Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP
Kurat ikka on kaas kõver:/ Kus Tartus plokikaant saaks lihvida ja mis see maksma võiks minna? Fakk see päris kõva põnts rsk:S

 

Kurat mõtlen praegu, et kui ta juba laiali on siis:D...

 

Läheb vist turbo vahele. Pmst oleks vaja 531 ploki kaant 530 asemel, see teeks 85-st kw juba 96 kw lisaks turbot, turboka kollet, downpipe, turbo õlituse jaoks kolmikut ja torustikku, intercoolerit, lõdvikuid ja rohkem väga midagi.

 

Terve mootor oleks lihtsam sebida ju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei oleks. Need turbokad suht haruldus juba ise ja suht raske leida. peale panna lihtsam, kuna enamusmanti saab kombineeriga, nt vahejahuti mingi lamp, downpipe ise teha jne.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna tuli siis korralik ehmatus.Läksin välja autoga sõitma ja võtit keerates ei tööta enam midagi. Kõik tuled vilkusid ja mingi asi undas:D

Lõpuks ei põlenud enam midagi ja vaikus:D

Alguses olin 100% kindel, et aku p*rses, aga uue aku peale pannes oli ikka sama jama.Läksin siis tuttava juurde ja tal oli sama asi olnud.tuli välja, et massijuhe kinnitis ei saanud enam massi ja pidin uude kohta ühendama:DNüüd jälle kõik korras ja süda rahul:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna tuli siis korralik ehmatus.Läksin välja autoga sõitma ja võtit keerates ei tööta enam midagi. Kõik tuled vilkusid ja mingi asi undas:D

Lõpuks ei põlenud enam midagi ja vaikus:D

Alguses olin 100% kindel, et aku p*rses, aga uue aku peale pannes oli ikka sama jama.Läksin siis tuttava juurde ja tal oli sama asi olnud.tuli välja, et massijuhe kinnitis ei saanud enam massi ja pidin uude kohta ühendama:DNüüd jälle kõik korras ja süda rahul:D

 

Aga probleemi käigus suri närvirakke korralikult :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mitte vähe:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rääkisin siin ükskord, et mul sõber pani oma hullult üles tehtud E46-ga pauku. Nv-l möllasime koos ja rääkis oma vägitegudest, sõitis teepiirde vastu kuidagi rehivd puruks ja lasi velgede peal mingi paarkend km, veljed olid lõpuks samasuured kui pidurikettad, ainukesed asjad, mis külge ja terveks jäid on küljekarbid, teised on kõik läinud või pilbasteks. :D

487990_10151105430589809_2108116205_n.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loom, see auto on EBK-s ka "väga koledad bmw-d" teema all. Porr. :D


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loom, see auto on EBK-s ka "väga koledad bmw-d" teema all. Porr. :D

Tean, et on ja ütlen siin ka, et ilu on vaataja silmades, kes tõmbab piiri ilusa ja koleda vahele? See kes selle pildi sinna pani on lihtsalt tont, kes ajab mõnusat paska, aga ise telefoni otsas situb end täis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole üldsegi jube BMW. :)

@Loom, mis see auto leiti ülesse?

Polnudki tuuri pandud vaid Politsei parklasse oli ära viidud see. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hehe, saite kätte auto?

No järelikult jah. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi on ise kuskile varastamisvastast lülitit pannud?

Endal pole plaanis, kuna ei usu, et keegi minu panni varastada soovib:DSõbra autole tahaks küll peale panna.

Kuhu oleks kõige parem panna?geneka külge?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai siis E39-t vaatamas käidud, vahetuspakkumine Bora vastu. Naljakas vana, ise mingi 40 50, aga jutt on selline, et anna minna. Mootoris on surve sees, seepeale kiidetakse, et bemmidel peabki olema. No mida. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Autoga on ainult 2 head päeva.See päev, kui sa selle ostad ja see päev, kui sa selle maha müüd:D

 

 

 

Müüjad ajavad sellised kärpseid pähe, et oma autost lahtis saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostsin plokikaane ära. 531 siis:D niiet pärast remonti on 96 kW:D mitte enam 85. muwhaha:D Homme peaks töökotta jõudma, ei tea kuidas teha jõuvada, ehk saab homme autoga Tartust koju sõita, kui ei siis ilmselt esmasp.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ostsin plokikaane ära. 531 siis:D niiet pärast remonti on 96 kW:D mitte enam 85. muwhaha:D Homme peaks töökotta jõudma, ei tea kuidas teha jõuvada, ehk saab homme autoga Tartust koju sõita, kui ei siis ilmselt esmasp.

