Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Support on jubedalt aeglane ikka.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Support on jubedalt aeglane ikka.

 

Üritame ticketitele vastata 30min-1h jooksul (vahel isegi kiiremini), kuid on võimalus, et vastus jääb järgmisesse päeva. Seda sellepärast, kuna oleme vabast ajast tegelevad noored.

 

Teie ticketile vastati ;)


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ära virise. Ticketi vastamise aeg on määratud 24 tunniks. Ma ei usu, et sa oled ootanud nii kaua.

 

Võrreldes Torqiga on see ikka aeglasem (võrreldes paari teise eesti firmaga samuti). Sa küll pole mulle mingi kuradi boss, et räägid mida ma võin teha ja mida mitte. Mul on õigus kritiseerida neid, kui minule ei meeldi nende teenusepakkumise mingi aspekt.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kui teile ei sobi meie klienditeeninduse kiirus, ei ole vaja tellida.

Miks tellida midagi, mis ei sobi endale?:)


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui teile ei sobi meie klienditeeninduse kiirus, ei ole vaja tellida.

Miks tellida midagi, mis ei sobi endale?:)

 

Sellinne tunne jääb, nagu oleks Windows XP koer minu kõrval ja annaks soovitusi mulle, mida ma järgmiseks teen.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SA-MP paneel maas, tehke palun korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ole maas.

GameCP on kogu aeg olnud sellel aadressil: http://gcp.lionhost.org

Tänud, minu viga :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Host on saast. Support sõimab kliente ja vaidleb nendega, peaksin ka mainima, et Lionhosti klienditugi ei oska korralikult eesti keelt. Nüüd pandi ühe mu sõbra server lambiselt kinni. Anyways, tarbijakaitset on teie mustast ärist teavitatud.

 

Keegi pole siin sõimanud. Vaidlesime aga küll selle vastu, et me pole nõus tagastama makstud raha ning kahjutasu ehk ise jääda miinustesse. Pakkusime teile raha saamata päevade eest. Teie sõbra serverit polnud kinni pandud, samamoodi sai ka ticketis vastatud.

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Host on saast. Support sõimab kliente ja vaidleb nendega, peaksin ka mainima, et Lionhosti klienditugi ei oska korralikult eesti keelt. Nüüd pandi ühe mu sõbra server lambiselt kinni. Anyways, tarbijakaitset on teie mustast ärist teavitatud.

 

Kedagi me täis ei sõimanud ja vastavalt hosti Terms of Usage'le me ei ole kohustatud raha tagasi maksma talle, kuid ta sai raha tagasi. Meile ei kehti mitte mingisugune 14 päeva tagastus, kuna me pole maksukohustlased (vastavalt EV seadustele alla 16 000 euro käibega pole me maksukohustlased ja EI pea firmat omama, tegutseja on eraisik). Eraisikule 14 päeva rahatagastus ei kehti, kui siis pole sellest ostjale teavitatud. Kui ostja meilt tellis teenuse, oli ta nõus meie Terms of Usage'iga.

 

Ning mitte keegi teda ei sõimanud, vaid 2 tehnikut pakkusid talle isegi lahkelt abi, kuid ta omast soovist keeldus abi saamast. Meie arusaama järgi, see "klient" (nime ma ei maini) soovis lihtsalt meie hostist ära minna, kuna hilisemal uurimisel selgus, et serveril EI OLNUD MITTE MINGIT lagi, kui 8 inimest oli sees (kliendi jutu järgi pidi 2-3 kliendiga juba ulmelisem lag sees olema). Ja usaldavatelt allikatelt saadud info järgi, läks ta Aron ja Laur Sisaski kasti.

 

Tõsiselt, kui kliendil oleks ka vähimatki austust ka hosti vastu, oleks ka vähem probleeme olnud... Ma ei ürita siin mingi netihero olla, aga ma lihtsalt selgitan, kuidas asjadlood tegelikult olid.

Muudetud liikme MicroByte'i poolt
Taandread.

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kas pakettiga tuleb Vswap mälu ka kaasa?

 

ei tule, kuid kõik ram on garanteeritud.

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Enam ei saa tellida kampaania hinnaga?

 

Kui on soovi server tellida allahindlusega, saatke PM, vaatan mis teha annab.

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nüüd on võimalik tellida uut paketti, milleks on 256MB ram Minecraft server. Serveril jookseb vaid vanilla ehk pluginateta Minecraft server. See on hea just neile, kes soovivad oma sõpradega vahel mängida puhast survivalit/creativet.

 

Serveril on 6 mängijakohta ning hinnaks on ainult 3€/kuu! Tellida saab vajutades siia.

 

Lisaks sellele saab kõikidel Minecraft pakettidel (va. 256mb) allahindluse -33% esimene kuu, kui kasutate kupongikoodi HEAHIND

 

Iga 1GB+ Minecraft serveriga saab kaasa alamdomeeni (teie.mcplanet.eu) veebimajutuse. Tellida tuleb veebimajutuse pakett MINI ning maksmisel kasutada kupongikoodi MCHOSTING. Sellega saab esimese kuu tasuta!

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hea server soovitan !

Endal on 256MB. Support on kiire ja aitab kui abi vaja. Server on korralik ja multicraft paneelis on kerge mappe vahetada. Saab hästi näiteks enda YouTube karjäälile mingi serveri alla kus teha igasuguseid custom mappe ja isegi mingi seeria teha. 3 eurot pole kah palju viid paar pudelit ära ja korras.

 

Ise testisin ka servrei vastupidavust :) Toppisin räigelt s6braga TNT-d ja spawnisime mode, droppisime asju XP igast staffi, Panime redstone jooksma. Pigem jooksid meie arvutid kokku kui server :D

 

Tänan, LionHost.

 

- Alan Aasmaa


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hea server soovitan !

Endal on 256MB. Support on kiire ja aitab kui abi vaja. Server on korralik ja multicraft paneelis on kerge mappe vahetada. Saab hästi näiteks enda YouTube karjäälile mingi serveri alla kus teha igasuguseid custom mappe ja isegi mingi seeria teha. 3 eurot pole kah palju viid paar pudelit ära ja korras.

 

Ise testisin ka servrei vastupidavust :) Toppisin räigelt s6braga TNT-d ja spawnisime mode, droppisime asju XP igast staffi, Panime redstone jooksma. Pigem jooksid meie arvutid kokku kui server :D

 

Tänan, LionHost.

 

- Alan Aasmaa

 

Väga tore, et olete rahul pakutud teenusega!

 

Kupongikood HEAHIND kehtib veel endiselt - annab -33% esimeselt kuult Minecraft serveritelt alla. Hinnaks kujuneb 6€/GB.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tellima, tellima, tellima!

 

Kupongikoodiga HEAHIND saab -33% esimene kuu Minecraft serveritelt alla! See teeb hinnaks vaid 6€ / GB!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tellima!

 

Serverile on nüüd võimalik panna Bukkit 1.5 versiooni valides paneelist "Server JAR" -> "Mod: Craftbukkit 1.5 (development)".


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tellima!

 

Vaheaeg parim aeg serveriga mässamiseks!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ei ole kõikidel vaheaeg : S

 

Kahjuks on nii ;)


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.