki olema selline, et hästi meelde jääks ja mida lihtsam seda parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vastupidi siin, just kummitab (Astu nagu gänster, cmo'n gängster)

Räpi nagu hamster, räpi nagu hamster, räpi nagu hamster, cmooon hamster, cmooon hamster. Thats how i think about it.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.