Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Ja kus mu server on arve on paid ja servut ikka ei ole? dafug

Vot sulle peale 15 minna kätte saamist.Kell juba 13 10 ja midagi pole.

 

Teie mänguserver aktiveeriti kell 10.30 ning andmed saadeti e-mailile.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Omanik on kuri. Marten ma tean et sa oled paremaks suuteline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Olen huvitatud serverist. Äkki saaksite lisada mind skypes: kommipomm2. Aitäh.

 

Palun saadke e-mail kõikide küsimustega info@lionhost.org

 

Küsimuste korral võib pöörduda meie live chat teenindaja poole http://www.lionhost.org all vasakus nurgas!

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kodulehel väike probleemike vist, et kui tahad keelt vahetada siis jääb see live chat asi ette....

Untitled.jpg


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kodulehel väike probleemike vist, et kui tahad keelt vahetada siis jääb see live chat asi ette....

Untitled.jpg

 

Jah, peame liigutama selle keelevaliku teise kohta :rolleyes:


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas te sponsoreeriksite ka servereid?

 

Sõltuvalt pakkumisele.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Niipalju kui ma ka siin tellinud ka ei oleks on alati olnud väga hea klienditeenindus.

Isegi kui olen midagi valesti teinud siis on nad ilusti ära parandanud ja ei ole kuulnud mingit nähvamist nagu olen mõnes teises hostis kohanud.

Serverid on neil kvaliteetsed, laggi ei ole.

Soovitan siiralt!


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Lionhost soovib kõigile imelist jõuluaega ja tegusat uut aastat! Selle tähistamiseks anname ära tasuta 2x512MB servereid esimeseks kuuks!

 

512MB serveri tellimisel kasutage ühte järgnevast kupongikoodist:

F6DGFMG79P

P4JB20K7LY

 

et saada tasuta server esimeseks kuuks. Andmed saadetakse 10 sekundi jooksul Teile e-mailile ning server on valmis kasutamiseks!

 

Üks klient = üks server - hiljem kontrollitakse ning vajadusel eemaldatakse kõik serverid, mida on keegi võtnud kaks või rohkem korda.

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lionhost soovib kõigile imelist jõuluaega ja tegusat uut aastat! Selle tähistamiseks anname ära tasuta 2x512MB servereid esimeseks kuuks!

 

512MB serveri tellimisel kasutage ühte järgnevast kupongikoodist:

F6DGFMG79P

P4JB20K7LY

 

et saada tasuta server esimeseks kuuks. Andmed saadetakse 10 sekundi jooksul Teile e-mailile ning server on valmis kasutamiseks!

 

Üks klient = üks server - hiljem kontrollitakse ning vajadusel eemaldatakse kõik serverid, mida on keegi võtnud kaks või rohkem korda.

 

Üks nendest serverites on endiselt saadaval. Kiirem saab endale!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kupongikood "KAMPAANIA" kehtib veel mõne päeva - ainult 6€/gb esimene kuu! Tellima!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kõikidel neil, kes kasutasid Elioni interneti, oli server "Can't reach" staatuses või oli kõrge ping, sest Elionil oli probleeme riigiväliste ühendustega (Starmaniga oli kõik korras). Serverid maas ei olnud ning kättesaadavus katkes 10minutit. Vabandame antud probleemide ees.

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paneeli 500 error oli põhjustatud samuti eelnevast põhjusest, ei suudetud saada ühendust MySQL andmebaasidega.

Kuidas on seotud 500 error mingi Elioni netiga ? http://www.checkupdown.com/status/E500.html

 

//Mis ajast vahvlis kustutatakse negatiivset tagasisidet ?

Muudetud liikme He!'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kuidas on seotud 500 error mingi Elioni netiga ? http://www.checkupdown.com/status/E500.html

 

Siis, kui veel paneeli testisime, oli ka samamoodi, kui olime mysql keelanud ligipääsu Multicraft andmebaasile. Tuli ka error 500. Peale selle muutmist läks korda. Järeldasin ka seekord, et probleem on seekord ka seotud internetiühendusega (pole kindel täpselt kas oli andmebaasis seekord). Paneeli ning ka teiste serveritega sai ühenduse taastatud samal ajal. Kui on soovi sel teemal arutleda, võite lisada msn või saata e-mail info@lionhost.org.

 

Vastuseks su lisatud küsimusele, suve algul me tõesti lasime kustutada kriitikat, väldime seda sealsest ajast.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Siis, kui veel paneeli testisime, oli ka samamoodi, kui olime mysql keelanud ligipääsu Multicraft andmebaasile. Tuli ka error 500. Peale selle muutmist läks korda. Järeldasin ka seekord, et probleem on seekord ka seotud internetiühendusega (pole kindel täpselt kas oli andmebaasis seekord). Paneeli ning ka teiste serveritega sai ühenduse taastatud samal ajal. Kui on soovi sel teemal arutleda, võite lisada msn või saata e-mail info@lionhost.org.

 

Vastuseks su lisatud küsimusele, suve algul me tõesti lasime kustutada kriitikat, väldime seda sealsest ajast.

 

Tegemist on / oli server-side veaga, mitte client-side veaga. Ei tasu süüdistada ISPe.

 

- Side lõpp. Ei soovi rohkem reostada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hetkel on neil tõesti Multicraft paneeliga midagi viga, kuna mul näitab online kasutajates kõiki, kes on üldse sees käinud.

 

See ei tohiks nii näidata, kas saaksite palun avada pileti, et saaksime Teie serveri üle vaadata?


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hetkel on neil tõesti Multicraft paneeliga midagi viga, kuna mul näitab online kasutajates kõiki, kes on üldse sees käinud.

Lõvikesed, ma arvan, et tegu võib olla antud lüngaga Multicraft halduspaneelis "Save player information (ip, lastseen, etc.)", kuid pole kindel.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lõvikesed, ma arvan, et tegu võib olla antud lüngaga Multicraft halduspaneelis "Save player information (ip, lastseen, etc.)", kuid pole kindel.

 

Kahjuks mitte. See salvestab kõik mängijad iga serveri "players" lehele.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on Elioni nett, aga mingit jama ei olnud :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kupongikood KAMPAANIA (6€/GB, 12€/2GB jne esimeseks kuuks) kehtib ainult tänase päeva lõpuni, seega kui soovite taskukohase hinnaga serverit, tellige see täna!

 

Antud koodi tuleb kasutada tellimisel viimasel lehel olevas lahtris:

Screen_shot_2013-01-04_at_2.11.01_PM.png


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tundub, et te ei vasta miskipärast faust.ee omaniku supporti küsimustele ja tuimalt kustutate neid, why :S?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.