Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Rockstar tegi täna GTA fännidele üllatuse, nimelt tegi Rockstar avalikuks Grand Theft Auto V müügile tuleku kuupäeva - 17 september 2013.

 

Ilmselt siinkohal on ühe tõsise GTA fänni ehmatus selline: "... ... ... ?! Mida? Mis? ... ... ... ?!"

 

Ei, siin ei ole trükiviga. 17 september on see kuupäev mil peaks GTA V poelettidele jõudma. Kuigi eelnevalt oli planeeritud, et GTA V tuleb müügile kevad 2013, otsustas Rockstar oma fänne uue kuupäevaga üllatada. Ühtlasi kinnitas Rockstar et sügisel tuleb müügile ainult Xbox 360 ja PS3 versioonid mängust.

 

Selline liigutus olevat siis vajalik, et anda arendajatele mängu arendamiseks aega juurde. Uues GTA V's lubatakse mängijatele üht kõigi aegade kõige ilusamat ja mitmekesisemat maailma. Lubatakse veelgi suuremat ja dünaamilisemat avatud maailma kui seni nähtud. Mängu kohta lubatakse lähikuudel rohkem infot jagada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks võinud tulla suve algul välja aga keegi hinda ka umbes teab?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

69.99€ on PS3 ja XBOX 360.

 

Rockstar tegi täna GTA fännidele üllatuse, nimelt tegi Rockstar avalikuks Grand Theft Auto V müügile tuleku kuupäeva - 17 september 2013.

 

Ilmselt siinkohal on ühe tõsise GTA fänni ehmatus selline: "... ... ... ?! Mida? Mis? ... ... ... ?!"

 

Ei, siin ei ole trükiviga. 17 september on see kuupäev mil peaks GTA V poelettidele jõudma. Kuigi eelnevalt oli planeeritud, et GTA V tuleb müügile kevad 2013, otsustas Rockstar oma fänne uue kuupäevaga üllatada. Ühtlasi kinnitas Rockstar et sügisel tuleb müügile ainult Xbox 360 ja PS3 versioonid mängust.

 

Selline liigutus olevat siis vajalik, et anda arendajatele mängu arendamiseks aega juurde. Uues GTA V's lubatakse mängijatele üht kõigi aegade kõige ilusamat ja mitmekesisemat maailma. Lubatakse veelgi suuremat ja dünaamilisemat avatud maailma kui seni nähtud. Mängu kohta lubatakse lähikuudel rohkem infot jagada.

 

Ma olen enam kui kindel, et PS3 ja XBOX 360 peal on see mäng ikka väga jube ja annab soovida, kuna see ei ole reaalne. Kui räägitakse, et haiget arvutit on vaja, siis ma tõsiselt ei imesta, kui mingid pasad detailid on sellel. Ise ei ole mitte kunagi tahtnud xboxi või ps3 ja jään endale kindlaks ja updatin oma arvutit edasi, praegu on all Gtx 650, varsti tekib ka FX 6300 prose mingi, et saaks gameplaysi tegema hakata tulevikus. Praegu jooksutab kõik mängud ilusti 60fps, mw3 on mingi 150fps jms.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma mõtlen, et miks te räägite sellest haigest arvutist GTA V puhul koguaeg.

 

GTA IV engine oli PC peal sitt. Jah oli, kuna see oli sitasti ka optimiseeritud. Võtke nüüd näituseks Max Payne 3. See ei tahtnud üldse megasuperhyperNASA arvutit saada. Kuigi kasutas samat graafika mootorit (RAGE) mida oli isegi kõvasti uuendatud.

Ja ma olen täiesti kindel, et kui V peaks ka kunagi PCle jõudma siis ma väga kahtlen, et nad teevad sama vea nagu IVga, paisates mingi halvasti optimiseeritud mängu PCle. Mina võtaks neid nõudeid enamvähem Max Payne 3 sarnaseid. Muidugi polnud see open world, aga enamvähem saab ikkagi mingi soti selgeks.

 

Kuna see mäng kasutab ikka uuendatud RAGE mootorit, siis olen mina kui PC omanik väheke optimistlikum.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma mõtlen, et miks te räägite sellest haigest arvutist GTA V puhul koguaeg.

 

GTA IV engine oli PC peal sitt. Jah oli, kuna see oli sitasti ka optimiseeritud. Võtke nüüd näituseks Max Payne 3. See ei tahtnud üldse megasuperhyperNASA arvutit saada. Kuigi kasutas samat graafika mootorit (RAGE) mida oli isegi kõvasti uuendatud.

Ja ma olen täiesti kindel, et kui V peaks ka kunagi PCle jõudma siis ma väga kahtlen, et nad teevad sama vea nagu IVga, paisates mingi halvasti optimiseeritud mängu PCle. Mina võtaks neid nõudeid enamvähem Max Payne 3 sarnaseid. Muidugi polnud see open world, aga enamvähem saab ikkagi mingi soti selgeks.

 

Kuna see mäng kasutab ikka uuendatud RAGE mootorit, siis olen mina kui PC omanik väheke optimistlikum.

 

Graafilised nõuded peaksidki suht samad olema, sest kasutatavad tekstuurid on samad.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiks ikka tulla juuni algul välja ,mitte septembris.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ps3-le see just kõige ilusam pole.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Püsid oma väite juures? Ennegi sinusuguseid mitte midagi teadjaid kohanud, kes kõiges surmkindlalt veendunud alati.

 

Cool story, bro.

 

Ja vaja kohe turtsuda? Rääkida saab ka normaalselt, ma räägin siiski ametliku release aja lähedusest.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma olen enam kui kindel, et PS3 ja XBOX 360 peal on see mäng ikka väga jube ja annab soovida, kuna see ei ole reaalne.

Ei ole see nii halb midagi. HDMI ühendus ja kabedam telekas ja elu on ilus.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei ole see nii halb midagi. HDMI ühendus ja kabedam telekas ja elu on ilus.

 

Praegused konsoolid ei võimalda väga head graafikat lihtsalt.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja vaja kohe turtsuda? Rääkida saab ka normaalselt, ma räägin siiski ametliku release aja lähedusest.

 

Ametlik release ongi 2013 aasta lõpp, mille sina täielikult välistasid. Kui sa ise pole võimeline normaalselt vastama, siis ära eelda normaalset vastust ka teistelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.