Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pk'imisega on lõpp!

Soovitatud postitused

VIP

bounty oli huvitav jh koos 3-4 s6braga. Mulle tuli mingi 5tk peale aga keegi ei l66nud sisse ...


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hmn. rahu.

k6ik on veel korras. aga siis läheb asi korrast ära kui jagex v6taks m6istuse pähe ja teex rsc lahti . sest siis ta hakkaks minult aastast 60 $ saama ja siis ma nolifeks seda rsc-d niikaua kui k6ik on 99 ja sisi nolifeks ennast esimeseks

 

aa. see kas need kes vanavildi tagasi uluvad on bountys käinud?

ma kardan et mitte.

aga soovitan soojalt. aja 10liikmeline team kokku mine sinna ja sa ei kahetse. minu arust on see parem kui vana vildi


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

njh suutsin ka BH-is ära käia, algul läksin sõpradega, oi blaa kus oli ownage ja siis said mu sõbrad k0, ma jooksen nagu jobu seal prot peal ja mingi tiim taob mind, siis tuli aina inimesi mu peale juurde lõpuks oli mingi 30 inimest. njh 800k väärtuses rune asju lasi minekut. Muidu jh need koopad või whatever need on võiks olla siis kuus juba, 3 kuhu saavad minna need kes tahavad multis pkda, ja teised 3 kes tahavad soloda. Aga muidu eriti update ei meeldi aga tuleb akkama saada.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile õhtul oli runes 150k inimesi, nii et kui stakemine juba eriti suuri muutusi ei toonud, siis vast ei too see update ka. Elame, näeme


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jagex=Fa*ex?

Zyxxyz junn püksis noh.

Tõsiselt minge proovige oma viimased dropi päevad Bounty Hunteris ära, sest uuest aastast ei saa te mitte munagi.

 

Sa oled ikk atõeline m*nn. Nahh*i sa mölised kogu aeg?! Kogu aeg on sul ütlemist pk kohta. Sa pane oma puid põlema ja kasvata oma puid ja siis raiu ja siis pane veel põlema, kui sulle see pinget pakub. Ära mölise teiste kallas, lontrus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No see on ju lausa super, jagex sai oma tahtmise, paljud millide müüjad lõpetavad ja/või kes jäävad tõstavad hindu :)

 

Drop trade ikka saab teha?

 

mis vahet on milllide hindade tõstmisega , kui mille ei sa kuidagi teisele üle anda !!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Müün kasutajat vaatahttp://www.vahvel.net/showthread.php?t=26927

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis vahet on milllide hindade tõstmisega , kui mille ei sa kuidagi teisele üle anda !!!!!!!!!

 

 

 

ongi... -.-


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu meelest on see suht hea uptate , saab rahulikult green drage tappa ja pappi kokku ajada vms. cluesid saab rahulikult lahendada.see ,et jagex on "igast ropud sõnad" on teie mõtetu mula , see ,et teie tahate mängu arvelt raha teenida on teie oma probleem , saage suureks omg.

Sincerely coldice. ;) Hea uptate.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kanakukk sa ime kanakakat, kõigil on lubatud oma arvamus anda lol:D.

No kui mulle meeldib puude põletamine eks ma põletan kui tahan.

Sulle meeldib pk?

Eks mine protesti siis koos teistega ja mida sa närvitsed koguaeg?

Saad pk-l surma ja kohe närvi lol.

Wild ajab inimestel närvid läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Wild ajab inimestel närvid läbi.

 

Sulle kohe ültse ei meeldi wild :S ? Koguaeg kui keegi midagi wildyst räägib hakkad sa paukuma xD...

 

See ei aja närvid läbi, kui sa just ei lähe parimate asjadega wildy...Vähemalt mul küll närvid läbi ei lähe :) Skillimisel läheks kuna mingi puude põletamine on väga igav :/ ( minu arvamus )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa aru et mida te ulute koguaeg...l2ks 2ra siis l2ks 2ra leppige sellega??


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina olen bountyga t2itsa rahul?? Olen saanus circa 50 rs scimmyt ja addy set tohhuiijaaa...:D


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii, ma panen ka nüüda tarka vähe :P

Asi on nii, et see update wildi suhtes on täiega hea tegelt ja võimaldab isegi rohkem stuffi saada ja see on veel kõige parem, et saab rahus green drage tappa ja d bonse koguda, aga selle kohta, et see tont läks oma nokuga liputama sinna jagexi kontori ette on täiega haige :S


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lols...se bounty on nii mõtetu! omg mai sa enam d bowga kah minna wildy!...bountys kui kellegi ära tapad ja asjad korjad siis ei sa protectida ja kaotaksin d bow!!!

 

Ja strongone...ema sul on bull shit..wild võib vabalt ta*** tulla! kui pealehel käid siis seal oli enne hääletus kah kes wildy tahaks ja kes bountyt! enamus tahavad wildy tagasi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.