Nice.

Tänasega siis esimene kiiruseületamine fikseeritud, küll aga minu rõõmuks kiiruskaamerasse ja leppetrahvi saan ~8km/h ületamise eest. Suur pluss on see, et registris ei kajastu see. See punane välk ikka ehmatas jõhkralt ära. :S

 

Täna võttis A8 tüüp, kelle autot Rakveres vaatamas sai käidud, uuesti ühendust ning tahab siiski saada Borat endale, küll aga küsis 500euri kompensatsiooni, millega ma nõus ei olnud. Saatsin kirja vastu, et 300eur ja tuleb ise siia, sel juhul olen ma nõus. Eks näis, mis saab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma mäletan, kui Tartu Tallinn alles pandi need kiiruse kaamerad. Ma liikusin eelnevalt mainitud marsuuti iga nädalavahetus.

 

Oli mingi testi periood, ehk siis pilti tegid, aga trahvi ei saanud. Kuigi kiri tuli koju, kontekstis ''oi oi oi, ära enam nii tee''.

Sain kolm korda ühe otsa puhul poseeritud kaamerale. Koju tuli neli kirja! Pani imestama. Kolm esimest olid siis pildid ja kiirus ja see oi oi teks, neljandas aga kirjutas, et kui kaamerad oleksid ametlikud, minu trahvi suurus oleks olnud 28000 krooni :D. Minu eelnev kogemus: korra ilma vahtraleheta, korra ilma turvavööta ja kaks korda kiirus.

 

Olid ajad ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õnneks pole veel trahvi saanud:D

Kuigi eelmine nädal oli 100+ ja ment oli mul 5km koguaeg taga sõitnud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma mäletan, kui Tartu Tallinn alles pandi need kiiruse kaamerad. Ma liikusin eelnevalt mainitud marsuuti iga nädalavahetus.

 

Oli mingi testi periood, ehk siis pilti tegid, aga trahvi ei saanud. Kuigi kiri tuli koju, kontekstis ''oi oi oi, ära enam nii tee''.

Sain kolm korda ühe otsa puhul poseeritud kaamerale. Koju tuli neli kirja! Pani imestama. Kolm esimest olid siis pildid ja kiirus ja see oi oi teks, neljandas aga kirjutas, et kui kaamerad oleksid ametlikud, minu trahvi suurus oleks olnud 28000 krooni :D. Minu eelnev kogemus: korra ilma vahtraleheta, korra ilma turvavööta ja kaks korda kiirus.

 

Olid ajad ...

 

Noja, siis pidi ikka päris palju kaameratesse sõitma, kuna 1 kord on max 190euri, üle selle trahvi ei tehta. Pidid mingi 9 korda siis sõitma. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On või? Pole küll kindel, aga kas mitte polnud 50kr ületatud kilomeetri pealt +-3 süsteemiga? Aga selline kiri tuli, peaks isegi kuskil eestis veel alles olema ...Kui sattun sinna, võtan kaasa, sest mulle pakkus ka see nalja.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On või? Pole küll kindel, aga kas mitte polnud 50kr ületatud kilomeetri pealt +-3 süsteemiga? Aga selline kiri tuli, peaks isegi kuskil eestis veel alles olema ...Kui sattun sinna, võtan kaasa, sest mulle pakkus ka see nalja.

Täiesti kindel olen. 3euri on kilomeetri pealt ja maksimaalne trahv on 190eurot ning +-4 süsteemiga.

 

 

Viktoriin, millega on tegu? Lisapunktid: Mida tegime? :D

 

WP_000320__1_.jpg

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuradi raisk, saatsid vale kaane. 530, mitte 531:S


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suund on õige. Sorry halva kvaliteedi pärast. Hint: Vahetasime ühte juppi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.