Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma mõtlengi ise kokku panna, kuid gkaardi valisin nvidia geforce gtx 560 ti. Kas see on siis piisav? Kui ei pakkuge paremaid siin välja, 200 eur kanti


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei oska öelda kumb rohkem jõudlust annab, suhteline ilmselt, mõnes mängus ATI parem, mõnes nVIDIA...

Prose suhtes vb oleks targem valida i5-2500, klokkuks ehk väheke paremini, muidugi sõltub ka sellest kas hakkad üldse komplekti kellama või mitte.

Ise ilmselt ostaks 560GTX TI, täitsa hästi jooksutab mänge välja ja kindlasti paar aastat vast tulevikku garanteeritud. Oleks suurem eelarve, võiks SLI peale mõelda kui tõesti kindlasti tahta lähiajal veel uuendada. Samas vahet pole, alati saab ka mõne võimsama videokaardi osta ja ära vahetada, seega see SLI teema on suht niivõrd-kuivõrd kui raha on, seega otsus jääb ikkagi Sinu teha.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Väikene bump, olen otsustanud läppari kasuks, kuid nüüd on dilemma.

 

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID/Stiilne-ja-voimas-sulearvuti-MSI-GE620DX-Black-156-FHD-Glare-1920x1080-Core-i5-2430M-24GHz-nVidia-GT555M-4GB-DDR3-640GB-HDD-Windows-7-HP-64bit-135964

 

vs

 

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/details.php?id=12745780

 

 

Ma tean et teisel pole OP kaasas, kuid see maksab seal 92 euri ning tuleks ikkagi odavam kui MSi.

 

Mis arvate, kumb?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väikene bump, olen otsustanud läppari kasuks, kuid nüüd on dilemma.

 

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID/Stiilne-ja-voimas-sulearvuti-MSI-GE620DX-Black-156-FHD-Glare-1920x1080-Core-i5-2430M-24GHz-nVidia-GT555M-4GB-DDR3-640GB-HDD-Windows-7-HP-64bit-135964

 

vs

 

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/details.php?id=12745780

 

 

Ma tean et teisel pole OP kaasas, kuid see maksab seal 92 euri ning tuleks ikkagi odavam kui MSi.

 

Mis arvate, kumb?

 

Kindlasti Asus, üldse, milleks sa selle windowsi ostad, samahästi saad tõmmata, aga noh kui soovid osta siis palun. :)


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No ära seda windowsit mõtle, mõtle performancei poole pealt. Kumb parem on? Kas nvidia gt 555M või nvidia gt 630M?

 

Asusel on kõvasti sitem reso, kui ma vahel pelan 30" taga, siis on see päris märgatav vahe.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ära seda windowsit mõtle, mõtle performancei poole pealt. Kumb parem on? Kas nvidia gt 555M või nvidia gt 630M?

 

Asusel on kõvasti sitem reso, kui ma vahel pelan 30" taga, siis on see päris märgatav vahe.

 

GT 630M on vägagi hea videokaart, endale sain ka ostetud läpaka ja just see videokaart ongi. Battlefield 3 mängib mediumi peal ära.

Ning keegi mainis et 555M on parem siis ta eksib, ta peab rohkem uurima nende kohta, 630M on uuem ja kiirem, eriti kuna on tegu 2GB mäluga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise oman ASUS G75VW, väga hea sülearvuti, eestis ainult veits overpriced :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
GT 630M on vägagi hea videokaart, endale sain ka ostetud läpaka ja just see videokaart ongi. Battlefield 3 mängib mediumi peal ära.

Ning keegi mainis et 555M on parem siis ta eksib, ta peab rohkem uurima nende kohta, 630M on uuem ja kiirem, eriti kuna on tegu 2GB mäluga.

Mida ma just lugesin ... sa tead ka mis möga sa praegu kirjutasid?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Erinevatelt lehtedelt, kust ma vaadanud olen, leian erinevaid tulemusi. Vahepeal on üks parem, vahel teine. Ma ise hetkel olen vist Asuse poolel, kuna sellel 6gb rami, parem prose ning alumiinium korpus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
GT 630M on vägagi hea videokaart, endale sain ka ostetud läpaka ja just see videokaart ongi. Battlefield 3 mängib mediumi peal ära.

Ning keegi mainis et 555M on parem siis ta eksib, ta peab rohkem uurima nende kohta, 630M on uuem ja kiirem, eriti kuna on tegu 2GB mäluga.

 

555M on ikka päris palju võimsam. 630M on vägaväga sarnane vanemale 540M. Nii, et kindlasti 555M kui võimalik ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
555M on ikka päris palju võimsam. 630M on vägaväga sarnane vanemale 540M. Nii, et kindlasti 555M kui võimalik ;)

 

No aina paremaks läheb. Üks ütleb, et 630M parem, teine et 555M on parem. Ma räägin üldse, nii palju erinevaid arvamusi on selle kohta. Eks peab siin pimesi minema vist. Ega nende kaartidel nii suur vahe ka nüüd olla ei saa.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.