Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

The Evolution of Combat.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

5 minutit tampisin goblinit ja ära ei surnud, lõpuks sain ise surma mingit moodi. Pärast proovisin seal lumby academys siis hakkas midagi koitma


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EoC = End of Combat

Kui see peaks millalgi välja tulema, siis enam RuneScape ei saa nimetada RuneScape'ks. Mängu põhimõte on muudetud. Pk sureb praktiliselt.

Rune combat WoW-stub ära. Mitte, et ma mingi jube hater oleks, aga tõesti nii see on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jääme ootama, vähemalt see vist edasi ei lükku nagu rs2006ga on välja kujunenud


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nja eks ta ole. Esimesed ~nädal selle väljatulekust ei saa normaalselt pelada arvatavasti, bugid jne. Eks siis ole näha kuidas cb xp/hr muutub ka.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See on midagi, mis on juba korduvalt Runescape ajaloos läbi tehtud. Irooniliselt, ei muuda see absoluutselt mitte midagi, sest te kipute ikka ja jälle ruuni juurde tagasi. Nägime seda classikust rs2'le üle minnes, nägime seda free trade ja wildy kaotamisel. Jah tõsi, mõned küll võivad edasi liikuda kuid suurem osa kommuunist jääb siiski alles.. see on midagi mis on korduvalt läbi mängitud. Harjute üle, tekivad uued gameplay põhimõtted ning lõpuks on kõik ikka ja jälle big happy family, inimene on paindlik ja harjub kõigega.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ütleme Kohe otseselt , Lihtsalt Rs-is on mängijaid vähenenud tohutult palju ja nüüd väheneb vähemalt 50% Veel inimesi alguses jah Võib olla Eco Lihtsalt Varsti eemaldavad kuradi selle pasa , sest näevad et enam ei too mingit kasu neile sisse hetkel oli super !

Aga jah minupoolt R.I.P RS !

Quitin 20.11.2012

 

Parimatega

MysticFlower.


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jään huviga ootama, ei hate enne, kui pole väljas-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mmm, ei oska midagi arvata. Rs jääb alati rsiks. Kellele meeldivad Wow-i taolised pelad, siis võiksid neid pelada.

Rs omapära ongi selline aeglane pvp ja pvm. Niiet maitea ka kas see meeletu uuendus peaks nagu popimaks tegema pela, aga who knowz lol.

Elame näeme, peace out.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei saa aru miks itemid crashivad, cmb update, peak just tõusma??? :D Ei taha konkreetseid itemeid nimetada aga osa asju saab 25gp-ga GEst! Wtf mingi bug või tõesti müüakse nii odavalt? Ostsin mitemid asju kokku, kui 1k-10k korda odavamalt saab med hinnast siis miks mitte xD Eks paistab mis saama hakkab... Probs 2 nädala pärast asjad vana hindadega :)

 

Elame näeme, mõni quitib, enamus pelavad edasi, ja alati tuleb uusi mängijaid juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sest paljud quitivad, see mäng rikutakse ära lõplikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mmm, ei oska midagi arvata. Rs jääb alati rsiks. Kellele meeldivad Wow-i taolised pelad, siis võiksid neid pelada.

Rs omapära ongi selline aeglane pvp ja pvm. Niiet maitea ka kas see meeletu uuendus peaks nagu popimaks tegema pela, aga who knowz lol.

Elame näeme, peace out.

 

Agreed. Elame näeme, ei julge mingeid suuri otsuseid teha veel, et a'la kohe ragequit, äkki harjun ära ja hakkab meeldim, äkki mitte. Staking & dung jms saavad tugeva löögi sellega.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal plaan mängima hakata seoses selle updatega. Runescape on nii surnud mäng, see võib update võib mängu täiesti uue hoo anda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise i quiti kuna eelmine kord kui free drate ära võetis siis jäin ise lolliks kuna kaotasin tollega suht palju raha mida ma oleks saanud teenida aga õnneks tulin poolepealt tagasi ja nüüd hetkel kasutajad suht stuffi täis nii ,et loodan ,et hinnad ülesse taas lähevad siis võib isegi äkki teenida 2-3x tagasi selle raha mis kunagi magama sai pandud :D

ei oska just lubada ,et hinnad lakke lendavad aga jah eks äri on riskiga asi vahest kaotad vahest võidad aga kes ei riski see sampust ei joo :D

nii ,et ütlen juba ette ära pole mõttet ennem ütelda ,et quitin kui te pole seda järgi proovinud vähemalt 1kuu jooksul :D

äkki hakkab meeldima ja ei quitiga nii ,et enne kontrolli ja siis quiti!

 

ma loodan ,et mulle hakkab meeldima kuna ma ise wow pvp-ga , lord of rings onlynega ja world of kun fu-ga harjunud nii ,et see teeb mulle mängu isegi lihtsamaks ma loodan wildis läheb asi ikka jube kuumaks sest tõesti on ok see aeglane pvp aga tõesti võiks olla kiirem et selle kotti täie toiduga ei istuks 7 päeva wildis :D ja kaovad ära need saferid kes nämmutavad meeletult toitu sisse nagu kogu bank olks kottis mis ajab jube närvi!(niisama naljaviluks võiks wildis teleport ka ära kaotada siis poleks neid teletupse :D kk aga see mu unistus :D )

hetkel loodan parimat sest hulk maine on panna sõjatulle :D

aga oki eks iga üks otsutab ise mis teeb!

igastahes edu teile teie otsustes!

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.