Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Graafika võistluste üldine arutlus

Soovitatud postitused

Küsisin teistelt sinu kohta arvamust ning pidid olema ülbema iseloomuga. Seda järeldasin ka sinu PM'idest. Kui sa võõra inimese poole pöördud küsimusega "mis mõttes naq?" siis ilmselgelt jätab see halva mulje ning otsin kellegi teise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsisin teistelt sinu kohta arvamust ning pidid olema ülbema iseloomuga. Seda järeldasin ka sinu PM'idest. Kui sa võõra inimese poole pöördud küsimusega "mis mõttes naq?" siis ilmselgelt jätab see halva mulje ning otsin kellegi teise.

 

naq kindlasti ma ei kirjutanud :3


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiksin algatada ja peale võistlust hoian ühe nädala igaks juhuks ära ja siis viskan prügikasti.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
naq kindlasti ma ei kirjutanud :3

Viska pilk oma saadetud PM'ide kausta ning järgmisel korral võiksid oma kirja ka läbi lugeda. xoxo

 

Esmalt otsime korraldaja kunstnike ning eeskujulike hulgast. Kui me ei leia mõistliku tegelast sinna, siis tekib ka arvatavasti võistlusega pikem paus sisse. Ning ausalt öeldes nii väheste osalejate puhul pole seda võistlust ka iganädalselt vaja korraldada. Konkurents on vaid 4-5 inimese vahel. Pigem võiks liikuda "Kuu kunsti" või millegi sarnase suunas.

 

Ning need, kes on huvitatud korraldamisest saatku mulle PM.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täpselt! Ega siin palju valikuvõimalusi polegi kui tahate kunstnike seast valida. Hetkel kõige aktiivsem kunstnik ongi minu arust Madmouse ja Crapey ka. Rohkem nagu ei tulegi ette, eks te nende vahel peate valima siis. Need vanad kunstnikud on ju kes teab kuhu kadunud. YELAt ja Dramat ja neid vante pole siin ju teab mis ajast nähtud juba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpselt! Ega siin palju valikuvõimalusi polegi kui tahate kunstnike seast valida. Hetkel kõige aktiivsem kunstnik ongi minu arust Madmouse ja Crapey ka. Rohkem nagu ei tulegi ette, eks te nende vahel peate valima siis. Need vanad kunstnikud on ju kes teab kuhu kadunud. YELAt ja Dramat ja neid vante pole siin ju teab mis ajast nähtud juba

 

Mis ajast Crapey kunstnik on?

Aga muidu andke see kellegile üle, MadMouse sobiks küll ju. Winston, miks sa ei võta?


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis ajast Crapey kunstnik on?

Aga muidu andke see kellegile üle, MadMouse sobiks küll ju. Winston, miks sa ei võta?

 

Pfft, ma küll ei viitsi enam oli võimalus aga enam pole. Winstonile või kellegile ära anda see juba. Marko-le või kellegile.


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Millal uus võistlus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis seal ikka korraldada, ma võin, kui te just mingit kunstniku embleemiga ei taha sinna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jarmo sõnad siin paar lehte tagasi: "Esmalt otsime korraldaja kunstnike ning eeskujulike hulgast." Kui nii, siis mul pole kumbagi embleemi, et seda korraldada. Isiklikult pole Jarmo mulle veel vastanud, eks vaatab, mis vastab mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jarmo sõnad siin paar lehte tagasi: "Esmalt otsime korraldaja kunstnike ning eeskujulike hulgast." Kui nii, siis mul pole kumbagi embleemi, et seda korraldada. Isiklikult pole Jarmo mulle veel vastanud, eks vaatab, mis vastab mulle.

 

Keda huvitab, asja korraldamiseks ei lähe sul vaja mingist tuima pilti avatari all.


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keda huvitab, asja korraldamiseks ei lähe sul vaja mingist tuima pilti avatari all.

 

Jarmo sõnadest loeb nii välja, aga ei tea, ootan 2st päeva juba Jarmolt vastust, aga ikka pole tulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.