Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
555M on ikka päris palju võimsam. 630M on vägaväga sarnane vanemale 540M. Nii, et kindlasti 555M kui võimalik ;)

Täiesti õige jutt! Notebookcheck.net näitab juba ilusti ära, et 555M on parem. Võtame näiteks Max Payne 3'e ette.

555M - low 45.3 fps, med 41.9 fps, high 12.6 fps, ultra 9.9 fps.

630M - low 35.2 37 ~ 36 fps, med 29.3 37 ~ 33 fps, high 10.1 12.6 ~ 11fps, ultra 7.9 9.7 ~ 9 fps

 

Ma tahaks nüüd näha kes tuleb vaidlema siia teemasse, kui ma olen välja toonud asjad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Teema võib lukku panna. Arvuti tellitud.

 

Kui kedagi huvitab, siis ostsin Asus A55VM.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti õige jutt! Notebookcheck.net näitab juba ilusti ära, et 555M on parem. Võtame näiteks Max Payne 3'e ette.

555M - low 45.3 fps, med 41.9 fps, high 12.6 fps, ultra 9.9 fps.

630M - low 35.2 37 ~ 36 fps, med 29.3 37 ~ 33 fps, high 10.1 12.6 ~ 11fps, ultra 7.9 9.7 ~ 9 fps

 

Ma tahaks nüüd näha kes tuleb vaidlema siia teemasse, kui ma olen välja toonud asjad.

Selles on sul õigus, et gt555m on parem, aga ühte ma sulle ütlen ära usu seda notebookchecki fpsi testi kuna see totaalne saast.

Mul nvidia geforce 540m ning näitab näiteks, et bf veab mul vaevu lowi peal välja, aga kaugel sellest minul jookseb bf3 ilusti high peal ära (31-33fps max kuskil 36). (mõnede mängude fpsid on ka täppi läinud, aga neid üli vähe)

Need kuskilt lambikalt võetud ma kahtlen, et nad ise on testinud, aga noh mine sa tea.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selles on sul õigus, et gt555m on parem, aga ühte ma sulle ütlen ära usu seda notebookchecki fpsi testi kuna see totaalne saast.

Mul nvidia geforce 540m ning näitab näiteks, et bf veab mul vaevu lowi peal välja, aga kaugel sellest minul jookseb bf3 ilusti high peal ära (31-33fps max kuskil 36). (mõnede mängude fpsid on ka täppi läinud, aga neid üli vähe)

Need kuskilt lambikalt võetud ma kahtlen, et nad ise on testinud, aga noh mine sa tea.

 

FPSi mõjutavad minu kogemuse põhjal ka muud näitajad kui ainult videokaart ... nii et sellest võib ka erinevus olla.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
FPSi mõjutavad minu kogemuse põhjal ka muud näitajad kui ainult videokaart ... nii et sellest võib ka erinevus olla.

Seda nüüd küll jah, aga nii suur vahe see ikka olla ei saa (mingi 20+ fpsi vahe).

Sest tavaliselt läpparitele läheb max rammina sisse 8gb (eranditena siis alienware ja muud gameri läpparid)

Ning i5-i7 vahe on ka maksimaalselt 5 fpsi (aga kui i3 peal testitud siis vbla tsipa rohkem)

Loodan, et said midagi mu segasest jutust ära.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei saa!

kui mina panen oma läpaka, mille reso on 1980x1080 oma 60" teleri taha, siis ongi ikka selline reso. ehk siis jubedalt väljaveninud.

 

Seda sellepärast, et su teleril on sama reso - 1920x1080=Full HD ja minu teada polegi suurema resoga telereid (sest ka suurema resoga filme ei toodeta). Igatahes on need maksimaalsed resolutsioonid läpaka ekraani kohta ja reso saab vastavalt telerile/monitorile kohandada (kui monitor võimaldab suuremat reso).

Muudetud liikme DjSkca_'i poolt

marsyyo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.