Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Graafika võistluste üldine arutlus

Soovitatud postitused

VIP

sai pane jh :( kahju ma alles algaja ja tahan proovida mis saab


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kurb on vaadata, mis sellest SOTW'st siin saanud on. Nädalad 20-30 on siiski ühed parimad siiani olnud..

Kickass, kui sa elus ühtegi signatuuri teinud ei ole, siis ei tasu ka sotw'le ronida(no offence)... Kui sa niiväga osaleda tahad, siis võta nädal-paar ning harjuta veidi tutorialite järgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kurb on vaadata, mis sellest SOTW'st siin saanud on. Nädalad 20-30 on siiski ühed parimad siiani olnud..

Kickass, kui sa elus ühtegi signatuuri teinud ei ole, siis ei tasu ka sotw'le ronida(no offence)... Kui sa niiväga osaleda tahad, siis võta nädal-paar ning harjuta veidi tutorialite järgi.

 

Sa pole ka aktiivselt osa võtnud ju? :P


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ok, ma see võistlus ei osale, aga mingi vabateema võistlusel ikka proovin :)


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://vahvel.net/showthread.php?152748-H%C3%84%C3%84LETUS-N%C3%A4dala-parim-signatuur-24-%2829-09-01-10%29 , see teema on ennem siin foorumis olnud ju, kuidas ei tea mis see sci-fi umbes tähendab siis:D?

Ainult kuntsi alafoorumis!

 

dfgdfg.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://vahvel.net/showthread.php?152748-H%C3%84%C3%84LETUS-N%C3%A4dala-parim-signatuur-24-%2829-09-01-10%29 , see teema on ennem siin foorumis olnud ju, kuidas ei tea mis see sci-fi umbes tähendab siis:D?

:fp: Ta on liitunud 2013 märtsis, see teema on tehtud 2012 aasta semptembris.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dafuq... mingi uus teema mida ma ka ei tea :P


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nah, ma algaja ja ei osanud midagi teha võtsin sealt lingilt mida sa postitasid :P


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nah, ma algaja ja ei osanud midagi teha võtsin sealt lingilt mida sa postitasid :P

 

Ise peaks ikka tegema? Mis võtad siis osa kui ei oska. Mul endal pole ka ideid üldse ja ma ei tea kas see kord üldse osa võtan.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma võitsin aga mida vi** ? Järgmise nädala soovitud teema - Vabateema , tuli TYPOGRAPHY? Jarmo sogast peksad? :D

Kui sa nüüd tähelepanelikult vaatad, siis küllap ka märkad, et uus võistlus tuli enne hääletuse lõppu peale. Ma ei ole selgeltnägija, et peaks teadma, kes võitjaks osutub. Ning vabateema on olnud meil teemaks nii mitmeid kordi. Võiks juba midagi originaalselt välja mõelda. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa nüüd tähelepanelikult vaatad, siis küllap ka märkad, et uus võistlus tuli enne hääletuse lõppu peale. Ma ei ole selgeltnägija, et peaks teadma, kes võitjaks osutub. Ning vabateema on olnud meil teemaks nii mitmeid kordi. Võiks juba midagi originaalselt välja mõelda. ;)

 

Typography on ilmselgelt selle foorumi jaoks liiga originaalne, teema võiks olla "lihtsam teostatav" kuna üle poolte osalejate töödest on ripitud(nüüdseks juba need postitused on kustutatud). Pakuks välja uue teema ehk siis "Superkangelased".


Ainult kuntsi alafoorumis!

 

dfgdfg.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.