Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma ei saa aru, miks kõik nii vaimustuses 4kTannu striimist, ta hakkab twitchis striimima ning saab minutitega banni.

Eelistan vaadata eestlast seda mängimas kui mingit türapead kellest ma midagi aru ei saa. (vihjan nendele kahtlastele vene streamidele)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Päris korralik, pani käima GTA5 ja 3 sekundiga bännitud. :D Kõige rõvedam oli see, et enne algust spämmisid mingid sollichillerid (nimede järgi tundsin ära - osad käivad mu koolis) oma võmpasid seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina, kui kohusetundlik kasutaja, tundsin vajadust teavitada twitchi reeglite rikkujast. :D

In accordance with the DMCA and other applicable law, Twitch has adopted a policy that it will promptly terminate without notice any user’s access to the Twitch Service if that user is determined by Twitch to be a “repeat infringer.” A repeat infringer includes, without limitation a user who has been notified by Twitch of infringing activity violations more than twice and/or who has had their Broadcaster Content or any other user-submitted content removed from the Twitch Service more than twice. Twitch may also at our sole discretion limit access to the Twitch Service and/or terminate the accounts of any users who infringe any intellectual property rights of others, whether or not there is any repeat infringement.
Muudetud liikme Oasis'i poolt

Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Grand Theft Auto V ametlikult nüüd avalik ja võib livestreame teha.

 

HdTanel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme on see päev kuna välja tuleb. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lel, tüübi stream maas nüüd.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.