Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Kas Täielik ülesseadistus - 10€ tähendab, et teete serverisse kõik mida ma tahan? Teete ka ise pluginaid siis?

 

Ise me pluginaid ei tee, kuid konfigureerime neid täielikult, nii kuidas soovite.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tundub, et te ei vasta miskipärast faust.ee omaniku supporti küsimustele ja tuimalt kustutate neid, why :S?

 

Tuimalt pole keegi neid kustutanud. Tema ticketitega alati on tegelenud ja siiani tegeleb Marten. Egerti ja Marteni vahelised vestlused toimuvad alati nende kahe vahel kusiganes nad ka ei räägiks.

 

Ja nüüd kui tuleb teemaks tema andmebaaside kadumine, siis meie poolt ei kustutaks MITTE KEEGI neid pahatahtlikult. Server ise ei kustuta ja ei kustuta neid ka keegi tehnikutest, kellel oleks seda vaja? Järelikult, süüdistagu ainult iseennast, et keegi muukis ta konsooli sisse (tean seda isegi, Egert on mulle livechatis kurtnud, et keegi häkkis serverisse sisse ja kustutas kõik pluginid ja asjad ära).

 

Ning ma ütlen seda klientidele, teised võivad ka meeles pidada. Hosti ticketi support on alati avatud ja alati valmis aitama. Ma ei ütle seda seepärast et ma mingi netihero oleks, aga tasub vast enne ticketisse kiri saata, kui hakata serverit nulliste asjade pärast laimama (a la "pluginid ei tööta, sitt host, ei soovita" jne). Ma ei ole seda kellegi vastu pahatahtlikult rõhutanud, lihtsalt mainin ära. Nii tagamegi kiire suppordi.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Rõõm teatada, et järgmisel nädalal on plaanis laieneda ka teiste mänguserverite rentimisele, näiteks CS 1.6, CS:GO (võib-olla) ning SA:MP. Serverid hakkavad asuma Eestis, füüsilise serveri peal.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tervist, tellisin serveri, makse tegin eile. Ootan millal saadate serveri andmed emailile :P

 

Huvitav, kaua ootama pean veel ? :D

Muudetud liikme H3NRY'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tervist, tellisin serveri, makse tegin eile. Ootan millal saadate serveri andmed emailile :P

 

Huvitav, kaua ootama pean veel ? :D

 

Teie server on nüüd aktiveeritud. Protess pole hetkel automaatne ning peame käsitsi servereid aktiveerima.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pisike probleem, muutsin enda multicrafti passi, kuna ei viici seda tavalist kasutada. SMS all töötas ilusti kõik, uus pass jne korras. Aga FTP-ga probleemid. Ütleb koguaeg et parool on vale. Saaksite parooliks muuta ftpl selle mis mul varem oli ? Või selle mis mul praegu multicraftil on ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Pisike probleem, muutsin enda multicrafti passi, kuna ei viici seda tavalist kasutada. SMS all töötas ilusti kõik, uus pass jne korras. Aga FTP-ga probleemid. Ütleb koguaeg et parool on vale. Saaksite parooliks muuta ftpl selle mis mul varem oli ? Või selle mis mul praegu multicraftil on ?

 

Komtrollige, kas ftp kasutajanime taga on ka nr (nt. kasutajanimi.123), kui jah ning ikka ei toimi, saatke ticket, et saaksime probleemi vaadata.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Komtrollige, kas ftp kasutajanime taga on ka nr (nt. kasutajanimi.123), kui jah ning ikka ei toimi, saatke ticket, et saaksime probleemi vaadata.

On küll, nii ka proovisin, aga ikka ei tööta, saadan ticketi kohe.

 

1 Probleem on mu serveri ip ga ka. Asi on nii et mu serveri pordis on vist asi, 30006 on port. Ei luba live banneri teha, ütleb et server alati offline, kuid on lahti. Teeksite selle ka korda ? :D

Muudetud liikme H3NRY'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On küll, nii ka proovisin, aga ikka ei tööta, saadan ticketi kohe.

 

1 Probleem on mu serveri ip ga ka. Asi on nii et mu serveri pordis on vist asi, 30006 on port. Ei luba live banneri teha, ütleb et server alati offline, kuid on lahti. Teeksite selle ka korda ? :D

Link: http://billing.lionhost.org/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=24

Kurda mänguserveri probleemidest ticketi teel mitte siin.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lionhost.org pakub nüüdsest ka Eestis asuvaid Counter-Strike 1.6 servereid. Vaadake siit lähemalt: http://vahvel.net/showthread.php?157751-Lionhost-org-%C2%BB-Counter-Strike-1-6-m%C3%A4nguserverite-rent%21


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Võiksite facebookis ja twitteris ka postitada. Viimane postitus Facebookis oli 5.september

 

Proovime tulevikus anda uudistest teada. Twitteris on vähe followereid, sellepärast pole veel olnud mõtet :)


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Servereid tellima!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Arveldusportaali http://billing.lionhost.org saab üles täna õhtuks. Küsimuste korral palume saata email info@lionhost.org

Vabandame ebameeldivuste pärast.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas ei saa siis praegu tellida? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kas ei saa siis praegu tellida? :D

 

Orienteeruvalt 1h pärast peaks saama :)

 

EDIT: Arvelduspaneel on nüüd taas üleval :)

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Täna olid osadel serveril hooldustööd ning seoses sellega olid need veidi maas. Vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast.

 

Servereid on veel saadaval, nii Minecraft, Counter-Strike 1.6 ning SA:MP. Täpsem informatsioon www.lionhost.org


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nüüd on taas võimalik võtta prooviservereid 72h-iks siit: https://billing.lionhost.org/cart.php?gid=2

Tegu on serveriga neile, kes soovivad enne kasutamist meie teenuseid proovida.

 

Lisaks võite vaadata ka meie Counter-Strike 1.6 ja SA:MP serverite pakkumisi kodulehelt http://www.lionhost.org

Counter-Strike 1.6 serveritel on võimalik saada alla esimene kuu -50% kupongikoodiga CS50


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas teil millagil tuleb valikusse ka FTB(Feed the Beast) serverid?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas teil millagil tuleb valikusse ka FTB(Feed the Beast) serverid?

 

Jah, lubame kasutada teisi jar faile, kuid selleks tuleb eelnevalt meiega kokku leppida. See sõltub ka resurssikasutusest.

Võtke kasvõi PM ühendust, et saaksin vastata täpsemalt ehk.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kust ma selle kupongi saan siis vms teema sellega on?

 

Kahjuks hetkel pole serveritele sooduskuponge :( tellida saab sellegipoolest!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.