Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pk'imisega on lõpp!

Soovitatud postitused

VIP

selle wildi suhtes on ainult see halb et 1 on 1 ei saa, bounty hunter muidu on jumala hea , ma olen juba 2 r fulli seaslt saand , ja see juhtub väga harva kui saan r fulli:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei mölise igaühega vaid hetkel mölisesin konkreetselt sinuga. Tõesti see on jube mida võivad arvutipikslid inimestega teha. Mingid noliferid ja lollakad nii tulevadgi, et passivad päevad läbi netis, kommi-, taskuraha või mis iganes kulutavad mingi mängu peale jne.

 

mhh, nu raha mul on ja ma ei pane üldse palju oma raha selle mängu peale, ja ma ei passi päevad läbi netis ega ma pole nolifer, ma käin koolis, peale kooli tõmban õue ja mingi kell 8-11( oleneb kas on midagi teha või ei ) tulen koju ja siis veits netis. Aga sa tahad siis öelda et sa pole nagu Rsi peale mitte midagi kulutanud? Mulle meeldis pkda, käid sõpradega või ise solomas, huvitavam kui fishida või FMi teha, suht poh kui surma saad, kõigest mäng tuleb öelda. Aga ma ei viitsi enam sel teemal rääkida, mõtle mida tahad, tbh idc ja kõik.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol lugege foorumitest.... mida need foorumid teavad? mitte kui midagi kui aus olla... mingi idioot kirjutab et tuleb 3k trade mingi 100 11 a. lasevad kohe järgi ... oo sõber rääkis et tuleb 3k trade mod mark rääkis talle seda... oota ja vaata mis tulevik toob...

 

Vaata kes räägib ,esiteks ma arvan ,et sa räägid endast , kui räägid 11 aastastest.Teiseks loe rs ametlikke foorumeid ,ja kolmandaks , tõmba ennast oksa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuulge lugege ikka läbi uuendus wõi ei mõika inglise keelest midagi seal oli selgelt kirjas et üksgi nomaalne pker ei lähe rahaga sinna uute "BOUNTY HUNTER" (seal wildi keskel saab aint tappa) nüüd! ja kui mängija sureb seal raha kotis siis ei näe see seda raha!!!ainuke asi et kui keegi ostab mingi santa(rare asja) et see endale pähe toppida:D ega ma kindel pole kas see õnnestub:D ja nii kah ei saa teha et elukal lased tappa ennast et siis raha invis siis kah ei saa see proovitud sbra poolt:S...ainuke asi 1 jaanuarini tradedes saab teha nii et müüge oma millid ja asjad kiirelt ja odavalt maha!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

igas worldis protestitakse:drool: ( kaasa arvatud mina:sleep: )


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei tehta igasuguseid 1 karjub hoopis siin save the animals .....


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

paljudes w0rldides toimub minu arvates


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru need kes spämmivad või mida iganes worldides kas nad on Hullud? Kiimas rune järgi w? Omfg kuul pähe enam pkida ei saa. Ei saa siis ei saa. Lõpetage mängimine saate vabaaega. Ja kui te nutate ,et raiskasite aega ja raha siis keda kotib keegi ei sundinud teid. Lõpp kokkuvõte. Lõpetage mängimine kui ei meeldi ja ärge spämmige. Ma arvan ,et Jagex pole 5e aastane kes hakkab nutma kui mingi hulk rahvast quitib. alati võib peale rahvast tulla. ja ma arvan ,et ta nüüd pankroti ka ei lähe kui keegi seda väidab. Ise olin ka pker aga mis teha tehti siis tehti update.Meie süü ,et millide äri tegimine. Saime mis tahtsime. Nüüd järgmised kommid on nigunii ,et mine pu*si sita*ea või mida iganes sõimavad.

Aga oma viga ,et oma aega raiskasite,raha või mida iganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noh. Ja arvad ,et jagex läheb kohe miinustesse ,et peab laenusi võtma või mida iganes? Ta saab need mängijad tglt kiirelt tagasi. Liitub hulga peale. Ja ma arvan ,et uusi level 3mesi ei koti mingi duel arena vms? Või lähevad sinna oma bronze asju kaotama? O rly.

Pc kadus. Ei muudetud tagasi.

Arena kadus. Ei muudetud tagasi.

Ja ma arvan ,et jagex ei muuda wildi ka tagasi. Muidu kestab see äri edasi.

Aga noh minu arust mõtetu spämmida. See näitab kuidas te olete 5 aastased kes muud ei oska teha peale spämmi.

Runescape mäng = Mäng

Elu = Pole mäng.

 

Ja mida te ähvardate ,et quitide. Quitige siis kohe. Mitte ei ähvarda. Ja kui jagex ei muuda wildi tagasi siis hakkate skillerdama. Ja ütlete.

Ups me tegime aint nalja tahtsime näha mida jagex teeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oot , mis wildi enam üldse ei eksisteeri? :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selline Asi, Et Peab Vastu Andma SamavÄÄrtusliku Asja Tuleb Alles Jaanuaris!!!!!!!!!!


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.